«Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання»

  Саме під таким гаслом 26 березня пройшов тренінг «Педагогічна майстерність спілкування » для вчителів Царичанської філії, який організувала і провела педагог-організатор Л.М. Кравченко.
   Сучасні погляди на виховання дітей є свідченням усвідомлення дорослими необхідності дієвого переходу від авторитарної педагогіки до педагогіки співробітництва, що сприяє як розвитку учнів, так і особистісному зростанню вчителів.
   Зустріч почали з відкриттів і заквітчали дерево квітами і бутонами.
   Для того, щоб досягти гармонії в роботі, виробили правила співпраці, взаємодопомоги, якими керувалися учасники тренінгу.
 
  Щоб розкрити тему тренінгу запропонували ряд цікавих вправ:
· «Волоський горіх》 : на перший погляд здається, що всі горіхи дуже схожі, але якщо витратити час, щоб придивитися уважніше, можна помітити, що вони дуже різні і майже неможливо переплутати свій горіх з іншим.
Обговорили стилі, засоби, принципи оптимізіції спілкування з учнями та розглянули класифікації стилів спілкування. 
Вправа«Ярлики», робота в парах, під час виконання учасники переконалися, що надзвичайно важливо дотримуватися принципу забезпечення емоційного клімату у спілкуванні. 
· Вправа "Зіпсований телефон"
· Вправа«Три кольори особистості » дозволила учасникам побачити себе як "єдність несхожих ", допомогла кожному знайти підтримку і в той же час підкреслити свою індивідуальність. 
·Вправа «Я вчуся у тебе»⁉️, передаючи кульку педагоги називали професійну особисту якість колеги, якої б хотіли навчитись.
Вправа "Яблуко і черв'ячок", змоделювавши уявну ситуацію знаходили способи виходу з конфлікту.
· «Стіна вражень»📃
На завершення тренінгу всім присутнім побажали якнайкраще реалізовувати власні можливості в педагогічному спілкуванні.
   Дякуємо Богу та ЗСУ за можливість навчати і навчатися.