Річний план

 

ПОГОДЖЕНО

                                     на засіданні

                                                           педагогічної ради Царичанського ліцею

                                                             від «30» серпня 2024 року

                                         (протокол № 1)

                                                             Голова педагогічної ради,

                                            Директор

                                                              ________

Таїсія РАШЕВСЬКА

 

 

 

Річний план роботи

 

Царичанського ліцею

Царичанської селищної ради

на 2024-2025 навчальний рік

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

ЗМІСТ

 

                                                             

№ з/п

Зміст роботи

Сторінки

1.

Аналіз роботи закладу освіти за 2023-2024 навчальний рік

2.

Освітнє середовище закладу освіти

3.

Система оцінювання здобувачів освіти

 

4.

Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти

 

5.

Управлінські процеси закладу освіти

 

5.1.

Контрольно-аналітична діяльність

 

5.1.1.

Циклограма внутрішньошкільного контролю

 

5.1.2.

Перспективний план контролю за станом викладання навчальних предметів

 

5.1.3.

Вивчення стану викладання предметів

 

5.1.4.

Здійснення тематичного контролю

 

5.1.5.

Здійснення класно- узагальнюючого контролю

 

5.1.6.

Оглядовий контроль

 

5.1.7.

Здійснення персонального контролю

 

5.2.

Тематика засідань педагогічних рад

 

5.3.

Накази директора ліцею

 

5.4.

Кадрова політика та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників

 

5.5.

Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму

 

5.5.1.

Розвиток громадського самоврядування

 

5.5.2.

Робота ради ліцею

 

5.5.3.

Робота органів учнівського самоврядування

 

5.5.4.

Робота з батьківською громадськістю

 

5.5.5.

Освітні та громадські ініціативи учасників освітнього процесу

 

5.6.

Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

 

 

 

 



 

       У минулому 2023/2024 навчальному році заклад організовував свою  діяльність відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Указу Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), Постанов КМУ, наказів, розпоряджень, рекомендацій, листів Міністерства освіти та науки України, Управління освіти та гуманітарної політики, Стратегії розвитку закладу, Статуту, Освітньої програми закладу, затверджених Положень, правил, процедур, критеріїв, реалізовував заходи щодо вдосконалення своєї діяльності.

     Основними напрямками роботи закладу у 2023/2024 навчальному році були забезпечення свободи вибору, рівного доступу до освіти усіх учнів та забезпечення безперервності здобуття освіти в умовах воєнного стану. Гарантування усім учасникам освітнього процесу як фізичної так і ментальної безпеки та постійної психологічної підтримки. Надання якісних освітніх послуг, надолуження освітніх втрат та розривів, цифровізацію освітнього процесу, реалізацію Держстандарту базової середньої освіти НУШ.

     Освітнє середовище закладу є безпечним, комфортним, розвиваючим, вільним від будь-яких проявів булінгу, насилля, дискримінації. У закладі, створено сучасні умови для навчання та праці, обладнано укриття для тимчасового перебування учасників освітнього процесу, Клас безпеки. Почав функціонувати Цифровий освітній центр.

У закладі впроваджується Стратегія розвитку, Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти, Положення про внутрішній моніторинг, Положення про академічну доброчесність. До реалізації  залучалися усі учасники освітнього процесу. Впродовж року робочою групою проведено самооцінювання за напрямом «Управлінські процеси».

     Заклад забезпечує відкритість прозорість та інформаційність своєї роботи та бере участь у реалізації ряду програм, проєктів: «ІСУО», «АІКОМ», «Modern Gymnasium», STEM - навчання, інформатизація управлінської діяльності з використання програмного засобу Курс.Школа, Google Workspace for Education Fundamentals, застосунків Google, Office 365 Education. Програми «Надолуження освітніх втрат».

У 2023/2024 навчальному році педагогічний колектив школи працював над реалізацією педагогічної теми: “Формування ключових компетентностей учнів 6-х класівНової української школи, методичної:“Системно-діяльнісний  підхід  як пріоритетна складова процесу розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи”та виховної теми:

«Формування національно-патріотичних та громадянських якостей, морально-етичних принципів розвитку самоефективної особистості в умовах НУШ».  

Завершився 2023-2024 навчальний рік, який проходив в умовах продовження в Україні воєнного стану викликаного збройною агресією Росії, проте освітяни - на своєму вчительському трудовому фронті працювали сумлінно, відповідально ставилися до виконання посадових обов’язків і вже цим наближають Перемогу.

Загальна інформація про заклад освіти

 

У 2023-2024 навчальному році освітній процес забезпечували 58 педагогічних працівників. На початку 2023-2024 навчального року в закладі було відкрито 32 класів. Розпочали навчання 841 учень, середня наповнюваність класів становить 26 учнів. Протягом року відбувся рух учнів: прибуло – 14 осіб, вибуло – 22 особи.

Початкових класів – 11 (274 учні); у 5-9 класах 16 класів (336 учнів); у 10-11 класах – 5 класів (131 учень). 

     З метою створення належних умов навчання та виховання учнів:

1.Школа на 100% забезпечена педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом;

2.Розроблено єдиний режим роботи закладу освіти;

3.Складено розклад уроків, графік чергування вчителів в закладі освіти та їдальні;

4.Організовано роботу восьми інклюзивних класів, в яких навчалися 15 дітей з ООП.

    Однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне та комфортне освітнє середовище. У школі наявне укриття на 300 місць. Ми постійно працюємо над його оновленням та покращенням. У поточному  році приміщення сховища відремонтоване, обладнане меблями та необхідним обладнанням, встановлено 3 кондиціонери, пожежну сигналізацію.

        У зв’язку із продовженням військового стану в країні цей навчальний рік був складним, але освітній процес проводився у змішаній формі.

 

Безпечне середовище

У навчальних приміщеннях закладу до початку навчального року здійснені ремонти. Стан приміщень задовільний, відповідає санітарно-гігієнічним нормам і правилам. Кімнати оснащено меблями. У початкових класах  -  одномісними партами, комп’ютерною технікою, ноутбуком для вчителя, принтерами та мультимедійними дошками.  Всі вчителі закладу освіти забезпечені комп’ютерною технікою, у більшості кабінетів старших класів є мультимедійні дошки.

Облаштування приміщень закладу не становить загрози травмування учнів та працівників (неслизька підлога, належним чином встановлені меблі у навчальних кабінетах, не загромаджені коридори, сходові клітини та рекреація). Навчальні приміщення закладу сучасні, комфортні та відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.Режим прибирання забезпечує чистоту та охайність місць спільного користування, коридорів та навчальних приміщень, спортивної та актової зали. Заклад  дотримується режиму провітрювання, є графік провітрювання та прибирання. Утримання туалетних кімнат відповідає санітарним умовам.

Для навчально–виховної роботи в закладі  обладнані актова та спортивна зали, бібліотека, 3 комп’ютерних класів, їдальня, медичний кабінет, ресурсна кімната. Створена локальна мережа Internet. Усі наявні у закладі комп’ютери підключені до мережі Інтернет, наявна мережа Wi-Fi у закладі.

       З допомогою Міжнародної організації дитячого фонду UNICEF створено клас безпеки та цифровий освітній центр з комп’ютерною технікою та великою кількістю дидактичного матеріалу для використання учнями та вчителями на уроках.

Для задоволення в позаурочний час освітніх запитів дітей в закладі функціонують робототехніки та Захисту України.

У закладі функціонує їдальня на 220 посадкових місць. Вартість харчування  обідів становила 45 грн.  Учні пільгових категорій харчуються безкоштовно.

Кадрове забезпечення

           Розстановка педагогів здійснювалася відповідно до фахової освіти педпрацівників. У 2023/2024 н.р. заклад освіти був забезпечений штатними працівниками на 100%. У навчальному році було прийнято на роботу 2 педпрацівники.

          За якісним складом педагогічних працівників заклад освіти має такі показники: педагогічне звання «учитель-методист» мають 19 учителів, педагогічне звання «старший учитель» – 9.

·         вища категорія – 37

·         «Спеціаліст І категорії  – 5

·         «Спеціаліст ІІ категорії  – 7

·         «Спеціаліст» – 9

Підвищенню рівня професійної компетентності вчителів сприяє атестація педагогічних кадрів. Атестація педпрацівників  проводиться за Типовим положенням про атестацію, відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту».

Закономірним у ході атестації педагогічних працівників є підвищення їх кваліфікації. У  2023-2024 н.р. атестовано 12  вчителів, з яких 1 вчитель  отримав звання «вчитель-методист» та 1 вчитель підвищив кваліфікаційну категорію.  Всі інші підтвердили встановлену раніше кваліфікаційну категорію та відповідне педзвання.

 

Організація освітнього процесу

У 2023/2024 навчальному році управління закладом було спрямовано на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів мережі, створення належних умов для навчання і виховання учнів за новим Державним стандартом “Нова українська школа”, удосконалення змісту освітнього процесу, упровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей учасників освітнього процесу, подальше впровадження профільного навчання, забезпечення інклюзивного навчання. Освітній  процес відбувався в одну зміну.

Форми здобуття освіти у 2023/2024 н.р.:

інституційна (змішана)

індивідуальна:         

екстернатна форма – 16 чол.

педагогічний патронаж – 1 учень

            Підставою для організації індивідуальної форми навчання у більшості випадків було навчання учнів за межами країни. Для кожного учня  був розроблений Індивідуальний навчальний план.

У 2023-2024 навчальному році відкрито 8 інклюзивних класів на підставі заяв батьків дітей з особливими освітніми потребами та висновку інклюзивно-ресурсного центру, у яких навчалося 15 учнів: 1-А – 3, 1-Б – 3, 2-А – 3, 3-Б – 2, 4-В – 1, 5-В – 1, 6-В – 1, 8-Б – 1. Із цими дітьми працювали 8 асистентів вчителя та команда супроводу.

Корекційно-розвивальна та профілактично-консультаційна робота з дітьми здійснювалась практичним психологом Пшеничною А. О., логопедами Носенко Ю. І., Коваленко В. В. та вчителем-дефектологом Андрухів М. В.

Учителі та асистенти вчителів у класах з інклюзивним навчанням створювали умови для навчання, позитивну атмосферу в учнівському середовищі та підтримку учнів для підвищення ефективності навчання, формуючи та згуртовуючи колектив із становленням міжособистісних гармонійних стосунків між учнями класу. Корекційно-розвиткова робота проводилась відповідно до Індивідуальних програм розвитку учнів. Усіх учнів з ООП переведено на наступний рік навчання. Один учень знятий із інклюзивного навчання.

Організація освітньої діяльності здійснювалася відповідно до Освітніх програм закладу освіти для 1-2, 3-4, 5-6, 7-9, 10 – 11 класів, схвалених педагогічною радою  (Протокол № 1 від 30.08.2023), затверджених наказом № 91 від 31.08.2023 «Про затвердження освітніх програм на 2023/2024 навчальний рік». 

 

Відповідно до наказу № 59 від 09.08.2023 «Про організацію роботи та впровадження електронного журналу», з метою вдосконалення управлінської діяльності, планування та організації освітнього процесу із застосуванням інформаційних технологій з вересня 2023 року впроваджено в освітню діяльність електронний журнал для учнів 1-11 класів на платформі «Нові знання».

Освітній процес здійснювався у змішаній формі. 

Організація дистанційного навчання включала в себе налагодження каналів комунікації між всіма учасниками освітнього процесу, адаптацію розкладу та графіка навчання, зміну формату подачі матеріалу, зворотний зв’язок і контроль за виконанням завдань. Для цього педагоги використовували різні інтернет-ресурси: (ZOOM, GoogleMeet, Viber, Classroom).

Система оцінювання в закладі освіти: 

·         формувальне

·         рівневе

·         12-ти бальне

Результати  праці – це основний показник діяльності закладу освіти.  Одним з найважливіших результатів є якість навчання.

У 2023/2024 н. р. серед учнів 5-11 класів

високий рівень навчальних досягнень виявили 65 учнів 

достатній  203 учні

середній –  296 учнів

початковий  2 учні 

Середній бал 8,4

Учні 4-х, 9-х, 11 класів звільнені від ДПА.

У  9-х класах 4 учні з високим рівнем навчальних досягнень одержали свідоцтво з відзнакою

В 11-х класах 3 учні срібною медаллю.

З метою виявлення, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, впровадження нових форм мотивації учнів до творчого самовдосконалення, потреб школярів в ефективній самореалізації індивідуальних інтелектуальних здібностей, соціалізації талановитих учнів,

            У закладі освіти приділяється велика увага роботі з обдарованими дітьми. За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад учні вибороли   38   призових місця, з них І місце зайняли 13 учнів, ІІ місце – 12 учнів, ІІІ місце –13 учнів. 

Маємо  3 переможці ІІІ етапу олімпіад :

Українська мова – 1 місце

Математика – 2 місце

Фізика – 3 місце

МАН – ІІІ місце

Обласний конкурс юних орнітологів «Лелека»- І місце

Обласний конкурс по туризму – ІІ місце

У  ІІІ (обласному) етапі ХХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцем став 1 учень, який зайняв ІІІ місце.

 

 

 

 

 

 

Науково-експериментальна робота

 

Із 1 січня 2017 року Царичанський ліцей розпочав роботу над  впровадженням обласного дослідно-експериментального проекту «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти». У минулому навчальному році учні та учениці під керівництвом вчителів  взяли участь у різноманітних заходах по запровадженню STEM-освіти. Наш заклад презентований  на міжнародній мапі STEM Discovery Campaign.  Вчителі були активними учасниками           науково-практичних конференцій та виступили з доповідями (Єлісєєв Антон Володимирович "Використання технологій 3D-моделювання та 3D друку в освітньому процесі"); міжнародного форуму (Блоха Ольга Миколаївна «STEM ЯК ІНСТРУМЕНТ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ ТА ЯКОСТІ ЖИТТЯ В ГРОМАДІ»).     Презентовано досвід педагогів з упровадження STEM у науково-методичних заходах локального рівня         за темою «Реалізація елементів  STEM – освіти на уроках фізики та астрономії» (Цегельник Юлія Григорівна). Здобувачі освіти були учасниками Міжнародного конкурсу «Міжнародна стандартизація STEAM TEAM 2023» (отримали Сертифікат стандартизації з найвищим рейтингом - STEAM TEAM 2023); Всеукраїнського конкурсу «Запроси фізику до себе…», на якому діти захищали    STEM- проєкт «Акустичні характеристики різних джерел звуків»; обласного конкурсу Scratch-проєктів «Космічні пригоди»;  національного марафону STEM-ідей "З Україною в серці"    (75учасників); обласному марафоні портретів науковиць         (15 чол.); освітньо-практичній олімпіаді з туризму, де зайняли почесне ІІІ місце;   онлайн конференції школярок-дослідниць до Дня жінок в науці  з презентацією наукових робіт "Спостереження за фенологією та успішністю гніздування білого лелеки" (Ковтун Владислава)        .

Підготовлено  відеороботи до челенджу «Науковий мікс - магія чи наука»: «Визволення тваринок з льоду», Жорняк Дарія; «Атмосферний тиск», Дорошенко Назар; «Магічна склянка», Шерстюк Ірина.               Діти взяли участь у заходах національного рівня - Година Коду                       (7-8 кл.); всеукраїнського рівня - Всеукраїнський онлайн-урок з кібербезпеки (10- кл);  Інженерний тиждень – 2024;  Міжнародний день дівчаток «День дівчат в науці», локального рівня - Всеукраїнський молодіжний форум.

Вчителі підготували розробки уроків в рамках обласного проєкту «Відкрита галерея STEM-уроків»:  Мазуркевич Ганна Григорівна  Ткаченко Алла Іванівна  Цегельник Юлія Григорівна на тему «Україна майбутнього»,          «Польоти на Місяць, на Марс, на Венеру», «Чим багата моя громада? Як заробляє моя громада? Як зробити громаду багатою та чистою? Сміття як багатство».

З метою орієнтування вихованців на Stem-професії було поведено екскурсію до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», профорієнтаційний захід  Відділу комунікацій Center for International Cooperation of DniproTech, профорієнтаційна ознайомчу екскурсію до Національного технічного університету, Stem- квест "З Україною в серці", Кар'єрний хаб "Людина і професія", відвідано Музей історії та музей геології.

Заключені угоди про співробітництво із закладами вищої освіти:                       

·         Дніпровський  національний університет

·         Дніпровська політехніка    

·         Царичанський аграрно-професійний ліцей        

Робота по впровадженню STEM-освіти відображається на сайті закладу освіти,  у соціальних медіа (Дівчата в STEM. Я цього варта),

в місцевих, регіональних, національних медіа. 

 

 

Профільне навчання.

Відповідно до Стратегії розвитку закладу освіти на 2024/2028 р.р. одним із основних напрямків роботи педагогічного колективу ліцею є створення умов для виявлення та розвитку здібностей кожної дитини в умовах упровадження профільного навчання. Профілізація навчання передбачає розширення науково-освітнього простору для здобувачів освіти та педагогів; підсилює мотивацію учнів і підвищує інтерес до вивчення предметів тощо. У 2023/2024 навчальному році функціонували класи з профільним вивченням української мови та літератури 10-В та 11-Б, математичний – 10-А,  історичний – 10-Б,  природничий – 11-А.

Виховна та позакласна робота

У сучасних суспільно-політичних умовах повномасштабної війни з росією, коли Україна ціною життя Героїв, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання учнівської молоді.

Щоденно о 9.00 проводилась Загальнонаціональна хвилина мовчання.

Виховний процес був наскрізним на кожному уроці.

Єдність навчання, виховання і розвитку учнів забезпечується спільними зусиллями всіх учасників освітнього процесу.

Виконуючи завдання і реалізуючи основні принципи виховної роботи, педагогічний колектив закладу орієнтуються на нормативно-правову базу з питань виховної роботи.

Система виховної роботи Царичанського ліцею заснована на ідеї педагогіки життєтворчості, сприяє становленню і розвитку особистості учня, створенню ситуації успіху та самореалізації дитини. У ліцеї створено громадсько-освітній простір виховання дітей: виховання в атмосфері добра і творчості, взаємодопомоги і взаємоповаги, що дає суспільству модель ціннісних відносин.

Організація виховної роботи під час воєнного стану в закладі проводилась у змішаному форматі.

Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану потребувала іншого змісту та підходів до проведення виховної роботи. Основним цільовим напрямом було забезпечення безпекової складової здоров’я особистості, забезпечення її фізичного, психічного, соціального і духовного благополуччя.

Особливо важливим стало, продовжити формувати громадянина-партіота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, який здатний побудувати суспільство. У сучасних умовах патріотичне виховання молодого покоління набуває особливої актуальності, тому патріоричне виховання є важливою складовою загального виховного процесу. Тому для співпраці зі здобувачами та батьками залишився  раніше створені групи у Viber. Виховна робота під час військового стану проходила у формі відеоуроків, спілкування, обговорення цікавих постерів, інтернет-конкурсів, перегляду суспільних проєктів.                                                                                   Значну увагу протягом року приділяли роботі Ради профілактики правопорушень, профілактиці булінгу  та роботі з попередження випадків торгівлі людьми.  Усі заходи сприяють поліпшенню умов навчання, розвитку та виховання дітей.

Приділялася увага роботі з попередження наркоманії, алкоголізму, боротьбі з тютюнопалінням серед неповнолітніх. З метою профілактики та пропаганди здорового способу життя, боротьби з наркоманією та СНІДом, відповідно до річного плану роботи проводилися тематичні виховні заходи.

Виховна діяльність здійснювалась у відповідності до наступних ключових напрямів: військово-патріотичне виховання:

       класні керівники 5-11 класів провели бесіди та виховні години в класах із відзначення державних свят, пов’язаних з історією України та рідного краю.

        Традиційними в школі є заходи з відзначення тижня партизанської слави, виховні години до Дня визволення Царичанки, уроки мужності до річниці визволення України, Дніпропетровщини, виводу військ із Афганістану; День пам’яті; онлайн-зустрічі з учасниками АТО, воїнами, які захищали державу на території інших держав; виставка композицій, конкурс малюнків і листівок до Дня визволення Царичанки та річниці визволення України “Ті дні у пам’яті народній”; екскурсії до музею селища; участь у акції “Лист солдату АТО”, “Оберіг для солдата АТО” ;

Взяли активну участь онлайн у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-спортивній грі «Сокіл» («Джура»), де  в І етапі (районному) серед чотирьох роїв громади вибороли І місце, а в ІІ етапі (обласному) серед двадцяти чотирьох роїв – 21 місце (старша група), рій «Чайка» (середня група) – 12 місце.

громадсько-правове виховання:

}  Щороку з 25 листопада по 10 грудня (День прав людини) проходить акція «16 днів дій проти гендерного насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних проблем насилля (фізичного, сексуального, психологічного, економічного); попередження насилля в родині та суспільстві; популяризація здорових цінностей сім’ї; формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

}  У Царичанському ліцеї було проведено інформаційну кампанію з метою підвищення обізнаності учнів з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості  щодо нетерпимого ставлення до насильства.                                                                             спортивне виховання: взяли участь у проекті «Пліч – о – пліч»». Команда дівчат зайняла І місце з волейбол                                                                 Волонтерська діяльність участь у різноманітних акціях: «Від учителя до воїна»;

- «Замість квітів – допомога ЗСУ»;

- «Миколай збирає обереги для ЗСУ»;

- «Смаколики для ЗСУ»;

Участь у благодійних акціях.

Збір коштів на потреби ЗСУ.

Виготовлення окопних свічок.

            Заходи, які були проведені, спрямовані на підвищення ефективної діяльності, активізацію діяльності педагогічного та учнівського колективів в напрямку правових знань та правової пропаганди із запровадженням інноваційних методик профілактики правопорушень.

Також, у зв’язку з воєнними діями та оголошеним військовим станом у країні та необхідністю евакуюватися з небезпечних регіонів питання контролю за дітьми стало особливо гостро. Класними керівниками налагоджений тісний контакт з кожною сім’єю. Проводився щоденний моніторинг за пересуванням сімей і дітей та заповнювались щоденні звіти. Кожного ранку класні керівники звітували щодо пересування і навчання дітей в таких складних умовах.

Проводилася цілеспрямована профілактична робота з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу.

Для удосконалення профілактичної роботи щодо запобігання дитячого травматизму серед вихованців класними керівниками проводиться комплекс бесід:

*      з дорожнього руху;

*      з протипожежної безпеки;

*      запобігання отруєнь;

*      з безпеки при користуванні газом;

*      з безпеки з вибухонебезпечними предметами;

*      з безпеки на воді;

*      з безпеки користування електроприладами, при поводженні з джерелами електроструму.

Крім того,  проводяться бесіди зі здобувачами  з попередження всіх видів травматизму та записують бесіди до класних журналів, а перед початком зимових та літніх канікул проводиться первинний інструктаж із записом в журнал інструктажів.

На період запровадження воєнного стану в Україні (Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні») в центрі, на постійній основі, проходить інформування учасників освітнього процесу та працівників (олайн зустрічі, хвилинки спілкування) про межі поширення, наслідки, способи та методи захисту, а також дії у зоні можливої надзвичайної ситуації. Також педагогом-організатором  Ткаченко А.І. розповсюджується корисні поради від UNICEF Ukraine «Важливо, як ніколи», «Дітям про вибухонебезпечні предмети»; ДСНС України «Мінна безпека. Що потрібно знати та виконувати».

Проведені цільові профілактичні заходи, інструктажі напередодні літніх канікул, доведені до відома батьків у класних групах та розміщенні на класній сторінці у Viber.                                                                                                                                                                                                           Результати організації виховного процесу систематично публікуються на сторінці ліцею у фейсбук, сайті ліцею, розміщуються  фотозвіти та відеоролики. 

Усю виховну роботу колектив спрямовував на те, щоб допомогти здобувачам освіти розкрити свої творчі здібності, позбавитися комплексів та страхів, порозумітися між собою, пізнати один одного краще. Плануємо всім педагогічним колективом продовжити роботу в усіх напрямках у наступному 2024-2025 навчальному році. Внаслідок системи навчально-виховних заходів, які проводяться в навчальному закладі, сформувалась модель випускника – самодостатнього, цілеспрямованого, патріотично налаштованого, освіченого, творчого, різносторонньо розвинутого українця, громадянина своєї держави.

Організація роботи психологічної служби

        У результаті військової інтервенції російської федерації до України, одним із головних завдань психологічної служби  закладу освіти було:

1. Психосоціальна допомога учасникам освітнього процесу під час війни.

2. Психологічна підтримка здобувачів освіти з числа дітей, чиї батьки є  Захисниками України, дітей з числа ВПО, дитини чий батько загинув захищаючи Україну.

3.  Протидія та запобігання булінгу, домашньому насильству.

4.  Психолого-педагогічний супровід  НУШ .

5.  Впровадження програм по збереженню ментального здоров’я та формуванню стійкості до стресу.

Напрямки роботи психолога:

Систематичне відстеження психолого-педагогічного статусу дитини і динаміки її розвитку в процесі навчання. (Первинна діагностика в адаптаційний період, діагностика протягом 4 років, вихідна індивідуальна діагностика за шкалою Векслера на визначення інтелекту дитини).

Систематичні корекційно - розвивальні заняття для формування безпечного освітнього простору шляхом створення позитивного мікроклімату класу,оволодіння учнями навичок безпечної поведінки та толерантної міжособистісної взаємодії, забезпечення сприятливих умов розвитку особистості учнів, їх успішного навчання і для запобігання ускладнень у психічному і особистісному розвитку.

Систематична співпраця з батьками, вчителями, вихователями і адміністрацією школи в процесі психолого-педагогічного супроводу (психологічна просвіта, консультування, організаційно-методична робота) щодо безпечного освітнього середовища.

           ДіагностикаПсихолого-педагогічне вивчення особистісного становлення молодшого школяра здійснюється на протязі всього періоду навчання в початковій школі . Це дає можливість відслідковувати особливості розвитку дитини, потенційні можливості, потреби, життєві цінності, емоційні переживання, труднощі, підтримувати і зміцнювати її психічне здоров’я.    Індивідуальною діагностикою охоплено 120 осіб.  За результатами психологічного дослідження окреслюються подальші шляхи супроводу здобувача освіти. Груповою діагностикою, соціально-психологічними дослідженнями охоплено 327 учнів і 60 дітей підготовчої школи . Проведено анкетування 87 батьків першокласників.

Посилене психодіагностичне обстеження проведено з учнями 1 класів-63 дітей за методиками,  адаптованими до умов початкової школи: діагностика рівня психологічної зрілості до школи за методикою Керна-Йієрасика, Будиночок Гуткіної, графічний диктант, тест Торренса з метою виявлення творчої обдарованості учнів.

Проведено діагностики:

 соціометричні дослідження (2-4 класи), визначення рівня самооцінки (2-4 класи), дослідження міжособистісних відносин, визначення якісного рівня інтелекту дітей за методикою Векслера (учні 4-их класів).

           Корекційно-розвивальні заняття проводяться у формі уроків самопізнання у кожному класі. Зустрічі проходять  у груповій формі та активно впливають на процес формування особистості учнів, сприяють створенню атмосфери довіри та емоційної підтримки, вчать взаєморозуміння.  Такі заняття мають індивідуальну та групову форму проведення, яскраво виражають поняття психологічного супроводу становлення особистості  в навчальних умовах.

   Груповою корекцією охоплено 327 учень . Індивідуальну корекцію проведено з 54 дітьми (за запитом батьків)

Для профілактики булінгу   учнями школи проведено тематичні профілактичні заняття, цикл занять по вивченню прав дитини, години спілкування, ознайомлено учасників освітнього процесу із загрозами, які може нести інтернет (шахрайство, спам, кібербулінг тощо).

Заняття сприяють формуванню безпечного освітнього простору шляхом створення позитивного мікроклімату, оволодінню учнями безпечної поведінки та толерантної міжособистісної взаємодії. На заняттях використано рухливі ігри і вправи на згуртування колективу та подолання насильницьких проявів поведінки, а також надано дітям інформаційно-просвітницькі матеріали: «Види булінгу», «Булінг», «До кого звернутись, якщо ви стали жертвою булінгу», телефони Гарячої лінії.

 Проведено аналіз соціально-психологічного клімату в класних колективах шляхом проведення діагностик, анкетування, опитування, бесід, експрес-діагностик.

Використовуються методи арт-терапії, що  дає можливість відслідковувати рівень самооцінки, тривожності, невпевненості.

Ознайомлено вчителів з результатами психологічних діагностик і надалі спільно проводимо професійну роботу.

Здійснено психолого-педагогічний контроль за індивідуальними і сімейними факторами, які формують у дітей схильність до агресивної або уникаючої (може стати жертвою булінгу) поведінки методом педагогічної і психологічної діагностики.

Проводячи психологічне консультування надано допомогу учням, батькам, педагогічним працівникам, адміністрації та іншим учасникам освітнього процесу з питань розвитку, виховання і навчання, надано 115 індивідуальних консультацій батькам. Просвітницько-профілактичні збори проведено в батьківських колективах.

 

Соціальний захист

            На виконання Законів України «Про охорону дитинства», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», з метою вдосконалення роботи з забезпечення соціально-правових гарантій дітей пільгового контингенту, їх захисту, створення необхідних умов для повноцінного та різностороннього їх розвитку в школі проводилась робота щодо створення сприятливих умов для розвитку дитини, налагодження зв`язків і партнерських відносин між сім`єю та школою. Робота зданого напрямку здійснювалась відповідно до річного плану роботи школи, плану виховної роботи, плану роботи психологічної служби з організації соціального захисту дітей пільгових категорій. На початку навчального року було підготовлено банк даних соціально незахищених категорій дітей, який у ході освітнього процесу змінюється та поновлюється в залежності від кількісного складу учнів кожної визначеної категорії. Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються в закладі, проводиться згідно з чинним законодавством.  

2 рази на рік поновлюються списки учнів соціально-незахищених категорій. Кількість дітей у них становить:

  • діти-сироти та позбавлені батьківського піклування – 13 ос.
  • діти з інвалідністю – 14 ос. 
  • діти, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи – 4 ос.
  •  діти з багатодітних сімей – 107 ос.
  • діти з малозабезпечених сімей – 15 ос.
  • діти з сімей ВПО – 25 ос.
  • Діти з ООП – 17 ос.
  • діти, батьки в яких мобілізовані – 35 ос.
  • діти, батьки в яких загинули – 4 ос.                                                                                                                                                                                            З дітьми пільгових категорій підтримується постійний зв'язок класними керівниками, практичним психологом, адміністрацією закладу освіти. Вони отримують безкоштовне харчування, шкільні ранці з канцелярським приладдям від Німецько-Української благодійної організації Синьо - Жовтий Хрест,                              «Психологічну допомогу в коробці» від ЮНІСЕФ, роздаткові матеріали для дітей в кабінет психолога, запрошення на вистави і дійства, які відбуваються  у громаді та області.

 

Робота бібліотеки

       Діяльність бібліотеки спрямовується на виховання в учнів інформаційної культури, поваги до книги, культури читання, вміння користуватись бібліотекою, на забезпечення різноманітного змісту навчального процесу, створення умов для всебічного розвитку школярів та організації змістовного дозвілля.

Всі учні школи є читачами шкільної бібліотеки. Кожен день бібліотеку відвідує 20-40 учнів. Проводяться рекомендаційні бесіди під час видачі літератури та бесіди про прочитану книгу.

 

Проводиться робота з популяризації літератури, а саме організовуються тимчасові та постійно діючі книжкові виставки: «Вірю в майбутнє твоє, Україно», «Навчально-методична література», «Сучасна українська проза», «Наше місто», «Скарбничка ерудита», «Вивчаємо Нестайка», «Іван Франко – світоч гуманізму, свободи і духовної величі людини», «Читаємо англійською», «Книги від автора», «Нові надходження», «Книжкова заметіль», а також виставки до пам’ятних дат протягом року.

Проведено  бібліотечні уроки «Знайомство зі шкільною бібліотекою», «Щира розмова про рідну мову»  та бібліотечні читання «Щедра осінь». До Всеукраїнського дня бібліотек проведено бібліотечні години «В ліс прийшла красуня осінь», «День доброти», «День толерантності».

У жовтні  пройшов місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

Відбувся конкурс віршів «Натхненне слово про рідний край» між учнями перших класів та конкурс малюнків «Все буде Україна!».

Підготовлено проєкти: «З історії слів», «Прислів’я та приказки про Україну» , «Мовні цікавинки» .

До Дня української писемності та мови в 1–2-их класах проведено вікторину «Знавець рідної мови».

Проведено заходи До Дня пам’яті жертв голодоморів «Запали свічку пам’яті», до дня народження Лесі Українки «Лесині читання», до дня народження Тараса Шевченка,  до дня народження Ганса Крістіана Андерсена «Казки Андерсена».

Проводиться робота з бібліотечним фондом:

          інвентаризація підручників та художної літератури;

          списання зношеної та морально застарілої художньої літератури;

          списання підручників, які не відповідають діючій програмі;

          взяття на облік подарованої художньої літератури.

 

Організація харчування

Організація харчування в закладі здійснюється відповідно до нормативно-правових документів. Затверджено Положення про групу НАССР в закладі освіти,

Працюємо над упровадженням принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів.

У  закладі освіти було організовано гаряче харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій (діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей, діти, батьки є учасниками АТО, УБД, діти з ООП, діти з сімей ВПО). Кожен прийом їжі, її енергетична цінність відповідають віку, стану здоров’я учнів, рівню енергетичних затрат та нормам харчування.

 

                                                                                              Медичне обслуговування учнів у навчальному закладі                                                                      Медичне обслуговування учнів та працівників школи організовано відповідно до нормативно-правової бази. Для медичного забезпечення учнів та працівників у закладі працює медична сестра. Медичний кабінет забезпечений медичним обладнанням та медикаментами в достатній кількості для надання домедичної лікарської допомоги. Так на 2023-2024 навчальний рік було закуплено закладом медикаментів на суму 11 419,00 грн.                                За період навчального року було понад 1400 звернень, більшість з яких мали системний характер.                                                                                         Щорічно діти проходять медичне обстеження у сімейних лікарів. Відповідно до результатів медичного огляду дітей, на підставі довідок лікувальної установи формуються спеціальні медичні групи, а також уточнені списки учнів підготовчої, основної групи та групи звільнених від занять фізичною культурою на навчальний рік. Відповідно до цих списків видається наказ по закладу.                                                                                                     Педагогічні працівники та персонал закладу щорічно проходять медичний огляд до початку нового навчального року. Проходження медогляду фіксується у медичних книжках відповідного зразка, які зберігаються у медсестри закладу.  Забезпечення здорового розвитку дітей та формування в них відповідального ставлення до здоров’я – це комплексний процес, до якого повинні бути залучені не тільки медсестра, а й батьки і педагоги. Тільки спільними зусиллями можна створити здоров’я та безпечне середовище для розвитку дітей і виховати їх фізично та психологічно здоровими та освіченими.                         

 

Стан охорони праці та безпеки життєдіяльності

Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, профілактики травматизму дітей у побуті та під час освітнього процесу визначається в діяльності педколективу як одне з пріоритетних завдань і проводиться відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку» «Про мінну безпеку», Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу й інших численних нормативних актів, які регламентують роботу закладу з цих питань. Стан цієї роботи знаходиться під постійним контролем адміністрації закладу. Питання збереження життя і здоров’я учнів та запобігання випадкам дитячого травматизму розглядалося на засіданнях педагогічної ради, нарадах при директору, засіданнях методичних об’єднань класних керівників, батьківських зборах тощо.

            У закладі освіти сформована система профілактичної роботи з цих питань, що  включає в себе комплекси занять за розділами, які учні вивчають на уроках з «Основ здоров'я» та на годинах спілкування. Упродовж навчального року проведено  Тиждень безпеки життєдіяльності. На сайті ліцею ведеться сторінка, де розміщено інформацію про правила безпечної поведінки. У класних куточках розміщено матеріали з питань безпеки дій у надзвичайних ситуаціях, з попередження дитячого травматизму. На кожному поверсі розташований план евакуації на випадок пожежі або інших стихійних лих.                                                                                                                                                                                                                                    Приміщення закладу забезпечені первинними засобами пожежогасіння: вогнегасниками,  пожежним інвентарем (пожежними щитами та стендами, пожежними відрами, ящиками з піском тощо), пожежним знаряддям (пожежними ломами, сокирами), пожежною сигналізацією.                                   Стан роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії під час освітнього процесу перебував під щоденним контролем адміністрації.                                                                                                                                                                                                                                                У класних е-журналах 1-11-х класів відповідно до методичних рекомендацій відведені окремі сторінки для бесід із правил дорожнього руху, правил протипожежної безпеки, з профілактики отруєння, правил безпеки при користуванні газом, правил безпеки з користування електроприладами, правил безпеки з вибуховонебезпечними предметами, правил безпеки на воді та інші виховні заходи з попередження усіх видів дитячого травматизму.

            Учителями проводилися інструктажі з безпеки життєдіяльності, що зафіксовано в окремих журналах  на уроках фізичної культури, трудового навчання, фізики, хімії, інформатики, біології, під час прогулянок, екскурсій; з протимінної безпеки, з попередження усіх видів дитячого травматизму перед виходом на осінні, зимові, весняні та літні канікули.

            Проводяться цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, походами, спортивними змаганнями. 

            Створено і постійно наповнюється матеріалами та засобами клас безпеки.

На початку 2023 року наказом затверджено План заходів з профілактики травматизму виробничого характеру (під час освітнього процесу) на 2023-2024 навчальний  рік.

Першочергові заходи з профілактики травматизму невиробничого характеру на 2023 рік.

У межах  акції «16 днів проти насильства» психолог закладу провела гру «Коло безпеки».                                                                                                                    Здобувачі освіти та працівники закладу обізнані з вимогами охорони праці безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайної ситуації і дотримуються їх. В умовах нинішньої обстановки в країні важливо зберегти найцінніше – наших дітей, для яких дуже важливо відчувати безпеку. А безпека під час війни починається з обізнаності. Війна змушує змінювати звичну поведінку: щохвилини може бути повітряна тривога, яку ми не можемо контролювати. Саме тому важливо сформувати стійкі компетенції поведінки дітей під час перебування на вулиці або вдома.

Цивільний захист

       Головні завдання підготовки у сфері цивільного захисту ліцею у 2023/2024 навчальному році виконані в повному обсязі. Основні зусилля у розв‘язанні питань ЦЗ спрямовувалися на організацію навчання учнів та постійного складу колективу згідно з чинними програмами ЦЗ, навчання їх правилам поведінки та основним способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомам надання домедичної допомоги тощо. Підготовка з цивільного захисту учнів ліцею проводилася під час вивчення предметів «Основи здоров‘я», «Захист України». Протягом року проводились практичні тренувальні заняття для старшокласників та працівників «Правила надання домедичної допомоги». Проведено День цивільного захисту 26 квітня 2024 р., у ході якого відбулися практичні заняття з протипожежної підготовки, тренувальні заняття за сигналом «Повітряна тривога».

 

 Фінансово-господарська діяльність

            Будівля закладу прийнята в експлуатацію 1975 року. Протягом 2016-2020 н. р. проводився капітальний ремонт. Колектив закладу та батьки здобувачів освіти  постійно працюють над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані. 

      Фінансово-господарська діяльність закладу освіти в 2023/2024 навчальному році була спрямована на створення належних умов для забезпечення освітнього процесу. 

            У цьому навчальному році багато уваги надавалось питанню економії енергоресурсів, раціональному та відповідно до законодавства України використанню фінансів. 

     Основними джерелами фінансування є державна субвенція, місцевий бюджет, позабюджетні кошти 

У 2023-2024 н.р. за бюджетні кошти закуплено:

Шкільний автобус – 1шт.

Батареї опалення – 60 шт.

Автобусна зупинка – 1 шт.

Водонагрівач 50л

Кушетка оглядова КСЦ – 1 шт.

Ширма ШБ-2 – 1 шт.

Стілець учнівський (для сховища) - 30 шт.

Стремянка на 6 ст. – 1 шт.

Засоби навчання для каб "Географії" 5 кл (глобус-модель  "Будова земля"; модель Сонячерї системи; глобус-модель "Будова Сонця"; колекція "Породи деревини")

Засоби навчання для каб "Географії" 6 кл (глобус-модель "Паралелі та меридіани Землі"; колекція мінерали і гірські товари (40 видів); телурій-модель Сонце-Земля-Місяць)

Засоби навчання для кабінету "географія" 6кл (глобус політичний 260мм; далекомір для вимірювання відстаней)

К-т для каб. Математики 5кл ( н-р прозорих геометричних фігур - 1шт; частина цілого на крузі, дроби - 1шт; н-р одиниці об’єму - 1шт)

к-т для кабінету математики 6кл (тригонометричне коло на магнітах - 1шт; осі координат на магнітах - 1шт)

Бензокоса Белорусь -  БК 52-Н – 1 шт.

Покажчик (світловідбиваючий)                            12

Таблички 500*600                                                   1

Бочка біла харчова з краном 30 л                          1

Рукомойник пластиковий з краном 15л               1

Фонарик ручний переносний                                           3

Кліщі переставні 300                                                          1

Кліщі переставні 250                                                          1

Рулєтка 3м                                                                           1

Рулєтка 2м                                                                           1

Ніж канцелярський                                                 1

Викрутка хрестова                                                  1

Викрутка шліц                                                                    1

Викрутка шліц                                                                    2

Пласкогцбці                                                             1

Ножиці ПВХ                                                           1

Пістолет для піни                                                                1

Набір ключів                                                            1

Ножиці по металу                                                   1

Кошик для сміття                                                                5

Лопата совкова                                                                    5

Черенок 1,2м для лопати                                        5

Мітла з дер. Ручкою                                                12

Сокира калена з ручкою                                         1

Ножівка по дереву                                                  1

Граблі господарські                                                 4

Граблі віялок пластиковий                                     10

Засіб дезініфкуючий Бландіс Актив , 5л               3,00

Професійний концентрований засіб

 для річного миття посуду 500мл                          11,00

Професійний засіб для миття

дзеркальних та скляних поверхонь 5000мл         2,00

Мило рідке для рук і тілв 5000мл                          12,00

Професійний засіб

 для миття та очищення ванних кімнат 5000мл   4,00

вода питна 6л                                                                      30,00

Туалетний папір                                                                  5,00

Паперові рушники                                                  100,00

Білизна посуд 5000мл                                                         8,00

Білизна кераміка 5000мл                                        4,00

Вода питна 18,9л. Негазована                                           21,00

Папір для друку А4                                                 15,00

Канцтовари                                                                        

Миючі                                                                                   29,00

Василенко                                                                           

ОСБ                                                              

Отримано гранти та подарунки:         

Ноутбук  ( для ВПО)– 15 шт.

Wi-Fi роутер  - 1 шт. 

Ноутбук "Lenovo ChromeBook 100e G44/32GB UKR" (для багатодітних) – 6 шт.

Ноутбук ( для багатодітних, малозабезпечених) - 5 шт.            

Для класу безпеки: 

Комплект учнівський (стіл учнівський, стілець) – 15 шт.

М’яке крісло-груша                                                 - 2 шт.

БФП HP Smart Tank 515 p Wi-Fi                             - 1 шт.

Набір стендів для оформлення кабінету безпеки – 1 шт.

Набір комплектів наочних посібників-стендів    - 1 шт.

 «Вибухонебезпечні предмети»

Акустична система                                                 - 1 шт.

Системний блок                                                                  - 1 шт.

Монітор, мишка, клавіатура                                              - 1 шт.

Короткофокусний проектор                                              - 1 шт.

Настільні ігри, конструктори, канцтовари

Для цифрового освітнього центру:

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33026NF 1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33027LY 1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33027CZ 1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG3302639  1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33026YK            1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33027CV            1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG3302637  1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33027HH            1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33026NX            1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33025TQ 1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33025YV            1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33027PS 1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG330277C 1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33026NK            1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33027SD 1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33027P6  1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33027CQ            1

Ноутбук «НР 245 G9»          5CG33026KQ            1

Сумка для переноски                      18

Навушники               18

Миша             18

БФП струменевий кольоровий А4 Canon G3470,Black,Wifi                 шт       1,00

Проектор Epson EB-X49 (V11H982040)                                                  шт       1,00

Проекційний екран ATRIA MWM-YD-110D                                          шт       1,00

Кріплення для проектора Walfix PB-17B                                                 шт       1,00

Роутер Mikro Tik hAP ac2                                                                           шт       1,00

Акустична система REAL-EL М-555 Black                                             шт       1,00

Фліпчарт магн. для письма маркером, на тренозі 70х100см ,    шт      1,00

ал.рамка        

Шафа WNL 208 RAL 7035                                                                         шт       1,00

Вогнегасник ВВК-3,5                                                                                            шт       1,00

Вогнегасник ВП-5 (3)                                                                                            шт       1,00

Лампа настільна  Titanum TLTF-011W, While,6 Вт,

 200  лм,2700К/4000К/6500К, змінний акумулятор 16650,IP20,            шт       5,00

підставка для смартфону    

Стіл письмовий IKAST 42x60см чорний                                                шт       17,00

Вішалка пересувна  GUDME подвійна                                                   шт       1,00

Вішалки SVENSSON 41см 5шт. асорт. 141грн                                       шт       4,00

Крісло офісне SNEDSTED штучна шкіра  білий                        шт       1,00

Тумба приліжкова BILLUND білий/цемент                                            шт       1,00

Стіл письмовий STAUNING 60x120см білий                                         шт       4,00

Кабель HDMI to HDMI 10.0 m Cablexpert  Black                                    шт       1,00

 Крісло-мішок, розмір 105х65 см, тканина  Оксфорд,

 з внутрішнім чохлом                                                                                             шт       5,00

Стіл письмовий BILLUND 53х120см білий/бетон                                шт       1,00

Cтелаж HORSENS 5пол білий                                                                 шт       3,00

Кріплення до ВП-5                                                                                     шт       1,00

Стілець складаний VIUF сірий                                                                шт       6,00

Стілець складаний VOEL оксамит рожевий                                           шт       11,00

Настільні ігри                                                                                                         33 шт.

Книги                                                                                                          107 шт.

Набір поліграфічних виробів                                                                                44 шт.

Ремонт кабінету, вартість якого становить 381 465 грн.

 

Управлінська діяльність

            На 2023/2024 н.р. план роботи створено відповідно до стратегії розвитку закладу з урахуванням освітньох програм. До розроблення річного плану залучалися педагогічні працівники закладу та батьки здобувачів освіти.

Продовжується робота з формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, оновлене Положення про внутрішню системи забезпечення якості освіти.

Дотримуємось чотирьох напрямків внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності, за якими оцінюють роботу закладу експерти інституційного аудиту, а саме:

·         Освітнє середовище закладу освіти;

·         Система оцінювання здобувачів освіти;

·         Оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників;

·         Управлінські процеси закладу освіти.

        Самооцінювання освітньої діяльності Царичанського ліцею за 2023/2024 навчальний рік було організовано і проведено з урахуванням вищезазначеного положення.

 Основні форми моніторингу: спостереження, вивчення документації, співбесіда з працівниками закладу, здобувачами освіти та їх батьками, анкетування батьків, учнів, педагогічних працівників.

Постійно вивчаються потреби учнів та працівників закладу освіти, які доводяться до відома засновника і у співпраці, спів фінансуванні  виконуються, реалізуються.

 

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ШКОЛИ

У 2024/2025 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Пріоритетні напрямки розвитку освіти на 2024/2025 навчальний рік :

 

1.      Формування безпечного освітнього простору закладу для всіх учасників освітнього процесу, створення безпечних умов для здобуття освіти, забезпечення її доступності (відповідно безпекової ситуації).

  1. Забезпечення особистої фізичної та ментальної безпеки, постійної психологічно підтримки учасників освітнього процесу, створення безпечного, комфортного, розвивального освітнього середовища, дообладнання укриття усім необхідним для перебування і продовження навчання під час повітряних тривог.
  2. Впровадження Державного стандарту базової середньої освіти на предметному циклі, у 7 класі.
  3. Участь в обласному  дослідницько - експериментальному  проекті за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти».
  4. Формування в учнів ключових компетентностей, комплексного розуміння предметів та процесів, дослідницької діяльності шляхом впровадження  STEM– навчання, нових сучасних інструментів та технології, форм, методів, засобів навчання з дотриманням принципів академічної доброчесності.

6.      Продовжити формування, налагодження внутрішньої системи забезпечення якості освіти відповідно до Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти.

  1. Подолання навчальних втрат і розривів спричинених воєнним станом за рахунок роботи консультативних пунктів, проведення групових та індивідуальних компенсаторних занять, підвищення позитивної динаміки результатів навчання учнів.
  2. Розбудова безбар’єрного простору, універсального дизайну, розумного пристосування, продовження забезпечення інклюзивної освіти дітей з ООП, наповнення ресурсної кімнати, в рамках Національної стратегії безбар’єрного простору.
  3. Підвищення професійного рівня педагогів за рахунок щорічної курсової перепідготовки, навчання на освітніх платформах, участі у професійних конкурсах, виставках, поширення авторських матеріалів.

10.  Моніторинг стану дотримання норм академічної доброчесності в закладі освіти.

11.  Обладнання кабінету Захисту України та посилення контролю за викладанням предмета «Захист України».

12.  Підготовка учнів до ЗНО (НМТ).

13.  Підвищення результативності участі у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

14.  Вдосконалення системи оцінювання.

15.  Забезпечення системного психолого-педагогічного супроводу всіх учасників освітнього процесу.

  1. Впровадження наскрізного виховного процесу, заходів із реалізації  Концепції національно-патріотичного виховання, залучення учасників освітнього процесу до волонтерської та проєктної діяльності, розвиток навичок інформаційної гігієни під час війни. 

17.  Розвиток матеріально-технічної бази та покращення умов освітньої діяльності закладу.

18.  Постійна підтримка функціонування принципів системи НАССР у харчоблоку.

19.  Результативне ункціонування ліцейського сайту та сторінок у соціальних мережах.

 

Р о з д і л  ІІ

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

 

Царичанський ліцей Царичанської селищної ради розташований за адресою:

Вул.. Соборна, 40-А, смт Царичанка, Дніпропетровська область, 51000

Телефон (099) 7577446

е-mail: tcarihanka@gmail.com

 

Царичанський ліцей Царичанської селищної ради створений у 2021 році. Є правонаступником Комунального закладу «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Царичанської селищної ради Дніпропетровської області.

Адміністрація школи: директор ліцею, 2 завідуючих філіями, 4 заступники з навчально-виховної роботи.

Відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” 2024/2025  навчальний рік розпочинається 02 вересня 2024 року  і закінчується  не пізніше 30 травня 2025 року.

 

Освітня діяльність здійснюється відповідно до навчальних програм, які забезпечують виконання інваріантної та варіативної складової  навчального плану закладу, що рекомендовані до використання Міністерством освіти і науки України у  закладах загальної середньої освіти

Режим роботи ліцею – п’ятиденний. Школа працює в одну зміну. В умовах воєнного стану в Українізаклад працює в дистанційному режимі.

Мова навчання – українська з вивченням  іноземної мови  (англійської) 

Форма здобуття освіти - інституційна (змішана) форма у Царичанському ліцеї, очна – у Царичанській та Лисківській філіях. У навчальному закладі організовано індивідуальне та  інклюзивне навчання.

 

Циклограма   дня

Початок занять  -   08.30

Кінець роботи      -  15.05.

 

Тривалість  уроку :

    1 класи    35 хвилин

         2-4 класи  -  40 хвилин

         5-11 класи -  45 хвилин

 

Розклад  дзвінків:

 

 

        1 класи   

     2 – 4 класи

   5 – 11 класи

1 урок

08.30 – 09.05

08.30 – 09.10

08.30 – 09.15

2 урок

09.15 – 09.50

09.20 – 10.00

09.25 – 10.10

3 урок

10.10 – 10.45

10.20 – 11.00

10.30 – 11.15

4 урок

11.05 – 11.40

10.20 – 12.00

11.35 – 12.20

5 урок

11.50 – 12.25

12.10 – 12.50

12.30 – 13.15

6 урок

 

 

13.25 – 14.10

7 урок

 

 

14.20 – 15.05

 

 

Серпень

 

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

 

І. Освітнє середовище закладу освіти

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

1. Проведення навчання з вчителями фізики, хімії, біології, інформатики, трудового навчання з питань техніки безпеки.

IV т.

 

 

Ткаченко А. І.

Інструкції

 

 

 2. Контроль за наявністю інструкцій з  охорони праці, техніки безпеки в кабінетах хімії, фізики, біології, інформатики, майстернях, спортзалі.

IV т.

 

 

Рашевська Т. В.

 

 

3. Контроль за наявністю планів евакуації на кожному поверсі.

IV т.

 

Рашевська Т. В

План

 

 

4. Забезпечення своєчасного проходження працівниками школи медичного огляду.

IV т.

 

Рашевська Т. В

Графік

 

 

5. Поновлення куточків з питань техніки безпеки життєдіяльності.

IV т.

 

Ткаченко А. І.

 

 

 

6. Проведення вступного і первинного інструктажів з працівниками школи.

IV т.

 

Ткаченко А. І.

 

 

 

7. Перевірка стану і наявності первинних засобів пожежегасіння .

8. Провести ремонт світильників, замінити лампи, що перегоріли, або ті, що не відповідають вимогам.

IV т.

 

 

IV т.

 

Ткаченко А. І.

Полупанов М. П.

Акти

 

 

 

 

 

 

9. Відремонтувати несправні електророзетки, електровимикачі.

IV т.

IV т.

Полупанов М. П.

 

 

10. Перевірити стан усіх електророзеток. Зробити біля кожної написи «220 В».

 

Полупанов М. П.

 

 

11. Огляд навчальних кабінетів, спортивного комплексу, майстерень на предмет виконання правил та норм ОП, санітарно гігієнічних норм, естетичних вимог до організації освітнього процесу.

IV т.

Ткаченко А. І.

 

 

12. Ознайомлення та вивчення нормативних документів та розпорядчих актів Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації, відділу освіти Царичанської селищної ради про підготовку та організований початок 2024/2025 навчального року.

Серпень

2024

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 

 

 

13 Провести шкільний огляд навчальних кабінетів щодо підготовки до нового навчального року.

05.08.2024

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Ткаченко А. І.

Інформація

 

 

14 Провести паспортизацію навчальних кабінетів, затвердити перспективні плани розвитку навчальних кабінетів на  2024/2025 навчальний рік.

До 25.08.2024

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Ткаченко А. І.

 

 

15 Забезпечити наявність навчальних програм інваріантної                 та варіативної складових  навчального плану.

До 01.09.2024

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Плани

 

 

16 Організувати роботу щодо систематизації та вивчення нормативних документів з питань охорони праці, охорони життя і здоров’я працівників закладу освіти,  а саме:

Закон України Про охорону праці;

- Закон України Про забезпечення санітарного та епідемічного благо-получчя населення;

- Закон України Про освіту, ст.ст. 3, 17, 24, 51,53

- Закон України Про загальну середню освіту ст.ст. 5, 22, 38;

- Закон України Про пожежну безпеку;

- Закон України від 05.07.2001 № 2586 Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз;

- Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загаль-ноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, Київ – 2001;

- Постанова Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270 “Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру”;

- наказ Державного комітету України з нагляду за охороною праці  від 26.01.2005 № 15 Про затвердження Типового положення  про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою;

наказ Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 № 304 “Про затвердження Положення про порядок проведення навчання   і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України”;

- наказ Міністерства освіти і науки України від 27.12.2017 № 1222 Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці у закладах загальної середньої освіти

- наказ Міністерства освіти і науки України від 31.08.2001 № 616  Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу                                в навчальних закладах;

- наказ МОН від 28.03.2022 р. № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої  освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні»

 

серпень

 

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Ткаченко А. І.

 

 

 

17 Здійснювати проведення  вступних з інструктажів з питань охорони праці на робочому місці  з новоприбулими працівниками.

упродовж року

Ткаченко А. І.

Інструкції

 

 

18 Здійснювати проведення  первинних інструктажів з питань охорони праці на робочому місці  з працівниками школи.

упродовж року

Ткаченко А. І.

 

 

19 Здійснювати проведення  повторного інструктажу з питань охорони праці на робочому місці  з працівниками школи.

двічі на рік

Ткаченко А. І.

 

 

20 Здійснювати проведення позапланового інструктажу з питань охорони праці на робочому місці  з працівниками.

у випадку травмування

Ткаченко А. І.

 

 

21 Забезпечити наявність посадових обов’язків з безпеки життєдіяльності   для класних керівників.

до 01.09.

Ткаченко А. І.

Посадові інструції

 

 

22 Скласти акти-дозволи проведення занять у кабінетах фізики, хімії, біології, шкільних майстернях, спортивному залі, на спортивному майданчику.

до 05.08.

Ткаченко А. І.

Акти

 

 

23 Забезпечити роботу медичного кабінету з  обладнанням відповідно   до нормативних вимог та забезпеченням медикаментами.

упродовж року

Сестра медична

Галстян Ю. С.

Гладушко А.

Інформація

 

 

24 Здійснити перевірку дотримання санітарно-гігієнічних норм  ушколі за наступними критеріями:

природне та штучне освітлення, організація зорової роботи учнів;

повітряно-тепловий режим;

водопостачання та каналізація;

вентиляція та опалення;

обладнання основних та підсобних приміщень;

організація харчування;

організація медичного обслуговування;

санітарно-гігієнічне виховання;

самообслуговування.

листопад, червень

Рашевська Т. В.

Акти

 

 

25. Організація комісії для оформлення дозволу на експлуатацію учбових кабінетів, майстерень, лабораторій.  Підписання акту прийняття школи до нового навчального року.

IV т.

 

 

 

Ткаченко А. І.

Акти

 

 

26  Забезпечити дотримання заходів протипожежної безпеки в усіх приміщеннях закладу

до 15.08.

Полупанов М.П.

Ткаченко А. І.

Акти

 

 

27 Забезпечити виконання приписів пожежної інспекції.

упродовж

 року

Полупанов М.П.

Ткаченко А. І.

Акти

 

 

28 Перевірити й у разі потреби очистити складські приміщення   від легкозаймистих предметів.

до 01.09.

Полупанов М.П.

Ткаченко А. І.

Акти

 

 

29 Проводити інструктажі з пожежної безпеки з педагогічними  та технічними працівниками ліцею

Упродовж року

Полупанов М.П.

Ткаченко А. І.

Інструкції

 

 

30 Утримувати в робочому стані засоби протипожежного захисту, обладнання та інвентар, не допускаючи їх використання не за   призначенням.

упродовж року

Полупанов М.П.

Ткаченко А. І.

Акти

 

 

31 Забезпечувати  порядок збереження і використання  легкозаймистих  матеріалів.

упродовж року

Полупанов М.П.

Ткаченко А. І.

 

 

32 Забезпечити проведення заміру заземлення електроустановок  та ізоляції проводів електромереж  у відповідності до Правил їх влаштування.

липень

Полупанов М.П.

Ткаченко А. І.

 

 

33 Забезпечити технічних працівників засобами індивідуального захисту.

постійно

Полупанов М.П.

Ткаченко А. І.

 

 

34 Призначити склад комісії з охорони праці та техніки безпеки.

до 01.09.

Рашевська Т. В.

 

 

35 Забезпечити навчання з техніки безпеки педагогічних працівників, відповідальних за організацію роботи з охорони праці та пожежної безпеки.

згідно графіку

Ткаченко А. І.

 

 

 

36 Організувати роботу щодо систематизації та вивчення нормативних документів,державних, програм з питань охорони життя     і здоров’я учнів, запобігання всім видам дитячого травматизму, а саме:

-Закон України “Про забезпечення санітарного  та епідемічного бла-   гополуччя населення”;

-Закон України “Про освіту”, ст.ст. 3, 17, 24, 51, 53;

-Закон України “Про загальну середню освіту”ст.ст.5, 22, 38;

-Закон України “Про охорону дитинства”;

-Закон України “Про дорожній рух”;

-Закон України “Про пожежну безпеку”;

-Закон України “Про питну воду”;

-Закон  України від 05.07.2001 №2586 “Про боротьбу   із захворюванням на туберкульоз”

та інших нормативних документів

серпень

Рашевська Т. В.

 

 

 

37 Провести інструктивно-методичну нараду з класоводами і класними керівниками стосовно питань забезпечення безпеки життєдіяльності учнів

серпень

Ткаченко А. І.

План

 

 

38 Скласти план заходів щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму.

До 01.09.2024

Ткаченко А. І.

 

 

39 Скласти план заходів щодо навчання дітей правилам пожежної безпеки, попередження пожеж, травмування та загибелі дітей під час пожежі.

До 01.09.2024

Ткаченко А. І.

 

 

40 Здійснити аналіз стану виконання заходів з питань пожежної безпеки, визначити першочергові заходи

Серпень 2024

Рашевська Т. В.

Полупанов М. П.

Наказ

 

 

41 Наказами визначити обов’язки посадових осіб щодо забезпечення пожежної безпеки, призначити відповідальних за пожежну безпеку

Серпень 2024

Рашевська Т. В.

 

 

42 Організувати спеціальні навчання керівників, відповідальних осіб з питань пожежної безпеки

Упродовж 2024-2025 навч.року

Рашевська Т. В.

 

 

 

43Пожежні гідранти утримувати таким чином, щоб забезпечити безперешкодний забір води пожежними автомобілями

Упродовж 2024-2025 навч. року

Полупанов М. П.

 

 

 

44 Тримати на контролі  вогнезахисну обробку дерев’яних та металевих конструкцій дахів будівель закладу

Упродовж 2024-2025 навч. року

Полупанов М. П.

 

 

 

45 Подати запит на монтаж систем блискавкозахисту будівель та споруд підвідомчих об’єктів

Упродовж 2024-2025 навч.  року

Полупанов М. П.

запит

 

 

46 Проводити навчання керівного та начальницького складу ЦЗ

Згідно графіка

Опенько Л. М.

 

 

 

 

47 Тримати на контролі доукомплектування  та санітарний стан захисної споруди

Упродовж 2024-2025 навч. року

Опенько Л. М.

 

 

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

1. Підготовка кухні та їдальні до початку навчального року. Проведення організаційних заходів щодо харчування здобувачів освіти.

IV т.

 

Рашевська Т. В.

Наказ

 

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

1. Надання організаційно-методичної допомоги та психологічна підтримка  педагогів.

ІV т.

Рашевська Т.В.,

Солдатова Ю.А.,

Смірнова В.Г.,

Блоха О.М.,

Малига Т.В.,

Ковтун Т.О.

Психологічна служба

 

 

Рекомендації

 

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

1. Розробка та запровадження закладом освіти критеріїв безпеки дітей та правил поведінки у ліцеї.

ІІІ т.

 

 

Блоха О.М.,

Малига Т.В.,

Ковтун Т.О.

Психологічна служба

 

 

 

 

1 Забезпечити на веб-сайті закладу відкритий доступ до такої інформації та документів:

1. Правила поведінки, правата обовязки учнів закладу

2. План заходів  щодо запобігання та протидії булінгу (цькування) на 2024/2025 навчальний рік

3. Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) у закладі та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування);

4. Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) у закладі

Упродовж 2024-2025 навчального року

Опенько Л. М.

Матеріали на САЙТ

 

 

5 Забезпечення інформацією сайта школи щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)» від 18 грудня 2018 року за №2657 - VIII

Упродовж 2024-2025 року

Опенько Л. М.

 

 

6Розгляд заяв про випадки булінгу

За заявою

Адміністрація школи

 

 

7 Сеанси медіації (примирення)

Запотребою

Адміністрація школи

 

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

1.Аналіз нормативної документації.

2. Знайомство з дитиною з ООП і її батьками.

3. Збір необхідної документації: заява батьків, витяг ПМПК.

IV т.

IV т.

IV т.

Рашевська Т. В.

Асистенти вчителів

Документація

 

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників освітнь­ого процесу

1. День Державного Прапора. День Незалежності України.

ІІІ-IV т.

 

Виставка

 

 

 

Взаємодія шкільної бібліотеки з педпрацівниками:

1. Інформаційне забезпечення  вчителів новинками літератури, що надійшли до бібліотеки;

а) випуск інформаційних списків;

б) інформація про надходження нових підручників,програмної літератури, літератури з позакласного читання, методичної літератури.

Протягом року

Сало Т. І

 

 

 

2 Спільна робота шкільної бібліотеки та педагогічного колективу щодо збереження фонду підручників:

-перспективне замовлення підручників спільно з методистом ВО;

-організація видачі та прийому підручників;

робота з ліквідації заборгованості підручників;

проведення бесід з учнями, батьками щодо збереження підручників.

Протягом року

Сало Т. І

 

 

 

3 Оновити наочність із культури читання, правил користування книгою, каталогами, картотеками:

а) „Радимо читати”;

б) Стенд „Вам, юні читачі”

Вивішувати інформаційні вісники

„Нові підручники”

„Новини літератури”

Протягом року

Сало Т. І

Виставка

 

 

4 Проводити масові заходи до відзначення визначних подій

Серпень

 

Сало Т. І

 

 

 

5 Готувати добір матеріалів до всіх педрад. Надавати допомогу в підготовці масових заходів.

Протягом року

Сало Т. І.

 

 

6 Інформувати батьків про читання книг учнями, розповідати про вимоги до користування підручниками, про культуру читання.

Протягом року

Сало Т. І.

 

 

7 Оновити книжкові виставки:

„Книга – джерело знань”

„Юний друже! Бережи книгу!”

Протягом року

Сало Т. І.

 

 

8 У міру надходження інформувати про нові надходження підручників.

Протягом року

Сало Т. І.

 

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

 

 

 

 

 

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

 

 

 

 

 

 

3.  Виховний процес

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

 

 

 

 

 

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

 

 

 

 

 

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

 

 

 

 

 

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

 

 

 

 

 

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

 

 

 

 

 

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

 

 

 

 

 

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

 

 

 

 

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

 

 

 

 

 

 

4. Психолого-педагогічне забезпечення:

 

4.1. Діагностика

 

 

 

 

 

 

4.2. Профілактика 

 

 

 

 

 

 

4.3. Консультування

1. Індивідуальні та групові консультування педагогів із психологічних проблем навчання, виховання та розвитку особистості школяра.

IV т.

Адміністрація ліцею,психологічна служба

Протокол

 

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

1 Вести роз’яснювальну роботу серед населення щодо обов’язковості здобуття дітьми та підлітками повної загальної середньої освіти

Упродовж навчального року

Адміністрація ліцею, педколектив

 

 

 

2 Систематично проводити роботу щодо залучення до навчання дітей і підлітків від 6 до 18 років.

 

Упродовж навчального року

Адміністрація ліцею, педколектив

 

 

 

3 Провести аналіз кількості дітей і підлітків, що проживають на території обслуговування школи в порівнянні з кількістю дітей, що навчаться в  закладі.

До 01.09.2024

Рашевська Т. В.

 

 

 

5 У разі змін вносити корективи до статистичних звітів (інформація про облік дітей і підлітків шкільного віку за роками, про охоплення дітей і підлітків шкільного віку навчанням, облік навчання дітей і підлітків шкільного віку) і подавати їх до відділу освіти.

Щоквартально до

05 числа

Рашевська Т. В.

 

 

 

6 Забезпечити надання грошової допомоги на придбання шкільної форми дітям, позбавленим батьківського піклування

Згідно з чинним законодавством

Рашевська Т. В.

 

 

 

7 Забезпечити можливість  проїзду дітей, які цього потребують, до школи і в зворотньому напрямку

Упродовж 2024-2025

н.  р.

Рашевська Т. В.

Наказ

 

 

8 Провести роботу щодо обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та занесення їх до соціального паспорту школи

До 20.08.2024

Опенько Л. М

 

 

 

9 Провести роботу щодо забезпечення учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шкільною формою

Серпень 2024

Опенько Л. М

 

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

1 Забезпечити участь вчителів в серпневій конференції педагогічних працівників ОТГ та серпневих нарадах вчителів-предметників

29.08.2024

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

 

 

 

2 Організувати роботу щодо вивчення педагогічними працівниками рекомендацій інструктивно-методичних листів Міністерства освіти і науки України про особливості викладання базових навчальних дисциплін у  2023/2024 навчальному році.

До 01.09.2024

Керівники ШМО

Виставка

 

 

3 Співбесіда з учителями з метою визначення готовності до роботи в новому навчальному році (знання вимог стандарту освіти, навчальних програм, наявність навчально-методичного забезпечення з предмета)

25.08.2024

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Виставка

 

 

4 Проведення установчої методичної наради вчителів-предметників та вчителів початкових класів:

          методика проведення першого уроку;

          інструктаж щодо ведення і заповнення класних журналів;

          про виконання єдиних вимог до усного і писемного мовлення учнів;

          складання  календарно-тематичного планування на І семестр 2023/2024 навчального року

26.08.2024

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т.В.,

Ковтун Т.О.

Виставка

 

 

5 Засідання методичних обєднань

31.08..2024

Керівники ШМО

Протокол

 

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Засідання творчих груп (лабораторій) учителів

28.08.2024

Блоха О. М.

 

 

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

 

 

 

 

 

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

Ознайомлювати педагогічних працівників закладу з оновленням нормативно-правової бази щодо насильства відносно та за участі дітей, порядку дій щодо виявлення і припинення фактів жорстокого

поводження з дітьми або загрози його вчинення

Упродовж 2024-2025 навчального року

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т.В.,

Ковтун Т.О.

 

 

 

Залучати педагогічних працівників закладу до підвищення самоосвіти з питань профілактики булінгу (цькування) у школі

Упродовж 2024-2025 н.р.

Опенько Л. М.

План

 

 

Проходження безкоштовного курсу «Домедична допомога»

Упродовж 2024-2025 навчального року

Опенько Л. М.

 

 

 

Співпраця з медпрацівниками

Упродовж навчального року

Опенько Л. М.

 

 

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

1.1. Затвердження освітньої програми на новий навчальний рік.

2. Оформлення документів:

-акт перевірки готовності школи;

-акти-дозволи на проведення занять у кабінетах фізики, хімії, біології, інформатики, спортзалі, майстернях.

3. Підготовка організаційних наказів.

4. Складання та затвердження розкладу уроків на новий навчальний рік.

 

 

Програма

 

Акти

 

 

 

 

Накази

Розклад

 

 

 

5. Складання та затвердження плану роботи бібліотеки.

6. Забезпечення учнів підручниками.

 

 

План

 

Довідка

 

 

2 Сформувати оптимальну мережу закладу освіти на  2024-2025 навчальний рік з урахуванням освітніх потреб населення   та норм наповнюваності в класах.

Серпень

2024

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Мережа

 

 

3 Забезпечити організований набір учнів до 1-х, 10-х  класів.

До 01.09.2024

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Списки учнів

 

 

4 Забезпечити комплектування закладу педагогічними кадрами.

До 01.09.2024

Рашевська Т. В.

Списки вчителів

 

 

5 Розподілити, погодити з профспілковим комітетом та затвердити тижневе навантаження педагогічних працівників на  2023/2024 навчальний рік.

До 01.09.2024

Рашевська Т. В., тарифікаційна комісія

Тарифікація

 

 

6 Скласти та затвердити розклад предметів варіативної складової  навчального плану.

До 01.09.2024

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

 

Розклад

 

 

7 Організувати індивідуальне навчання на дому та інклюзивне навчання.

До 01.09.2024р.

Рашевська Т.В.,

Солдатова Ю.А.,

Смірнова В.Г.,

Блоха О.М.,

Малига Т.В.,

Ковтун Т.О.

 

 

 

8 Провести інструктивно-методичну нараду педагогічних працівників щодо ведення ділової документації.

30.08.2024

Керівники ШМО

Розклад

 

 

9. Огляд готовності навчальних кабінетів та приміщення школи до нового навчального року.

30.08.2024

Ткаченко А. І.

 

Акти

 

 

10. Проведення  паспортизації навчальних кабінетів.

27.08.2024

Ткаченко А. І.

Паспорти

 

 

11 Організувати роботу щодо систематизації законодавчих     та нормативно-правових документів зі зверненнями громадян,   а саме:

Закон України “Про звернення громадян”від 02.10.2011

Указ Президента України від 19 березня 1997 № 241 “Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення”.

Указ  Президента  України від 13 серпня 2002 №700 “Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення”.

вересень

Рашевська Т.В.,

Солдатова Ю.А.,

Смірнова В.Г.,

 

 

 

 

12 Здійснювати реєстрації звернень громадян у Книзі реєстрації звернень громадян відповідно до форми ведення та повноти запису

постійно

Марочка О. М.

 

 

 

13 Здійснювати  прийом громадян відповідно до Графіка прийому громадян з особистих питань.

постійно

Рашевська Т.В.,

Журнал звернень

 

 

14 Організувати роботу  зі зверненнями громадян відповідно  до наступної системи:

дотримання термінів розгляду звернень, клопотань громадян (згідно із Законом);

забезпечення громадян правом прийняття особистої участі у розгляді звернень, скарг;

забезпечення права громадян відповідно до ст.18 Закону;

здійснювати надання відповідей відповідно до чинного законодавства;

визначати причину повторних звернень,  усувати недоліки у разі їх виявлення терміново;

здійснювати розгляд питання про роботу із зверненнями громадян  на нарадах.

постійно

Рашевська Т.В.,

Солдатова Ю.А.,

Смірнова В.Г.,

 

 

 

15 Організувати роботу щодо виконання положень Колективного договору.

Серпень протягом року

Рашевська Т.В.,

Солдатова Ю.А.,

Смірнова В.Г.,

 

 

 

2. Нарада при директору

1. Про підсумки роботи по підготовці закладу освіти до нового навчального року.

2. Про організацію початку нового навчального року в дистанційній формі.

3. Про організацію роботи з попередження дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я учнів.

4. Про організацію роботи з пожежної безпеки.

5. Про готовність навчальних кабінетів, спортивної зали, шкільних майстерень з питань ОП і ТБ.

6. Про проходження медогляду працівниками школи.

7. Про єдині вимоги до ведення шкільної документації та рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2024-2025н.р.

8. Про забезпечення учнів підручниками.

9. Про облік і збереження матеріальних цінностей.

10. Про складання соціальних паспортів учнів класів та школи в цілому на 2024/2025 н. р.

IV т.

Опенько Л. М.

Малига Т.В.,

Ковтун Т.О.

Протоколи

 

 

3. Педагогічна рада

1.Про підсумки діяльності закладу у 2023-2024 навчальному році та завдання на 2024-2025  навчальний рік.

2.Про особливості організації освітнього процесу у 2024-2025 н.р. та  посилення заходів безпеки під час освітнього процесу в умовах воєнного стану.

3.Про визначення форми організації освітнього процесу в 2024-2025 н.р.

4.Про оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти початкових класів.

5.Про оцінювання у 5-9 класі НУШ: особливості та проблеми наступності.

6.Про затвердження річного плану роботи школи на 2024-2025 навчальний рік.

7. Про схвалення освітньої програми навчального закладу.

8 Про схвалення структури 2024-2025 навчального року.

9. Про організацію харчування та підвозу учнів у 2024-2025 навчальному році.

10. Про організаційну роботу щодо виконання чинного законодавства України із соціального захисту дітей.

11. Про роботу Цифрового освітнього центру

12. Провизнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

 

 

IV т.

Рашевська Т.В.,

Солдатова Ю.А.,

Смірнова В.Г.,

 

 

Протокол

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

Затвердити правила внутрішнього трудового розпорядку         для працівників закладу на 2024/2025 навчальний рік.

До 01.09.2024

Рашевська Т.В.

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 

 

 

5. Накази

1.Про    організований початок 2024/2025 навчального року Про затвердження режиму роботи закладу

2.Про організацію інклюзивного навчання

у Царичанському ліцеї, Царичанській та Лисківській філіях 

3.Про дотримання законодавства щодо благодійних внесків в закладах освіти

4.Про організацію харчування в Царичанському ліцеї, Царичанській та Лисківській філіях

 Царичанської селищної ради у І сем. 2024/2025

5.Про підсумки проведення перевірки готовності Царичанського ліцею, Царичанської та Лисківської філії

6.Про організацію роботи працівників психологічної служби в Царичанському ліцеї,

Царичанській філії та Лисківській філії Графік

7.Про навчальні плани Царичанського ліцею

8.Про   організацію    науково-методичної

роботи  з педагогічними кадрами

9.Про дотримання в Царичанському ліцеї,

Царичанській та Лисківській філіях

Царичанської селищної ради законодавства з функціонування української мови як державної

10.Про призначення уповноважених працівників за складання і подання державної статистичної звітності

11.Про  забезпечення дотримання вимог

антикорупційного законодавства

12.Про організацію індивідуального навчання  учнів у формі педагогічного патронажу Глинище

13.Про створення та організацію роботи  команди психолого-педагогічного супроводу здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

ІІІ т.

IІІ т.

 

IІІ т.

ІІІ т.

IІІ т.

 

 

 

IІІ т.

IІІ т.

 

IІІ т.

 

IІІ т.

 

IV т.

 

IV т.

 

IV т.

 

IV т.

 

IV т.

IV т.

IV т.

 

IV т.

 

IV т.

 

IV т.

 

Рашевська Т. В.

Накази

 

 

6. Фінансово-господарська робота.

1. Перевірка слухових вікон на горищі.

IV т.

Полупанов М. П.

Інформація

 

Графік

 

 

2. Перевірка справності електровимикачів, розеток.

IV т.

.

 

 

3. Проведення поточного ремонту класних та адміністративних приміщень.

 

IV т.

 

 

4. Розподіл прибиральної площі між прибиральницями

IV т

 

 

5 Скласти та передати на погодження відділу освіти бюджетний запит закладу освіти  на 2025

До 01.08.2025

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Запит

 

 

6 Тримати під контролем виконання бюджетного запиту на 2024/2025 рік

Упродовж року

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

 

 

 

7 Поповнити інклюзивно-ресурсні кімнати

Упродовж року

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

 

 

 

8 Тримати під контролем дотримання планових лімітів на використання води, електроенергії

Постійно

Полупанов М.П.

Павелко П.

Лашко С.

 

 

 

9 Забезпечити у приміщеннях закладу  необхідний температурний режим

Постійно

Сестра медична

Галстян Ю. С.

Гладушко А. С.

 

 

 

10 Дотримуватись карантинних обмежень, тримати під контролем використання миючих та дезінфікуючих засобів

Постійно

Сестра медична

Галстян Ю. С.

Гладушко А. С.

 

 

 

11 Доукомплектувати заклад необхідною кількістю (згідно норм) вогнегасниками

Упродовж року

Ткаченко А. І.

Полупанов М.П.

Маслюк О.

Лашко Л.С.

 

 

 

 

12 Доукомплектувати захисну споруду, яка використовується як анйпростіше укриття

Упродовж року

Опенько Л. М.

Полупанов М.П.

Маслюк О. Б

Лашко Л. С.

 

 

 

 

 

 


Вересень

 

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

 

І. Освітнє середовище закладу освіти

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

1. Проведення інструктажів та  бесід з учнями щодо правил з техніки безпеки, охорони життєдіяльності учнів під час освітнього процесу.http://surl.li/cowar

I т.

 

 

Ткаченко А. І.

Журнали

 

 

 

 

Організація навчання за різними формами здобуття освіти https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19#Text

І т.

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Наказ

 

 

Відпрацювання алгоритму дій по сигналу оповіщення «Повітряна тривога» http://surl.li/ivels

І т.

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Наказ

 

 

2. Контроль за веденням журналу реєстрації інструктажу з охорони праці в кабінетах хімії, фізики, біології, інформатики, майстернях, спортзалі.

І т.

 

 

 

Блоха О. М. Малига Т. В. Ковтун Т.О.

Ткаченко А. І.

Довідка

 

 

 

 

 

3. Організація чергування в ліцеї та їдальні.

I т.

Рашевська Т. В.

Графік

 

 

4. Заповнення листів здоров’я 

 

Галстян Ю. С.

 

 

 

5 Організувати підвіз дітей до школи

I т.

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Наказ

 

 

6 Здійснювати контроль за санітарним станом харчоблоку, навчальних кабінетів і приміщеннями школи.

протягом року

Працівники школи, учителі

інформація

 

 

7 Забезпечити протиепідемічний санітарно - гігієнічний порядок у класних кімнатах, спортивній залі, майстернях, захисній споруді

протягом року

зав. кабінетами

інформація

 

 

8 Організувати санітарно-гігієнічне чергування учнів, вчителів, технічного персоналу в навчальних кабінетах та приміщеннях  ліцею. Забезпечити своєчасне їх прибирання.

протягом року

класні керівники

інформація

 

 

9 Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог щодо питного режиму у їдальні, повітряно-температурного режиму у класних кімнатах та інших приміщеннях школи (щоденний моніторинг)

Упродовж 2024/2025 навчального року

Сестра медична

Галстян Ю. С.

Гладушко О. В.

Постольник С. М.

Кл. керівники..

інформація

 

 

10 Проводити санітарно-просвітницьку роботу із учнями, батьками, працівниками школи щодо профілактики інфекційних захворювань, захворювання на грип, гострі респіраторні захворювання, необхідності вакцинації  (із залученням спеціалістів)

Упродовж 2024/2025 навчального року

Сестра медична

Галстян Ю. С.

Гладушко О. В.

Класні керівники.

інформація

 

 

11 Організувати роботу  щодо підготовки школи в осінньо-зимових умовах. Скласти план заходів.

вересень

Полупанов М.П.

Павелко П.

Лашко С.

План

 

 

12 Здійснювати контроль щодо дотриманням

санітарно-гігієнічних норм в усіх навчальних приміщеннях.

двічі

на місяць

червень

Сестра медична

Галстян Ю. С.

Гладушко О. В.

 

інформація

 

 

13 Здійснювати проведення вступного інструктажу з реєстрацією на окремій сторінці класного журналу «Реєстрація вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності для вихованців, учнів» для учнів, які прибули

Упродовж 2024/2025 навчального року

Ткаченко А. І.

Журнал

 

 

14 Здійснювати проведення первинних інструктажів з питань охорони праці на робочому місці перед початком кожного практичного заняття та здійснювати запис на сторінці про запис теми уроку у класному журналі

Упродовж 2024/2025 навчального року

Ткаченко А. І.

Журнал

 

 

15 Здійснювати проведення первинного інструктажу із записом у Журналі реєстрації первинного, позапланового, цільового інструктажів вихованців, учнів.

Упродовж 2024/2025 навчального року

Ткаченко А. І.

Журнал

 

 

16 Здійснювати проведення первинного інструктажу перед початком кожного заняття гуртка, пов’язаного з використанням інструментів, матеріалів та здійснювати запис на сторінці про запис теми навчального заняття у журналі гурткової роботи.

Упродовж 2024/2025 навчального року

Ткаченко А. І.

Журнал

 

 

17 Здійснювати проведення позапланових та цільових інструктажів у Журналі реєстрації первинного, позапланового, цільового інструктажів вихованців, учнів.

Упродовж 2024/2025 навчального року

Ткаченко А. І.

Журнал

 

 

18 Забезпечити нормативність ведення “Журналів реєстрації нещасних випадків, що сталися з вихованцями, учнями ”, а саме:

- оформлення повідомлень про нещасні випадки,

- оформлення актів розслідування нещасних випадків,

- оформлення повідомлень про наслідки нещасних випадків

Упродовж 2024/2025 навчального року

Ткаченко А. І.

Журнал

 

 

19 Здійснювати аналіз статистичних даних щодо травмування дітей під час освітнього процесу та в позаурочний час.

Упродовж 2024/2025 навч. року

Ткаченко А. І.

журнал

 

 

20 Аналіз проходження учнями профілактичних щеплень, вакцинації https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/31-2021-%D0%BF#Text

до 05.09.2024

Сестри медичні

інформація

 

 

21 Аналіз результатів медичних оглядів, груп здоров’я учнів та розподілу учнів на фізкультурні групи https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0773-09#Text

до 05.09.2024

Сестри медичні

наказ

 

 

22 Заповнення листків здоров’я

до 07.09.2024

Сестри медичні

журнал

 

 

23 Організувати роботу щодо залучення у проведенні заходів з дітьми співробітників ювенальної превенції; МНС; фахівців інших служб.

Упродовж 2024/2025 навчального року

Ткаченко А. І.

 

 

 

24. Скласти спільні заходи з ювенальною превенцією, МНС, фахівцями інших служб.

До 01.09.2024

Ткаченко А. І.

Заходи

 

 

25. Організувати превентивну роботу з профілактики шкідливих звичок, запобігання наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, профілактики ВІЛ-інфекцій (СНІДу).

Упродовж 2024/2025 навчального року

Ткаченко А. І.

 

 

 

26. Організувати роботу учнівського самоврядування, шкільних гуртків з питань безпеки життєдіяльності та запобігання всім видам дитячого травматизму.

Упродовж 2024/2025 навчального року

Ткаченко А. І.

 

 

 

27. Надати рекомендації щодо розробки бесід відповідно до тематики з попередження дорожньо-транспортного руху «Безпека руху – запорука твоєї безпеки», протипожежної безпеки, правил поведінки під час виявлення небезпечних предметів, правил обережності під час використання електроприладів, природного газу, з правил дотримання гігієни та санітарії.

До 01.09.2024

Ткаченко А. І.

Рекомендації

 

 

28. Продовжити оформлення класу безпеки

Вересень- грудень

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

 

 

 

29. Дотримання санітарного регламенту для ЗЗСО

вересень

Рашевська Т. В.

 

 

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

1. Визначення дітей, які потребують пільгового, безкоштовного харчування.

2. Забезпечення харчування учнів та організація контролю за якістю приготування їжі.

І т.

 

 

І т.

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Наказ

Довідки

 

 

 

 

 

 

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

1.Психолого-педагогічне обстеження адаптації першокласників до школи.

2. Відвідування уроків та виховних годин з метою вивчення особливостей психологічної взаємодії вчителя та учнів.

Пр-м місяця

 

Пр-м місяця

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Психологічна служба

Довідка

 

Протокол

Спостере-

ження

 

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

1. Ознайомлення учнів з правилами поведінки та критеріями безпеки в закладі освіти.

І т.

IV т.

 

Правила

Програма

 

 

2. Довести до відома працівників, здобувачів освіти, батьків  закладу зміст Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 № 2657-VIII

Вересень 2024

Рашевська Т. В.

інформація

 

 

3. Довести до відома працівників закладу

1. Правила поведінки, права та обов’язки учнів  закладу

2. Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) у закладі та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування).http://surl.li/usssb

3. Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) у закладі

Вересень 2024

Опенько Л. М.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г

інформація

 

 

4. Питання профілактики булінгу (цькування) у закладі розглядати на нарадах при директорі

Упродовж 2024/2025 навч.року

Опенько Л. М.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г

інформація

 

 

5. Питання профілактики булінгу (цькування) у закладі розглядати на батьківських зборах

Упродовж 2024/2025 навч.року

Опенько Л. М. класні керівники

інформація

 

 

6. Складання банку даних учнів «Зони ризику» та «групи ризику»

Упродовж 2024/2025 навч.року

Опенько Л. М.

Психологічна служба

сайт

 

 

7. Діагностування рівня напруги, тривожності в учнівських колективах:

- спостереження за міжособистісною поведінкою здобувачів освіти;

- опитування (анкетування) учасників освітнього процесу;

- визначення рівня тривоги та депресії учнів.

Упродовж 2024/2025 навчального року

Опенько Л. М.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г

анкети

 

 

Поширення рекомендацій, пам’яток  на сторінці у соціальній мережі ФБ щодо роботи із дітьми в умовах війни http://surl.li/usfgp

вересень

Опенько Л. М.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г

пам’ятки

 

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

1. Затвердження розкладу роботи асистента учителя для учнів, які навчаються в інклюзивних класах (за узгодженням із батьками)

І т.

 

 

Рашевська Т. В. Асистенти вчителя

Розклад

 

 

 

 

2. Складання індивідуальної програми розвитку дитини.

І т.

 

Асистенти вчителя

Програма

 

 

 

3. Засідання команди супроводу дитини з ООП.

І т.

Блоха О. М.

Протокол

 

 

4. Забезпечити відповідність стану освітнього середовища принципам інклюзивної освіти

Вересень 2024

 Рашевська Т. В.

 

 

 

5. Облаштувати ресурсну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами

Вересень 2024

 Рашевська Т. В.

 

 

 

6. Вивчити відповідність організації інклюзивного навчання нормативним вимогам та сучасним викликам

Вересень 2024

 Рашевська Т. В.

 

 

 

7. Проводити аналіз психофізичного розвитку учнів з ООП, соціальних умов розвитку

Упродовж 2024/2025 н.р.

 Рашевська Т. В.

Асистенти вчителя

 

 

 

 

 

 

 

8. Розробити інструментарій для аналізу психофізичного розвитку учнів з ООП, соціальних умов розвитку

Упродовж 2024/2025 н.р.

 Рашевська Т. В.

Асистенти вчителя

 

 

 

9. Здійснити аналіз критеріїв оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти з ООП

Упродовж 2024/2025 н.р.

Рашевська Т. В.

Асистенти вчителя

 

 

 

10. Розглянути на нарадах при директорові питання організації інклюзивного навчання:

Упродовж 2024/2025 н.р.

 Рашевська Т. В

 

 

 

11. Забезпечити дієву співпрацю з інклюзивно-ресурсним центром щодо організації інклюзивного навчання

Вересень 2024

 Рашевська Т. В

 

 

 

12. Забезпечити діяльність команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

Упродовж 2024/2025 н.р.

 Рашевська Т. В.

Психологічна служба

 

 

 

13. Створити нормативно-правові основи для організації інклюзивної освіти:

Вересень 2024

 Рашевська Т. В

 

 

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників освітнь­ого процесу

1. День знань.

І т.

Сало Т. І

Кл. керівники.

Інформаційна

 хвилинка

Книжкова

виставка

 

 

2. Міжнародний день миру.

ІІІ т.

 

 

3. Всесвітній день бібліотек.

IV т.

 

 

 

 

5. Організація екскурсій для учнів 1-х та 5-х класів, знайомство з фондом.

вересень

Сало Т. І

Кл. керівники

 

 

 

6 Звірити читацькі формуляри зі списками учнів по класах та списком працюючих педагогів.

вересень

Сало Т. І

інформація

 

 

 

 

7 Проведення рекомендаційних бесід з учнями під час видачі літератури.

Протягом року

Сало Т. І

інформація

 

 

8 Організація книжкових виставок, оглядів літератури, що сприяють удосконаленню освітнього процесу.

Протягом року

Сало Т. І

 

Змінні виставки

 

 

9 Оновити тематичні онлайн-полиці:

а) „Правові знання – кожному школяру”;

б) „Ні” насильству над дітьми”;

в) „Здоров’я – головна цінність у житті”;

г) „На допомогу вчителю”;

д) „Творчі роботи наших учителів”;

вересень

Сало Т. І

 

 

10 Залучити актив до проведення масових заходів, оформлення книжкових виставок, тематичних тижнів.

протягом року

Сало Т. І.

план

 

 

11 Проводити рейди по перевірці стану шкільних підручників.

протягом року

Сало Т. І.

інформація

 

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

1.Перевірка явки дітей та підлітків шкільного віку до школи.

I т.

 

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Смирнова В. Г.

Кл. керівники

Довідка

 

 

 

2.Звіт про охопленням дітей шкільного віку у селищну раду та відділ освіти (зазначення причин для дітей,які не охоплені навчанням).

І т.

 

 

Звіт

 

 

 

 

3.Збір документів, що підтверджують факт навчання учнів шкільного віку в інших освітніх закладах.

IV т.

Довідки

 

 

 

4. Проводити щоденний моніторинг відвідування навчання учнями  1-11 класів із зазначенням причин відсутності

Упродовж 2024/2025 н.р.

Діловод

Секретар

журнал

 

 

5. Освітній діалог «Оцінювання учнів НУШ: нормативні вимоги та практика»   http://surl.li/usswn

вересень

інформування

інформування

 

 

Внутрішній моніторинг рівня адаптації учнів 1 класу http://surl.li/iunwr

вересень

Блоха О.М.,

Опенько Л.М.,

Малига Т.В.,

КовтунТ.О.

наказ

 

 

Організація і робота консультативних пунктів щодо подолання освітніх розривів і втрат у Цифровому освітньому центрі

пр.місяця

Блоха О. М.

графік

 

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

1. Залучення учнів до занять у факультативах, гуртках.

I-ІІ т.

 

 

Блоха О.М.,

Опенько Л.М.,

Малига Т.В.,

КовтунТ.О.,

 

Списки

Наказ

 

 

2. Організація та проведення І етапу Всеукраїнських онлайн-олімпіад з базових дисциплін.

 

І т.

 

Графік

 

3. Організація навчання учнів за індивідуальною та екстернатною формами (за потреби).

 

І т.

Наказ

 

4 Організувати  допрофільне навчання:

ІІ ст. –  факультативи, курси за вибором

До  01.09.24 р.

Рашевська Т.В.

Солдатова Ю.А.,

Смірнова В.Г.

 

 

5 Організувати профільне навчання в

10-х та 11-х  класах  ( математика)

До  01.09.24 р.

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

 

 

 

6 Провести олімпійський тиждень            «Олімпійці серед нас»

З 07.09.24 р.  по

14. 09. 2024 р.

Блоха О.М.,

Опенько Л.М.,

Малига Т.В.,

КовтунТ.О.,

Кучугурний В. І

Ткаченко А. І.

план

 

 

7 Проводити онлайн-зустрічі з випускниками закладу-представниками різних професій

Упродовж 2024/2025 н.р.

Опенько Л. М..,

Кл. керівники

 

 

 

8 Проводити онлайн-зустрічі випускників з представниками центру зайнятості з метою інформованості про ринок праці в громаді

Упродовж 2024/2025 н.р.

Опенько Л. М..,

Класні керівники

 

 

9 Призначення координатора по роботі з обдарованими учнями в закладі

До 02.09.2024

Рашевська Т.В.

Наказ

 

 

10 Продовжити роботу в Інтернет-мережі: наявність та дієвість спільноти на Facebook «Дівчата в STEM. Я цього варта».

Постійно

Блоха О.М.

план

 

 

11 Проводити тематичні онлайн-майстер-класи на базі STEM-центру.

Згідно графіка

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

 

 

12Прийняти участь в  роботі Проектної школи ДАНО-Інтерпайп  «Techno-girls рулять»

Вересень-грудень 2024р

Гладуш С.І.

 

 

13. Організація  онлайн-виставок творчих робіт учнів

Протягом року

Творча група

Виставка

 

 

14. Проводити апробацію  програми «STEM-ЛАБ» у 5,6, класах на базі гуртка

Протягом року

Єлісєєв А. В.

програма

 

 

15. Поширення результатів  дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня за темою «  Розроблення та впровадження навчально-методичного забезпечення ЅТЕМ-освіти

в умовах реформування освітньої галузі» на Всеукраїнському та обласному рівнях.

Протягом року

Блоха О.М.

Творча група

план

 

 

16.  Прийняти участь у проведенні  дослідно-експериментальної роботи обласного рівня за темою « Розроблення та впровадження навчально-методичного забезпечення «STEM-освіти в умовах реформування освітньої галузі».

Протягом року

Блоха О.М.

Творча група

план

 

 

17. Працювати над підготовкою матеріалів у педагогічній та місцевій пресі з питань STEM-освіти

Протягом навчального року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали

 

 

18. Скоординувати роботу кар’єрного консультанта у закладі.

Вересень 2024 р.

Рашевська Т.В.

План-графік

 

 

19.Планування роботи кар’єрного  консультанта  у ліцеї

Вересень 2024 р.

Блоха О.М.

План

 

 

20.Забезпечити участь учителів та здобувачів освіти ліцею у конкурсах та змаганнях STEM-спрямування.

Вересень 2024 року –

Травень 2025 року

Блоха О.М.,

педагоги школи

Збірники

 

 

21.Розроблення авторської  програми з трудового навчання та технологій.

Протягом року

Єлісєєв А.В.

Програма

 

 

22.Забезпечити участь учителів та здобувачів освіти ліцею у конкурсах та змаганнях STEM-спрямування.

Вересень 2024 року –

Травень 2025 року

Блоха О.М.,

педагоги школи

Збірники

 

 

23. Продовжити  співпрацю з Дніпровською політехнікою

Веерсень

Рашевська Т. В.

угода

 

 

 

24.Прийняти участь у обласному конкурсі-захисті наукових проектів “STEM Olympic Games”

Серпень-вересень 2024 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Підсумкова записка

 

 

3.  Наскізний виховний процес

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

1. Проведення загальношкільного свята Першого дзвоника.

Іт.

 

Опенько Л. М.

Сценарій

 

 

2. Проведення виховних заходів для забезпечення розвитку SТЕМ-компетентностей вихованців  ліцею

Протягом року

Заступник директора

 Опенько Л.М.

Підвищення рівня SТЕМ-компетентності здобувачів освіти ліцею

 

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

1. Проведення Першого уроку.

Іт.

 

 

Звіт

 

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

 

 

 

 

 

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

 

 

 

 

 

 

Спортивно – масові заходи, Олімпійський урок до Дня фізичної культури і спорту України (за окремим планом)

05.09.-25.09.2024

Блоха О.М.

План

 

 

Ознайомити учасників освітнього процесу  з рекомендаціями щодо організації освітнього процесу в умовах воєнного стану

 

 

інформація

 

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

1. Участь у краєзнавчому конкурсі «ЛЕЛЕКИ»

2. Екскурсія-похід на гору Калитва.

ІVт.

ІVт.

Ткаченко А. І.

Сліпкань В. П.

Протокол

Звіт

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

1. Організація роботи гуртків військово-патріотичного виховання.

ІІт.

Тищенко О. І.

Наказ

 

 

2 Розробити заходи щодо підготовки та проведення гри «Джура»

Вересень 2024

Опенько Л.М.

План

 

 

3 Заходи щодо відзначення Дня партизанської слави та початку підпільно-партизанського руху в Україні (за окремим планом); День визволення Царичанки від нацистських загарбників:

- Проведення тематичних уроків з історії України, всесвітньої історії

- Проведення уроків мужності, лекцій, семінарів, диспутів, конференцій, бесід, засідань «круглих столів», присвячених історії підпільно-партизанського руху за темами: «Партизанський рух в Україні», «Діяльність підпілля – уроки війни», «Місце партизанського руху в процесі вигнання нацистських окупантів з України», «Діяльність царичанського підпілля в 1941-1943 роках»

23 вересня 2024

Опенько Л.М.

Класні керівники

План

 

 

4. Психологічна служба

 

4.1. Діагностика

1. Діагностичне обстеження першокласників.

2. Дослідження внутрісімейних взаємин.  .

ІІ т.

ІІІ т.

Класоводи

Звіт

 

 

3 Провести анкетування «Визначеня рівня схильності учнів до вживання алкоголю, тютюну».

Упродовж навчального року

Опенько Л. М.

Класні керівники

анкета

 

 

4 Залучення до роботи гутків, секцій, загальношкільних заходів.

Упродовж навчального року

Опенько Л. М.

Класні керівники

План

 

 

5 Створення сприятливого психологічного клімату, атмосфери уваги, співчуття і співпраці в класних колективах зокрема й  у закладі в цілому.

Упродовж навчального року

Опенько Л. М.

Класні керівники

план

 

 

6 Спланувати роботу Ради профілактики

Вересень

2024

Опенько Л. М..,

.

План

 

 

7 Залучити дітей, схильних до правопорушень, до занять в гуртках за інтересами

Вересень

2024

Опенько Л. М..,

Кл.  керівники

План

 

 

4.2. Профілактика 

1. Профілактика стресових і постстресових станів здобувачів освіти, пов’язаних із пандемією короновірусу.

І т.

Опенько Л. М..,

Класні керівники

Рекомендації

 

 

 

4.3. Консультування

1. Індивідуальне консультування класних керівників 1, 5, 10 кл. щодо організації психолого-педагогічної підтримки учнів на етапі адаптації до школи.

ІІ т.

Адміністрація школи

Протокол

 

 

2 Проводити індивідуальні консультації( за запитом)

Упродовж навч.року

Класні керівники

Інформація

 

 

3 Проводити індивідуальні консультації з вчителями

Упродовж навч.року

Класні керівники

 

 

4 Організувати постійний контроль за здобуттям повної загальної середньої освіти

Упродовж навч.року

Адміністрація школи

 

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

1. Поповнення банку даних про дітей пільгової категорії:

-дітей-напівсиріт;

-дітей з багатодітних сімей;

-дітей з малозабезпечених сімей;

-дітей з неповних сімей;

-дітей із фізичними вадами.

2. Забезпечення учнів пільгових категорій підручниками.

3.Організація контрольного  обстеження умов життя та виховання дітей.

ІІ т.

 

 

 

 

 

 

 

I т.

 

ІІІ т.

Опенько Л. М.

Класні керівники

Довідка

 

 

 

 

 

 

 

Інформація

 

Акт

 

 

4 Організувати постійний контроль за здобуттям повної загальної середньої освіти

Упродовж навчального року

Блоха О. М..

Класні керівники

 

 

 

5 Перевірити явку дітей і підлітків шкільного віку до школи на підставі списків. Скласти «Список дітей і підлітків, які не приступили до занять 1 вересня 2024 року на території обслуговування» і подати його до відділу освіти з інформацією про вжиті заходи щодо залучення таких дітей до навчання.

До 05.09.2024

Блоха О. М..

Класні керівники

списки

 

 

6 Повернути списки дітей і підлітків шкільного віку до відділу освіти з відмітками про те, де навчаються діти, з довідками з навчальних закладів

До 05.09.2024

Блоха О. М..

Класні керівники

списки

 

 

7 За наявності в школі учнів, які проживають на закріпленій за школою території обслуговування і яких не було включено до списку, подати додатковий список таких учнів відділу освіти.

До 05.09.2024

Блоха О. М..

Класні керівники

списки

 

 

8 Проводити роботу щодо залучення до навчання дітей 6-річного віку:

   уточнити списки дітей,яким виповнилося 5р;

   провести бесіди з батьками про необхідність вступу до школи з 6-ти років;

До 05.09.2024

 

Блоха О. М..

Класні керівники

списки

 

 

9 Забезпечити безкоштовним харчуванням в шкільній їдальні учнів школи  та пільгових категорій, які мають на це право

Упродовж 2024/2025 н.р.

Рашевська Т. В.

списки

 

 

10 Систематично перевіряти житлово-побутові умови дітей пільгових категорій – учнів закладу

Вересень

Січень

Опенько Л. М.

Кл. керівники

акти

 

 

11 Вести систематичний контроль відвідування закладу  учнями, в тому числі й пільгових категорій

Упродовж 2024-2025н.р.

Класні керівники

журнал

 

 

12 Вести систематичний контроль харчуванням учнів, в тому числі й пільгових категорій

Упродовж 2024/2025н.р.

Опенько Л. М.

Кл. керівники

журнал

 

 

13 Забезпечити участь у роботі гуртків учнів пільгових категорій

Упродовж 2024-2025 н.р.

Опенько Л. М.

Кл. керівники

журнал

 

 

14 Анкетування батьків учнів 1,5-х кл.

Листопад

Опенько Л. М.

Кл. керівники

Психологічна служба

Анкети

 

 

15 Участь у раді профілактики з доповіддю на тему «Відповідальність батьків за поведінку дитини».

Згідно з планом роботи

Опенько Л. М.

план

 

 

16 Поновити списки дітей пільгового контингенту

до 05.09.2024

Опенько Л. М

Списки

 

 

17 Забезпечити дієтичним харчуванням дітей пільгового контингенту, якщо вони цього потребують

до 03.09.2024

Рашевська Т. В.

Галстян Ю. С.

інформація

 

 

18 Заслуховувати на нараді при директорі питання:

    про виконання положень Конституції України, о . 35 Закону України «Про освіту», о . 6 Закону України «Про загальну середню освіту», Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку;

• про здійснення контролю за відвідуванням навчальних занять учнями школи

 

 

Вересень

 

 

Опенько Л. М.

Класні керівники

інформація

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

1 Перевірити працевлаштування випускників 9-х класів. Підтвердити довідками про навчання.

До 10.09.2024

Опенько Л. М.

План роботи

Протокол

Звіт

 

 

2 Провести класні збори з метою організації учнівського самоврядування в класах та школі

Вересень 2024

Кл. керівники

Опенько Л. М.

протокол

 

 

3 Провести тематичні збори учнів по класах «Дотримання правил для учнів - обов’язок кожного школяра»

Вересень 2024

Класні керівники

план

 

 

4 Спланувати роботу органів учнівського самоврядування: «Клуб Барвінчат» (1-4 класи), « Країна ТЕМП » (5-11 класи)

Вересень 2024

Опенько Л. М.

План

 

 

5 Вибори активів класів та розподіл доручень

Вересень 2024

Кл. керівники

Протокол

 

 

6 Проведення виборів учнівського самоврядування. Засідання РАУЛ.

Вересень 2024

Опенько Л. М.

план

 

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

1.Організація методичної роботи в школі.

ІІ т.

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Блоха О. М.

Опенько Л. М

Наказ

 

 

2. Уточнення тем методичних проблем, над якими працюють вчителі.

ІІ т.

 

Список

 

 

 

3.Організаційні засідання методичної ради та  шкільних МО.

ІІ т.

 

Протоколи

 

 

 

4. Забезпечення участі педагогів школи у різних (шкільних, районних, обласних) формах методичної роботи.

Постійно

план

 

5 Робота з молодими та новоприбулими учителями

Вивчення нормативно-правової бази:

Вересень

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

 

інформація

 

 

6 Призначення вчителів –наставників для молодих та малодосвідчених вчителів

Вересень

наказ

 

 

7  Організувати взаємовідвідування уроків  вчителів –наставників та молодих і малодосвідчених вчителів

Згідно графіка

графік

 

 

 

 

8 Робота з молодими спеціалістами щодо ведення документації.

Упродовж навчального року

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

інформація

 

 

9 Складання планів роботи: місячного, річного, щоденного

10 Підготовка матеріалів для проведення: діагностики, тренінгів, батьківських зборів.

11. Робота в бібліотеці

12 Опрацювання фахової та педагогічної літератури

13 Участь у педагогічній нараді при директорові.

14 Підготовка матеріалів до проведення занять з учнями, учителями.

Упродовж навчального року

Рашевська Т. В.

Блоха О. М.

Плани

 

 

15 Контроль нормативності затвердження календарно-тематичного планування учителями

02.09.2024

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 

 

16 Контроль нормативності заповнення сторінок класних журналів, особових справ, журналів ТБ

12.09.2024

 

 

17 Контроль нормативності поурочного планування учителів

02.09.2024

 

 

18 Погодження плану роботи, МР, Професійних спільнот вчителів закладу

Вересень 2024

Опенько Л.М.

 

 

 

19 Цифровізація педагогічної діяльності. Погодження електронних календарно-тематичних планів на відповідність навчальним програмам

Вересень 2024

 

 

20 Цифровізація педагогічної діяльності. Погодження електронних виховних  планів

Вересень 2024

 

 

21 Підготовка матеріалів для проведення І (шкільного) етату Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Упродовж місяця

Педагоги

 

 

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

1. Проходження курсової підготовки

Згідно графіка

Педагоги

Сертифікат

 

 

Методичні  консультації педпрацівників з питань ведення шкільної документації

до 05.09,2024

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

консультація

 

 

Засідання методичної ради

1.Про підсумки методичної роботи за минулий навчальний рік

2.Про затвердження плану роботи методичної ради  та форм методичної роботи.

3.Про методичні рекомендації щодо викладання предметів у новому навчальному році

4. Коучинг - сесія «Моя ментальна безпека»

5. Проведення засідань творчої групи щодо технологій впровадження STEM-освіти

6. Проведення галузевих семінарів з упровадження  STEM-освіти  у рамках роботи методичних об’єднань ліцею.

04.09.2024

протокол

 

 

4. Прийняти участь у  тренінзі «Розвиток STEM-освіти в умовах реформування освітньої галузі»

Вересень 2024 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали

 

 

5. Аналіз отриманих результатів дослідно-експериментальної роботи з метою визначення змін, які відбулися порівняно зі станом на початок експерименту

Вересень 2024 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали

 

 

6. Забезпечення участі педагогів школи у  тематичних курсах  з підвищення кваліфікації педагогів-предметників. закладу з питань впровадження SТЕМ-освіти.

За планом-графіком

Рашевська Т.В.

План-графік

 

 

7.Розроблення авторської  програми з трудового навчання та технологій.

Протягом року

Єлісєєв А.В.

Програма

 

 

8. Здійснити персональний контроль за діяльністю вчителів української мови та літератрури  Опенько Л. М., зарубіжної літератури Сураєвою Л. М., історії Смірновою В. Г., трудового навчання Негодою О. І.

30.09.2024 р.

Адміністрація ліцею

Матеріали до

атестаціїї

 

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

1. Створення атестаційної комісії.

2. Ознайомлення педагогічного колективу зі списком педагогічних працівників, що включені адміністрацією до атестації поточного навчального року . Опрацювання Положення про атестацію http://surl.li/erqta

ІІІ т.

ІІІ т.

 

Наказ

Список

 

 

 

3 Засідання атестаційної комісії з розгляду питань:

11. Про розподіл доручень між членами атестаційної комісії закладу

2. Про Порядок проведення атестації 

3. Про затвердження графіка та плану роботи атестаційної комісії

4. Опрацювання Положення про атестацію http://surl.li/erqta

18.09. 2024

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

1. Проведення класних батьківських зборів з актуальних питань  навчання і виховання дітей. Вибори голів класних батьківських комітетів.

ІІ т.

Опенько Л. М.

Класні керівники

Протокол

 

 

2 Робота з батьками ( консультація) діти, що стоять на обліку (пияцтво, тютюнопаління), мають сімейні труднощі у вихованні.

Упродовж навчального року

Опенько Л. М.

Класні керівники

інформація

 

 

3 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням.

Упродовж навч. року

Опенько Л. М.

план

 

 

4 Робота з батьками

Групова консультація: «Режим дня – запорука успішного навчання першокласника. Як допомогти дитині в навчанні»?

Бесіди:

«Адаптація першокласника до школи»

 «Вікові особливості дітей молодшого шкільного віку»

Вересень

Грудень

Опенько Л. М.

Класні керівники

інформація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 Скласти спільний план дій з ювенальною превенцією Царичанського відділення поліції та службою у справах дітей громади на 2024/2025 навчальний рік

Вересень

2024

Опенько Л. М..,

 

план

 

 

6. Обговорення питання дотримання академічної доброчесності із батьками та учнями під час освітніх зустрічей http://surl.li/ustcr

вересень

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

бесіди

 

 

7. Засідання загальних зборів (конференції) трудового колективу

1. Про реалізацію Стратегії розвитку закладу освіти у 2024/2025 навчальному році

2. Про ознайомлення з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

3. Про визначення порядку обрання, чисельності, складу і строку повноважень комісії з трудових спорів

06.09.2024

Адміністрація ліцею

протокол

 

 

8. Співпрацювати із Центром життєстійкості.

Протягом року

Адміністрація ліцею

інформація

 

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

1. Унесення змін про рух учнів до алфавітної книги.

2. Оформлення статистичних звітів.

3. Оформлення тарифікаційних списків педагогічних працівників.

4. Складання та затвердження розкладу  уроків, роботи гуртків, спортивних секцій  та факультативів.

5. Погодження  розкладу навчальних занять на відповідність санітарним вимогам.

6. Складання табеля обліку робочого часу працівників.

7. Оновлення та коригування списків соціальної категорії учнів. Оформлення актів обстеження.

8. Складання та затвердження розкладу засідань та планів роботи методичних об’єднань.

9. Оформлення та погодження календарно-тематичних планів вчителів.

10. Погодження планів виховної роботи класних керівників.

11. Складання плану  роботи органів учнівського самоврядування.

12. Складання та затвердження плану спортивно-масової роботи.

13. Внесення і коригування даних в інформаційну систему КУРС ШКОЛА. АЙКОМ

14. Складання та затвердження графіка проведення контрольних робіт на І семестр.

I т.

I т.

 

I т.

I т.

 

I т.

 

 

І т.

 

І т.

 

ІІ т.

 

ІІ т.

 

ІI т.

 

ІІ т.

 

ІІ т.

 

ІІ т.

 

ІІ т.

 

ІІІ т.

 

IV т.

 

Дирекція школи

Книга

Звіти

 

Список

Графік

 

Розклад

 

 

Розклад

 

Табель

 

Список

 

Розклад

 

Плани

 

Плани

 

Плани

 

План

 

Інформація

 

Графік

 

Графік

 

 

15 Забезпечити нормативне збереження та ведення особових справ учнів по класах.

Упродовж 2024/2025навчального року

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Кл.керівники

Документація

 

 

16 Забезпечити нормативне збереження класних журналів, обліку роботи гуртків, факультативів, індивідуального навчання.

Упродовж 2024/2025навчального року

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 Кл.керівники

журнали

 

 

17 Забезпечити нормативність ведення класних журналів,  обліку роботи гуртків, факультативів, індивідуального навчання.

Упродовж 2024/2025навчального року

Блоха О. М.

Опенько Л. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 Кл.керівники

журнали

 

 

 

18.  Проведення самооцінювання за напрямом «Комплексне самооцінювання». Створення робочої групи, написання наказу, розробка інструментів, опрацювання порад ДСЯОУ https://www.youtube.com/watch?v=ga4XAvxEaSc

 

До 20.09.2024

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 

наказ

 

 

2. Нарада при директору

1. Про стан оформлення календарно-тематичних та виховних  планів педагогічними працівниками на І семестр.

2. Про подальше навчання і працевлаштування випускників школи.

3. Про проходження медогляду учнями 1-11 класів та визначення медичної групи для занять фізичною культурою.

4. Про організацію харчування учнів у школі.

5. Про проходження курсів вчителями, які атестуються в поточному навчальному році.

6. Про стан оформлення класних журналів педагогічними працівниками (розподіл сторінок, заповнення списків учнів та інших відомостей).

7. Про організацію роботи Ради профілактики.

8. Про організацію чергування вчителів у закладі освіти.

IV т.

 

 

 

 

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

 

Протокол

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Педагогічна рада

.

 

 

 

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1. Перевірка календарно-тематичних та виховних  планів.

2. Збір інформації та довідок про подальше навчання та трудовлаштування випускників школи.

3. Вивчення стану проходження курсової підготовки вчителями, які атестуються в 2023 р.

4. Перевірка заповнення класних журналів та виховних планів.

5. Контроль за проходженням медогляду учнями 1-11 класів.

6. Вивчення стану адаптації учнів 1 та 5 класів.

ІІ т.

 

Пр-м місяця

 

 

Пр-м місяця

 

Пр-м місяця

 

Пр-м місяця

 

Пр-м місяця

 

Довідка

до наради

 

 

 

 

5. Накази

1.Про організацію загону «Дружина юних рятувальників-пожежних»

2.Про організацію індивідуального

навчання  учнів у формі екстернату

3.Про створення бракеражної комісії

4.Про організацію пільгового харчування

5.Про затвердження Плану заходів щодо

подолання освітніх втрат та освітніх розривів

6.Про розподіл обов’язків між директором, його заступниками .

7.Про заборону тютюнопаління та пропаганду здорового способу життя

8.Про організацію роботи  шкільної бібліотеки щодо забезпечення учнів школи підручниками

9.Про зарахування учнів до 1-х, 10-х класів та ГПД

10.Про призначення відповідального

за щоденний огляд грибів

11.Про алгоритм дій під час повітряної тривоги

12.Про затвердження рішення педради від 30.08.2024 № 1

13.Про організацію роботи з охорони праці, техніки безпеки. 

14.Про внутрішній розпорядок роботи закладу освіти

15.Про роботу з дітьми соціально незахищених категорій

16.Про запобігання харчовим отруєнням та інфекційним захворюванням

17.Про організацію підвозу здобувачів освіти

18.Про організацію роботи з охорони праці та ТБ

19.Про організацію роботи з безпеки дорожнього руху

20.Про створення евакуаційної комісії

21.Про затвердження інструкцій

22.Про  організацію  та  проведення Олімпійського тижня у Царичанському ліцеї

23.Про створення комісії із

 розслідування нещасних випадків

у 2024/2025 н.р.

24.Про призначення громадського інспектора з охорони та соціального захисту дитинства у 2024/2025  н.р.

25.Про підсумки ЦЗ у 2023-2024 н.р. та завдання на 2024- 2025 н.р. Про створення цивільного захисту у школі у 2024-2025 н.р.

26.Про призначення відповідальних осіб за утримання та експлуатацію протирадіаційних укриттів в Царичанському ліцеї, Царичанській та Лисківській філії

27.Про чисельність контингету здобувачів освіти

28.Про організацію допрофільного

 і профільного навчання

29.Про організацію роботи з обдарованими дітьми

30.Про заходи із профілактики

масових отруєнь грибами у

 2024-2025 н.р

31.Про організацію позакласної

роботи у ліцеї у 2024-2025 н.р.

32.Про проведення шкільних

 моніторингів та створення

 моніторингового центру

у 2024-2025 н.р

33.Про ведення журналів реєстрації інструктажів учнів з охорони праці, техніки безпеки у кабінетах

34.Про вивчення стану проходження курсової підготовки вчителями, які атестуються в 2024-2025 р.

35.Про підсумки проведення олімпійського тижня  у 2024-2025 н.р.

36.Про створення атестаційної комісії

37.Про проведення фізкультурно-оздоровчих

заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнської ліги»

38.Про  запобігання проникненню на територію Царичанського ліцею, Царичанської та Лисківської філій сторонніх осіб, заборону використання приміщень закладів освіти у військових цілях і залучення

їх вихованців у військових цілях

39.Про розподіл учнів на уроки фізичної культури за медичними групами у 2024-2025 н.р.

40.Про вивчення стану викладання  навчальних предметів у 2024-2025 н.р.

41.Про проведення тематичних тижнів у 2024-2025 н.р

42.Про організацію роботи з молодими та малодосвідченими спеціалістами у 2024-2025 н

43.Про організацію і проведення атестації  педпрацівників Царичанського ліцею у  2025 р.

44.Про результати перевірки оформлення класних журналів, особових справ, журналів факультативів, індивідуальних занять на дому

45.Про проведення моніторингів у 2024-2025

46.Про створення творчої групи щодо реалізації завдань науково-дослідницької роботи у 2024-2025 навчальному році

47.Про організацію інклюзивного навчання

Симонової А.О.

48.Про попередження захворюваності здобувачів освіти на кашлюк, дифтерію

та правець Про організацію заходів з реагування на надзвичайні ситуації, замінування, з охорони будівлі

Пр-м місяця

 

Наказ

 

 

 

 

 

 

6. Фінансово-господарська робота.

1. Перевірка системи опалювання та підготовка до зимового періоду.

2. Закріплення за обслуговуючим персоналом території школи.

3.Комплектування захисної споруди як найпростішого укриття

IV т.

 

ІІІ т.

 

IV т.

Полупанов М. П.

 

 

Опенько Л. М

Інформація

 

План

 

 

7. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

Підготовка Плану заходів із академічної доброчесності

вересень

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю. А.

Смірнова В. Г.

План

 

 

 

 

 

 

 

Жовтень

 

 

 

 

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

 

І. Освітнє середовище закладу освіти

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

1. Контроль за підготовкою до роботи школи в зимових умовах.

2. Проведення інструктажів та  бесід з учнями щодо правил з техніки безпеки, охорони життєдіяльності учнів під час осінніх канікул.

3. Практичні заняття щодо відпрацювання планів евакуації учасників освітнього процесу.

ІІІ т.

 

ІІІ т.

 

 

IV т.

Полупанов М. П.

Ткаченко А. І.

План

 

Бесіди

Класні журнали

 

План

 

 

4 Провести написання профілактичних диктантів «Профілактика кишкових захворювань у 4. 6 класах

I т.

Онищенко В. О.

 

 

 

5 Спланувати  заходи щодопротидії тероризму    

 

До 05.10.2024  р

Ткаченко А.І.,

Ковтун Т.О.,

Малига Т.В.

наказ

 

 

6 Провести  бесіди з учнями та вчителями

з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.

 

До 05.10.2024 р.

Ткаченко А.І.,

Ковтун Т.О.,

Малига Т.В., кл. керівники

інформування

 

 

7.Підготовка закладу до роботи при відключені електроенергії. Відпрацювання алгоритму роботи генератора, підготовка запасу пального, води тощо

до 05.10.2024

Полупанов М. П.

Маслюк О. Б.

Лашко Л. С.

наказ

 

 

8.Презентація платформи «Знаїмо» учням і батькам https://znaimo.gov.ua/chapters/students

14-18.10.2024

Класні керівники

інформування

 

 

9.Проведення первинного  інструктажу з БЖД для учнів на канікули осінні  http://surl.li/cowar

до 25.10.2024

Класні керівники

журнал

 

 

10.Проведення бесід, заходів з БЖД на канікули  http://surl.li/ustlu

до 25.10.2024

Класні керівники

журнал

 

 

11.Підготовка закладу до осінньо-зимового періоду, здійснення заходів щодо економії енергоресурсів

до 30.10.2024

Полупанов М. П.

Маслюк О. Б.

Лашко Л. С.

наказ

 

 

12.Проведення навчання з мінної безпеки http://surl.li/ivemv

пр.місяця

Ткаченко А. І.

наказ

 

 

13.Оновлення комп’ютерних програм, які здійснюють фільтрування контенту

пр.місяця

Єлісєєв А. В.

інформування

 

 

14. Провести інформаційно-просвітницькі бесіди до Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми. Запросити представників поліції.

14.10.2024-18.10.2024

Опенько Л. М.

інформування

 

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

1. Вивчення роботи шкільної їдальні та стану організації харчування в закладі освіти.

Пр-м місяця

 

Дирекція школи

Довідка

 

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

1. Вивчення основних аспектів адаптаційного періоду учнів. Здійснення психолого-педагогічного супроводу (1, 5, 10 кл.).

ІІ т.

Опенько Л. М.

Психологічна служба

Аналітична довідка

 

 

 

 

 

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

1.  Засідання ради профілактики.

І т.

 

ІІІ т.

 

IV т.

Опенько Л. М.

Протокол

 

Інформаційний стенд

Протокол

 

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

1. Вивчення роботи психолога та вчителя-дефектолога з дітьми з ООП

IV т.

 

Довідка

 

 

2.Оновлення локацій позитивної підтримки учасників освітнього процесу

пр.місяця

Психологічна служба

інформування

 

 

З.3алучення учнів до гурткової роботи, участі в конкурсах, заходах

пр.місяця

Вчителі

план

 

 

4.Поповнення інклюзивної кімнати засобами корекції згідно з ІПР дітей

пр.місяця

Рашевська т. В. Солдатова Ю. А.

Смірнова В. Г.

відомість

 

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників

освітнь­ого процесу

1. Місячник шкільної бібліотеки.

 

Пр-м місяця

 

Сало Т. І.

Кл. керівники

За окремим планом

 

 

2. Покрова Пресвятої Богородиці. День українського козацтва. День захисників і захисниць

 

 

ІІ т.

Інформаційна онлайн-хвилинка

 

 

3. Визволення України від німецько-фашистських загарбників.

 

Онлайн-иставка-огляд

Книжкова виставка

 

 

4. Поповнити папки новою інформацією про рідний край

Протягом року

Сало Т. І

Документація

 

 

Оновлення електронної бази підручників на диску закладу для використання учасниками освітнього процесу https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/

Протягом місяця

Сало Т. І.

Диск

 

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

1. Результативність діяльності здобувачів освіти за наслідками контролю за станом ведення зошитів учнями 1-4 класів з математики.

Пр-м місяця

 

 

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Довідка

 

 

Внутрішній  моніторинг «Адаптація учнів 1,5,10 класів до навчання в НУШ». Проведення опитувань, тестів, спостереження, відвідування занять https://naurok.com.ua/adaptaciya-5-klas-nush-383350.html

жовтень

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

наказ

 

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

1. Проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад.

Пр-м місяця

Блоха О. М.

Протоколи

 

 

2. Створення умов для підвищення майстерності вчителів

Жовтень

Рашевська Т.В.

Плани

 

 

3. Інструктивно-методична нарада «Організація роботи з обдарованими дітьми» НАРАДА ПРИ ДИРЕКТОРУ

Жовтень

Рашевська Т.В.

Довідка

 

 

4.Проведення групових індивідуальних консультацій щодо надолуження освітніх втрат та розривів у Цифровому освітньому центрі

Пр-м місяця

Блоха О. М.

Інформування

 

 

5. Проведення тижня основ здоров’я « Безпека, здоров’я, добробут – основні складові життя людини»

Жовтень

Блоха О. М.

План

 

 

3.  Наскрізний виховний процес

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

1. Учнівська толока біля пам’ятників і могили. Загальношкільна лінійка «Пам’ятаймо героїв». До Дня Визволення України від нацистських окупантів..

ІІІт.

Опенько Л. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Акція

 

 

2 Заходи щодо відзначення Дня визволення України від нацистських окупантів (за окремим планом

IV т.

 

 

 

3 Уроки мужності «Прагнемо миру» (до річниці визволення України )

IV т.

 

 

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

1. Вітання до Дня працівників освіти.

Іт.

Ткаченко А. І.

Петриченко І. А

Сценарій

 

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

1 Виставка малюнків «Прагнемо миру»

ІІІт.

Опенько Л. М.

Виставка

 

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

 

 

 

 

 

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

1. Години спілкування «Що заважає людям бути відповідальними?»

ІІІт.

Кл. керівники

Звіт

 

 

2 Проведення шкільної акції «Ми здорове покоління!» конкурс на кращий інформаційно-просвітницький матеріал про здоровий спосіб життя (листівки, плакати, буклети, літературні твори тощо)

Жовтень 2023

Опенько Л.М.

Галстян Ю.С.

Фотозвіт

 

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

1. Уроки добра «Поводження з безпритульними тваринами» (до дня захисту тварин).

Іт.

Опенько Л.М.

Звіт

 

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

1. Організація ігр «Ми нащадки славного роду».

ІІ т.

Опенько Л.М.

Тищенко О. І.

Сценарій

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

1 Посвята старшокласників у «Джури».

ІІт.

Сценарій

 

 

2 Заходи щодо відзначення Дня Захисника і захисниці України та Дня українського козацтва  «Наша вам любов й подяка!»

1-2 .10.2024

 

 

 

3. Взяти участь у акції «Супермонета» для підтримки ЗСУ

жовтень

Опенько Л. М.

Звіт

 

 

4. Психологічна служба:

 

4.1. Діагностика

Соціометричне дослідження класних колективів.

Пр-м місяця

 

Протокол

 

 

Провести діагностику життєвих цінностей старшокласників з метою планування подальшої розвиваючої роботи з учнями та ознайомлення батьків з даного питання.

Жовтень

Опенько Л. М.Класні керівники.

 

 

 

4.2. Профілактика 

1. Бесіди "Не смійся з мене».

І т.

 

 

Програма

 

 

4.4. Консультування

1. Колективне консультування: «Особливості навчання і виховання  шестирічок».

ІІІ т.

 

Презентація

 

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

1. Складання та поновлення соціального паспорту школи класів.

2. Організація зайнятості дітей пільгових категорій у позаурочний час.

I-ІІ т.

 

 

 

 

Паспорт

 

 

 

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

1. Засідання учнівської ради.

2. Круглий стіл «Причини безпечного освітнього середовища».

3. Вибори Президента РАУЛ

Іт.

І т.

21.10.2024

 

Опенько Л. М.Класні керівники.

Протокол

Диспут

 

Фотозвіт

 

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

Опрацювання нормативних документів, рекомендаційних листів  щодо  проведення Всеукраїнських предметних олімпіад https://osvita.ua/legislation/tag-olimpiady/#google_vignette

ІІ т.

 

 

Блоха О.М.,

Китайгора Н.Д.

Наказ

 

Протоколи

 

 

Прийняти участь в обласному науково-методичному семінарі за підсумками EDU FEST-2024» (методична студія)

Жовтень-листопад 2024 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали семінару

 

 

Прийняти участь у обласному фестивалі педагогічних інновацій «Edu-Fest

Номінація: “Інтегровані STEM-проекти”

Зза графіком КЗВО ДАНО ДОР

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали фестивалю

 

 

Залучати педагогів до організації проведення та участі в  регіональних, національних та міжнародних етапах фестивалю “Наука на сцені”

Серпень 2024-серпень 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Підсумки, розробки

 

 

Прийняти участь у обласному конкурсі лепбуків для вчителів разом з учнями “Забуті експерименти”

Жовтень 2024 - січень 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Підсумкова записка, сертифікат учасника

 

 

Прийняти участь в обласному конкурсі для вчителів STEM-учитель року

 

Жовтень 2024-березень 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Підсумкова записка, сертифікат учасника

 

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

1. Проходження курсової підготовки

Згідно графіка

Педагоги

Сертифікати

 

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

1. Засідання атестаційної комісії:

1.1.      Затвердження  списку педагогічних  працівників,  які підлягають черговій атестації у 2023/2024 навчальному році.

1.2.      Затвердження графіку строків проведення атестації педагогічних працівників, строку та адреси електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі).                                                                                         1.3.      Про перенесення чергової атестації педагогічних працівників на один рік, у разі тимчасової непрацездатності, або настання інших обставин, що перешкоджають проходженню ними атестації у поточному навчальному році.                                                                                                       

2. Підготовка  матеріалів на атестацію педагогічних працівників.

3. Затвердження графіку проведення атестації педпрацівників.

4. Оновлення матеріалів куточка атестації педагогічних працівників згідно з Типовим положенням.

5. Ознайомлення вчителів, які атестуються, з графіком проведення атестації.

ІІІ т.

ІІІ т.

 

ІІІ т.

 

ІІІ т.

 

 

 

ІІІ т.

 

Протокол

 

 

Графік

 

Стенд

 

 

 

Нарада

 

 

6. Здійснити персональний контроль  за діяльністю вчителя основ здоров’я та мистецтва Курись Л. М.

До 27.10.2024 р.

Адміністрація школи

 

 

 

7 Закріплення членів атестаційної комісії за вчителями, які атестуються, для надання консультативної допомоги у підготовці й проведенні атестації.

12.10. 2024

Рашевська Т. В.

 

 

 

8.Складання планів індивідуальної підготовки і проведення атестації педагогів, які атестуються

 

жовтень

Рашевська Т. В.

 

 

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

1 Індивідуальна консультація батьків з питань виховання, навчання сімейних стосунків.

Упродовж навч. р.

Опенько Л. М.Кл.керівники

 

Виступ

 

 

2 Провести онлайн- анкетування батьків учнів 1,                             5-х класів з метою вивчення характеру труднощів періоду адаптації до навчання.

Жовтень

Опенько Л. М.

Класні керівники

 

 

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

1. Підготовка звіту РВК-1, РВК-83 в інформаційній системі КУРС школа.

 

І т.

 

І т.

Рашевська Т. В.

Блоха О. М.

Петриченко Р. В

 

 

 

2. Нарада при директору

1. Про готовність та заходи щодо підготовки ліцею до роботи в осінньо-зимовий період.

2. Про адаптацію учнів 1,5,10 класів.

3. Про організацію діяльності роботи МО педагогічних працівників.

4. Про підсумки проведення І етапу учнівських олімпіад.

5. Про стан ведення зошитів учнями 1-4 класів з математики.

6. Про підготовку до проведення інвентаризації за 2024 рік.

7. Про створення безпечного середовища та класу безпеки

IV т.

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

 

3. Педагогічна рада

Розглянути на засіданні педагогічної ради питання :

1. Використання інноваційних ігрових технологій у Цифровому  освітньому центрі з метою подолання освітніх втрат

3. Психологічна  стійкість - шлях до відбудови освіти http://surl.li/usudr

30.10.2024

 Рашевська Т. В.

 

Протокол

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1. Вивчення стану адаптації учнів 1,5,10 класів.

2. Вивчення стану проведення та результативності І етапу учнівських олімпіад.

3. Вивчення стану основ здоров’я у 5-9 класах

4. Організація діяльності та планування роботи МО педагогічних працівників.

5. Контроль за веденням зошитів учнями 1-4 класів з математики.

6. Вивчення роботи педколективу щодо попередження правопорушень та злочинності серед здобувачів освіти.

Пр-м місяця

 

Рашевська Т. В.

Заступники директора

Довідка

до наради

 

 

 

5. Накази

Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Про призначення відповідальних осіб за технічний стан  та безпечну експлуатацію систем газопостачання                                                                                                                         

Про призначення відповідальних осіб                                                                                                     за технічний стан  та безпечну експлуатацію котлів                                                                                                   Про організацію проведення ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та участь здобувачів закладів загальної середньої освіти Царичанської селищної ради  у Всеукраїнських учнівських турнірах у 2024/2025 навчальному році

Про заходи щодо запобігання поширенню наркоманії

 

Про організацію індивідуального

навчання  учнів у формі педагогічного

патронажу Харченка Ю.М. в

Царичанській філії Царичанського ліцею

Царичанської селищної ради

у 2024/2025 навчальному році

Про вивчення, доповнення  і пропаганду передового педагогічного досвіду вчителів, які атестуються в 2024 році.

Про початок опалювального періоду

в закладах освіти Царичанської

селищної ради у 2024/2025 роках

Про участь учнів у профорієнтаційній роботі

Про внесення змін в організацію

харчування здобувачів освіти в

закладах загальної середньої

освіти Царичанської селищної ради

Про створення в Царичанському ліцеї

Царичанської селищної ради осередку

для викладання навчального предмету

«Захист України»

Про заходи з профілактики захворюваності

серед учасників освітнього процесу

у закладах освіти Царичанської

селищної ради

Про результати моніторингу рівня адаптації учнів 5 класу НУШ до навчання за другим рівнем повної загальної середньої освіти

Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Про вивчення стану викладання основ здоров’я

Про затвердження рішень педради

Про результати  перевірки 

ведення електронних  класних журналів

у Лисківській філії Царичанського ліцею

 

 

Про підсумки  проведення щорічного

Всеукраїнського місячника

шкільних бібліотек 

 у 2024-2025  н.р.

у  Лисківській філії Царичанського  ліцею         

Про організацію проведення ХV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені  Тараса   Шевченка у

2024-2025 навчальному році

Пр-м місяця

 

Рашевська Т. В.

Заступники директора

Наказ

 

 

 

 

 

6. Фінансово- господарська робота.

1. Підготовка школи до роботи в осінньо-зимовий період.

ІІ т.

 

Звіт

 

 

7. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

1 Круглий стіл «Запобігання та протидія академічному плагіату під час дистанційного навчання»

Жовтень 2024

 

Жовтень 2024

Рашевська Т. В.

Блоха О. М..

.

 

 

 

2 Інструктаж для відповідальних осіб за перевірку учнівських конкурсних робіт на наявність академічного плагіату з використанням платформи інформаційної системи «Страйкплагіаризм»

 

 

 

Опитування учнів «Чи дотримуєшся ти принципів академічної доброчесності»

до 20.10.2024

 

гугл-форма

 

 

 

Листопад

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

І. Освітнє середовище закладу освіти

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

1.Контроль за дотриманням вчителями вимог ТБ і охорони праці в освітньому процесі. http://surl.li/iwujl

Пр-м місяця

 

Ткаченко А. І.

Довідка

 

2.Провести диктанти з мінної безпеки у 7, 9 кл.

 

До 04.12.24 р.

Онищенко В.О.,

Сіра

Нікітіна  С.С.

Тексти диктантів

 

3.Провести практичні тренування з учнями  щодо дій у разі виникнення пожежі 

Упродовж 2024/2025 навч. р.

Рашевська Т. В.

Класні керівники

 

 

4.Інформаційний журнал «Кібербезпека: актуальні загрози та методи захисту» http://surl.li/usubt     

28.10.2024

Вчителі інформатики

інформування

 

5. Провести Тиждень безпеки дорожнього руху.

11-17.11.2024

Опенько Л. М.Класні керівники.

інформування

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

1. Санітарно-просвітницька робота із учнями, батьками, працівниками «Здоровий спосіб життя - здорове харчування» http://surl.li/yegdsq

Опитування учнів «Чи подобається тобі харчування у їдальні»

листопад

Медичні сестри

гугл-форма

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

 

 

 

 

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

1. Організація заходів щорічної Міжнародної акції «16 днів проти насильства» http://surl.li/ypajnr

2. Години спілкування з учнями:

- «Правила безпечної поведінки особистості» -1-4 кл.;

- «Моя поведінка в конфлікті (небезпечній ситуації) -5-6кл.;

- «Як протистояти тиску та відстоювати власну позицію» -7-8 кл.;

- «Соціально-емоційна грамотність та толерантність»-9-10 кл.;

- «Уникнення потенційних ризиків і небезпек, подолання труднощів у власному житті» 11 кл.

3. «Що таке безпечне освітнє середовище, його складові та принципи (виступ на МО класних керівників).

IV т.

 

IV т.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IІІ т.

Опенько Л. М.

Кл. керівники

План

 

Конспекти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

1 Здійснити аналіз динаміки розвитку інклюзивного навчання відповідно до освітніх потреб

Листопад-грудень 2023

 Рашевська Т. В.

 

 

2 Заходи щодо відзначення Міжнародного дня толерантності та інклюзивної освіти, тиждень толерантності (за окремим планом):

- Загальношкільна акція з елементами тренінгу «Вчимось не ображатися»

Листопад 2023

Опенько Л. М.

Класні керівники

Заходи

 

3.Оновлення кейсу інформаційних матеріалів, інфоресурсів щодо роботи із дітьми з ООП

пр.місяця

Психологічна служба

диск

 

4.Наповнення ресурсної кімнати допоміжними засобами  http://surl.li/dwjgl

пр.місяця

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю. А

Смірнова В. Г.

інформація

 

5.Залучення учнів до гурткової роботи, участі в конкурсах, турнірах, змаганнях, заходах, волонтерській діяльності

пр.місяця

 

план

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників

освітнь­ого процесу

1. ЗУНР (Проголошення Західноукраїнської Народної Республіки).

І т.

 

Сало Т. І

Кл. керівники

Книжкова виставка

 

 

2. День української писемності та мови.

ІІ т.

3. Всесвітній день дитини.

ІІІ т.

4. День пам’яті жертв Голодомору.

IV т.

5.Ознайомлення учнів 1-х класів з бібліотекою

Протягом року

Сало Т. І

 

 

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

1. Результативність діяльності здобувачів освіти за наслідками контролю за станом ведення зошитів з математики учнями 5-11класів.

Пр-м місяця

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 

Довідка

 

2. Результативність діяльності здобувачів освіти за підсумками проведення І етапу учнівських олімпіад.

3.Контроль знань, умінь та навичок учнів з математики у 4, 6, 9, 11 класах 

за окремим планом

 

 

Опитування учнів та батьків щодо справедливого і об’єктивного оцінювання

11-15.11.2024

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

гугл-форма

 

Огляд «Критерії оцінювання» http://surl.li/ebmcll

04.08.11.2024

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Матеріали

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

1.Участь здобувачів освіти у І, ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.

Пр-м місяця

.

Блоха О. М.

Кофан В. П..

Наказ

Протоколи

 

 

2. Участь здобувачів освіти у предметному тижні математики  «Математика та STEM на шляху відбудови України».

Заходи

Прийняти участь в обласному конкурсі  на кращий STEM-проект  для школярів «Відкриття українських науковців»

Листопад

 2023 р.

Класні керівники 1-11 класів

 

 

3 Підписання угоди про співпрацю з Дніпровською політехнікою

Жовтень-листопад

2023

Рашевська Т.В.

 

Угода

 

4 Провести заходи до Всесвітнього Дня Науки

10.11.2024р.

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.,

Опенько Л.М.

Заходи

 

Прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі STEM-HOUSE

До грудня 2024 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Підсумки, розробки

 

Прийняти участь у заході Всеукраїнського рівня “Ми розвиваємо STEM”

До грудня 2024 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Підсумки, розробки

 

Прийняти участь у обласному конкурсі винахідницьких проектів “STEM idea” для учнів 1-11 класів

Листопад 2024-березень 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Підсумкова записка, сертифікат учасника

 

3.  Наскрізний виховний процес

 

 

1 Участь учнів у написанні Всеукраїнського диктанту.

25.10.2024

 

 

 

Диктант

 

2 . Відзначення Всесвітнього дня дітей:

виставка малюнків;

«У чому щастя і як його знайти?».

ІІт.

 

Виставка

 

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

1. Всеукраїнська акція «Запали свічку» (до річниці голодомору).

ІІІт.

 

Опенько Л. М.

Кл.керівники

Акція

 

 

2. «Герої завжди поміж нас» (події Майдану 2014)

ІІІт.

Сценарій

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

 

 

 

 

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

1. Виставка дитячої творчості «Ми діти твої Україно»

ІVт.

Опенько Л. М.

Кл.керівники

Виставка

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

1. «Моральні принципи і правила життя» (до Міжнародної акції «16 днів проти насильства»).

ІVт.

Сценарій

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

 

ІІІт.

 

Бесіда

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

1. Історія міст і сіл України (відеофільм).

ІІ т.

Опенько Л. М.

Кл.керівники

Презентація

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

1. Лінійка, присвячена річниці ЗУНР: «Схід і Захід разом».

Іт.

Інформація

 

4. Психологічна служба:

 

4.1. Діагностика

1. Участь в опитуванні  «Заклад, в якому я навчаюсь» (учні 5-11 кл.).

IV т.

Опенько Л. М.

Кл.керівники

Протокол

 

4.2. Профілактика 

1. Організація переглядів та обговорення тематичних відеосюжетів всіма учасниками освітнього процесу щодо ненасильницьких методів поведінки та виховання, вирішення конфліктів, управління власними емоціями та подолання стресу.

IV т.

Опенько Л. М.

Відеосюжети

 

2 Тренінг для учнів 10-11 класів «Як не стати учасником булінгу»

листопад

Класні керівники

10-11 класів

 

 

3 Онлайн-заняття для батьків «Поговоримо про булінг та кібербулінг»

Упродовж навч.р.

 

 

4 Круглий стіл для педколективу «Безпечна школа. Маски булінгу»

Листопад 2024

Опенько Л. М.

 

 

5.Проведення практичних занять «Психологічна підтримка в умовах війни» https://dovidka.info/psyhologichna-pidtrymka-v-umovah-vijny/

пр.місяця

Пшенична А. О.

фотозвіт

 

4.3. Консультування

1. Індивідуальні та групові консультування  батьків та педагогів про причини труднощів адаптації і шляхи їх подолання.

Пр-м місяця

 

Протокол

 

2 Обстеження дітей на етапі адаптації до школи II ступеню з метою надання рекомендації батькам, учителям по поліпшенню пристосованості молодших школярів до нових умов навчання.

Листопад

Опенько Л. М.

Класні керівники

 

 

3 Підготувати та взяти участь у консиліумі:

адаптація до шкільного середовища 5 класу;

Листопад

Блоха О. М.

Кл. керівники

 

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

1. Звіти класних керівників щодо роботи з дітьми пільгових категорій (на засіданні МО).

ІІІ т.

 

Звіт

Протокол

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

1. Засідання учнівської ради.

2. Акція «Запали свічку пам’яті»  (до Дня пам’яті жертв Голодомору)

І т.

ІІІт.

Ткаченко А. І.

Протокол

Акція

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

1. Організація та проведення предметного тижня «Новій Україні – здорова нація»

Стан викладання української мови та літератури.

2.Участь педагогів школи у комісіях по перевірці учнівських робіт І, ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад.

3. Засідання шкільних МО та методичної ради ліцею.

ІІ т.

 

Пр-м місяця

 

 

ІІІ т.

Блоха О. М.

 

 

 

 

Наказ

План

Протоколи

 

 

Протокол

 

4 Провести тиждень молодих та малодосвідчених вчителів

Листопад-грудень

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

Блоха О. М.

Опенько Л. М

 

 

5.Робота над науково-методичним питанням. Діалог «Нові тренди в освіт»

До 10.11.2024

 Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 

 

6 Обмін досвідом роботи. Взаємовідвідування онлайн уроків.

Упродовж місяця

Педагоги

 

 

Прийняти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі “Практичні інструменти впровадження STEM-освіти”

Листопад 2024 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали семінару

 

Провести тиждень математики «Математика та STEM на шляху відбудови України».

Листопад 2024 р.

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Фотозвіт

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

1. Проходження курсової підготовки:

Упродовж місяця

Педагоги

Сертифікат

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

1. Вивчення роботи педагогічних працівників, які атестуються. Персональний контроль за роботою вчителів зарубіжної літератури Романовою О. Л., математики Дерець С. В.

Пр-м місяця

Атестаційна комісія

Висновки

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

1.Індивідуальні бесіди з батьками учнів 5-11 класів з питань культури поведінки під час онлайн уроків.

Пр-м місяця

Кл. керівники

Звіт

План

 

2.Відкритий діалог з батьками а учнями 4,9,11 класів «Що потрібно, щоб скласти ДПА успішно»

Листопад

Опенько Л. М.

Кл. керівники

Інформація

 

3.Розміщення матеріалів для самостійної підготовки до ДПА на сайті та у групі ФБ.

Листопад

Опенько Л. М.

Кл. керівники

Інформація

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

Проведення самооцінювання за напрямом «Комплексне оцінювання». Інтерв’ю учасників

До 31.11.2024

Дирекція закладу освіти

Питання

 

2. Нарада при директору

1. Про ведення учнями 5-11 класів зошитів із української мови.

IV т.

Блоха О. М.

Керівники МО

Довідка

Протокол

 

2. Про роботу педколективу щодо попередження правопорушень та злочинності серед здобувачів освіти.

IІІ т

Опенько Л. М.

 

 

3. Про освітні втрати і виклики.

 

 

 

 

3. Педагогічна рада

 

 

 

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1. Контроль за веденням зошитів із зарубіжної літератури.учнями 5-11 класів.

2. Вивчення роботи шкільної їдальні та стану організації харчування в закладі освіти.

3. Вивчення роботи педколективу щодо попередження правопорушень та злочинності серед здобувачів освіти.

4. Вивчення стану викладання, рівня знань і умінь учнів з математики.

5. Вивчення стану виконання плану заходів запобігання та протидії булінгу і дискримінації за І семестр.

6. Вивчення впровадження концепції нової української школи як простору освітніх можливостей.

Пр-м місяця

 

Пр-м місяця

 

Пр-м місяця

 

 

Пр-м місяця

 

Пр-м місяця

 

 

Пр-м місяця

 

Дирекція школи

Довідка

до наради

 

 

7 Здійснити перевірку ведення особових справ працівників.

листопад,

червень

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 

 

 

 

5. Накази

Про  відкриття ІІ етапу «Пліч-о-пліч» сезону 2024-2025 та участь у змаганнях з  волейболу команд закладів освіти Царичанської селищної ради

Про організацію та проведення Тижня безпеки дитини, Дня цивільного захисту в закладах освіти Царичанської селищної ради у 2024-2025 навчальному році

Про проведення інвентаризації

в закладах освіти Царичанської

селищної ради

Про  участь у змаганнях з  волейболу команд 5-9 класів закладів освіти Царичанської селищної ради  ІІ етапу «Пліч-о-пліч» сезону 2024-2025

Про  участь у змаганнях з  волейболу команд 5-9 класів закладів освіти Царичанської селищної ради  ІІ етапу «Пліч-о-пліч» сезону 2024-2025

 

Про документи про освіту

Про підсумки проведення Дня ЦЗ

Про вивчення стану

Про участь у змаганнях з футзалу

листопад

 

Наказ

 

 

 

6. Фінансово-господарська робота.

 

 

 

 

 

7. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

Огляд-презентація «Корупція та конфлікт інтересів, як уникнути» http://surl.li/uughkk

04-05.11.2024

Колектив

Дирекція закладу освіти

 

 

Грудень

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

І. Освітнє середовище закладу освіти

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

1. Контроль за дотриманням вчителями вимог ТБ і охорони праці, пожежної безпеки  в освітньому процесі  http://surl.li/ixfct

2. Проведення інструктажів та  бесід з учнями щодо правил з техніки безпеки, охорони життєдіяльності учнів під час зимових канікул http://surl.li/ahoadj

Пр-м місяця

 

IV т.

 

Ткаченко А. І.

Довідка

 

Реєстрація в класних журналах

 

3 Провести написання профілактичних диктантів «Обережно!  Грип!» у 2,8 класах

До 21.12.2024 р.

Онищенко В.О.,

Сіра

Нікітіна С.С.,

Майна О.В.,

Сідак В.С.,

Левенець Л. В.

Тексти диктантів

 

4 Тренінг «Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті»

Грудень 2024

Вчителі інформатики

план

 

5. Санітарно-просвітницька робота із учнями, батьками, працівниками «Комп'ютери, гаджети і очі: як знизити навантаження на зір» http://surl.li/cwcncb

грудень

Класні керівники

план

 

Моніторинг стану захворюваності дітей

щоденно

Медичні сестри

журнал

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

 

 

 

 

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

1. Розвиток пізнавальних психічних процесів (5 кл.).

ІІІ т.

Психолог

Протокол

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

1. Заходи Міжнародної акції «16 днів проти насильства».

2. Заходи із запобігання поширенню негативних субкультур http://surl.li/ixdii

3. Засідання ради профілактики.

4. Систематичний моніторинг відвідування учнями школи та регулярний аналіз пропусків занять.

І-ІІ т.

 

І т.

 

ІІІ т.

IV т.

Опенько Л. М.

Кл.керівники

План

 

план

Протокол

Звіт

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

1. Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП. http://surl.li/ixfds

ІІІ т.

Блоха О. М.

Протокол

 

2 Вивчити використання технологій, методів навчання, викладання, пристосування навчального матеріалу, програм до особистостей розвитку дитини у класах, де є діти з ООП

грудень 2024

 Рашевська Т. В.

Асистенти вчителя

 

 

3 Здійснювати моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти, їх динаміки та результативності для підвищення якості освіти у закладі

Упродовж 2024/2025 навчального року

 Рашевська Т. В.

Асистенти вчителя

 

 

4 Розглянути на нарадах при директорові питання організації інклюзивного навчання:

Запровадження інноваційних освітніх технологій на основі інклюзивного підходу та моделей спеціальних освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами

Упродовж 2024/2025 навчального року

 Рашевська Т. В

 

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників

освітнь­ого процесу

1. Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

2. День Збройних сил України.

3. День Святого Миколая.

І т.

І т.

ІІІ т.

Сало Т. І.

Буклет

Книжкова виставка

 

4 Провести екскурсію до центральної  бібліотеки

грудень

Сало Т. І.

 

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

1. Проведення моніторингу стану успішностіздобувачів освіти за І семестр.

2. Проведення моніторингу стану відвідування  навчальних занять здобувачами освіти за І семестр.

IV т.

 

IV т.

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Довідка

Діаграми

 

3. Контроль знань, умінь та навичок учнів 5-11-х класів з хімії у 7-11 класах

І -IV т.

Блоха О. М.

 

 

 

4.Моніторинг роботи з обдарованими

учнями

грудень,

 

Кваліметрична модель

 

 

5.Профорієнтаційна робота з учнями, зустрічі з представниками ВНЗ

пр.місяця

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

інформування

 

 

6. Планування роботи індивідуальних та групових занять на канікули із метою подолання освітніх втрат та розривів

пр.місяця

план

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

 

1. Участь школярів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.

 

Пр-м місяця

 

Наказ

План

 

 

2. Проведення тижня правових знань.

Пр-м місяця

 

Блоха О. М. Шаровська М. Г

 

3 Коригування картотеки  обдарованих  дітей, психологічний  супровід обдарованих дітей.

Листопад - грудень

Блоха О. М.

 

4 Підготовка до участі учнів закладу у І етапі конкурсу-захисту робіт МАН

12.12.2024.

Вчителі-предметники

 

5 Всеукраїнський інтерактивний конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Грудень

Бабанська В.В.

 

6 Всеукраїнський конкурс з інформатики «Бобер»

Листопад Грудень

Єлісєєв А.В.

 

Провести відкриті заняття гуртка:

“STEM-L.A.B.S.” у  5-7 класах.

 

Згідно плану

Грудень 2024

Березень 2025

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.,

Єлісєєв А.В.

 

8 Підведення підсумків дослідно-експериментальної роботи за V-й етап

Грудень 2024 р.

Рашевська Т.В.

 

9 Прийняти участь у постійнодіючій майстерні «STEM у дії»

Протягом року

Ковіка Б.В.

 

3.  Наскрізний виховний процес

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

1. Проведення тижня правових знань.

ІІт.

 

Наказ

Сценарій

 

 

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

 

1. «Добротою себе перевір» (виступ до Дня Святого Миколая»).

І т..

Опенько Л.М.

 

Сценарій

 

2 Скласти план виховної роботи на період зимових канікул

Грудень 2024

План

 

3 Організація і проведення заходів під час зимових канікул ( за окремим планом)

Грудень 2024

 

4 Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня 2024

 

5 Міжнародний день волонтера

5 грудня 2024

 

6 Покладання квітів до пам’ятника учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АС.

Грудень 2024

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

1. Організація та проведення новорічно-різдвяних свят.

- створення фотозони;

- виставка малюнків, виробів на різдвяну тематику.

ІVт.

Опенько Л.М.

Ткаченко А. І.

Звіт

Виставка

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

 

 

 

 

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

1. «Подбай про своє здоров’я»

«Як ми ставимося до хворих на СНІД?».

І т.

ІV т.

 

Бесіда

 

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

1. Акції «Новорічні композиції»,  «Піклуймося про пташок».

ІVт.

 

 

Акція

Звіт

 

2 З асідання учнівського самоврядування, проведення активом ліцею екологічного тижня «Піклуймося про природу!»(за окремим планом)

3 Екологічний десант «Нагодуй птахів» (1-4 кл)

4 Брейн-ринг «Земля – наш дім» (5-7 класи)

5 Дебати «Природа, людина: пошук гармонії» (8-9 класи)

Грудень 2024

Ткаченко А.І.

 

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

 

 

 

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

1. Урок мужності до Дня Збройних Сил України.

23. Зустріч з учасниками АТО: «Маю честь Вітчизну захищати».

Іт.

І т.

І т.

Опенько Л. М.

Класні керівники

Конспект

Звіт

Зустріч

 

4. Психологічна служба:

 

4.1. Діагностика

1 Обстеження підлітків в період вікової кризи з метою вивченняособливостей міжособистісних стосунків.

2  Здійснити психолого-педагогічний аналіз з метою виявлення учнів, схильних до вживання спиртих речовин, тютюнопаління, наркотичних речовин.

Грудень

Опенько Л. М.

Класні керівники

Протокол

 

4.2. Профілактика 

1. Організація бесід та презентаційних матеріалів:

    - «Для чого потрібна конкуренція в групі?» - 8-9 кл.

    - «Як будувати стосунки з однолітками» - 6 кл.

    - «Правила безпеки в Інтернеті» - 7 кл.

    - «Маніпуляції та захист від них» - 10-11 кл.

    - «Як адаптуватися до нових умов

       (незнайомої ситуації)? - 5 кл.

ІІ т.

Опенько Л. М.

Класні керівники

Тренінги

Презентації

 

4.3. Консультування

1. Консультування батьків щодо питань труднощів у взаєминах із дітьми.

Пр-м місяця

Опенько Л. М.

Кл.  керівники

Протокол

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

1. Аналіз участі дітей пільгових категорій у позакласних заходах (засідання ради профілактики)

ІІІ т.

Опенько Л. М.

Класні керівники

Довідка

 

2 Забезпечити відвідування міських новорічних свят (дітям пільгового контингенту - безкоштовно)

грудень 2024

Опенько Л. М

Класні керівники

 

 

3 Сприяти організації вручення подарунків на день Святого Миколая, учням молодших класів та дітям пільгового контингенту.

Грудень 2024-

Січень

2025

 

Опенько Л. М

Класні керівники р

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

1. Засідання учнівської ради.

2. Практикум «Конфлікт і взаємодія».

Іт.

І т.

Опенько Л. М.

Ткаченко А. І.

Протокол

Практикум

 

 

 

 

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

1 Проведення круглого столу «Психологічні особливості пізнавальної діяльності школярів»  для  молодих вчителів .

Грудень

Блоха О. М.

 

Звіт

 

4 Контроль стану виконання навчальних програм

29.12.2024

Блоха О.М.,

Рашевська Т.В.

Моніторинг

 

5 Контроль стану ведення ділової документації вчителя

29.12.2024

 

6 Аналіз якості навчальних досягнень учнів за І семестр.

29.12.2024

 

7 Відстежити активність роботи  учителів «З досвіду роботи» на інтернет-сторінках, блогах, сайтах 

До 28.12.2024 р.

Матеріали на сайті

 

Прийняти участь у роботі креативної студії “Особистий бренд керівника закладу STEM-освіти

Грудень 2024 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали студії

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

1. Проходження курсової підготовки

Пр-м місяця

Блоха О. М.

Сертифікат

 

2. Робота над науково-методичним питанням. Освітній кластер «Освітні тренди: пошук балансу та інновацій»

23.12.2024

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 

 

Аналіз виконання плану підвищення кваліфікації за 2024 рік

до 20.12

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Звіт

 

Складання та затвердження  плану підвищення кваліфікації на 2025 рік

до 20.12

план

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

1. Вивчення роботи педагогічних працівників, які атестуються: вчителя іноземної мови Ваховської В. В., вчителя початкових класів Патинки О. В., вчителя -логопеда Носенко Ю. І., вчителя історії Шаровської М. Г..

2.Проведення засідання атестаційної комісії з чергою денною:

Засідання атестаційної комісії

1.. Про включення до списку, за заявою, педагогічного працівника, який підлягає черговій атестації, але не був включений до списку.

2. Про затвердження списку педагогів, які підлягають позачерговій атестації,  визначення строків проведення атестації, подання документів педагогів, які атестуються позачергово.            

Пр-м місяця

 

 

 

 

 

до 27.12

Атестаційна комісія

 

 

 

 

 

Висновки

 

 

 

 

 

протокол

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

1. Проведення класних батьківських зборів з актуальних теоретичних питань  навчання і виховання дітей.

ІІІ т

IV т.

Класні керівники

Протокол

Сценарій

Звіт

 

2 Класні батьківські збори

Грудень 2024

 

 

3 Групова консультація: «Причини навчальних труднощів школярів», «Як підготувати дитину до школи».

4. Відкритий діалог з батьками . Звіт роботи закладу за І семестр                        

 

 

 

До 27.12.2024

Опенько Л. М.

Класні керівники

 

 

 

протокол

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

4.Складання і оформлення звітів військовозобов’язаних.

Іт.

 

Сахно О. С.

Звіт

 

2. Нарада при директору

1. Про організацію та проведення зимових канікул.

2. Про стан ведення зошитів учнями 7-11 класів з іноземної мови.

3. Про виконання плану заходів запобігання та протидії булінгу і дискримінації за І семестр.

4. Про участь учнів ліцею у І та ІІ етапах Олімпіад

IV т.

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

3. Педагогічна рада

 

 

 

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1. Контроль за веденням зошитів учнями 7-11 класів з іноземної мови.

2. Вивчення стану виконання плану заходів запобігання та протидії булінгу і дискримінації за І семестр.

3. 4.Вивчення стану охорони праці та техніки безпеки під час освітнього процесу.

5. Вивчення стану збереження учнями підручників.

6. Контроль за веденням класних журналів.

7.Вивчення впровадження концепції нової української школи як простору освітніх можливостей.

8. Вивчення стану інклюзивного навчання.

9 Аналіз стану   виховної роботи за І семестр   2024/2025 навчального року

Пр-м місяця

 

 

 

Довідка

до наради

 

 

Грудень 2024

Опенько Л.М.

 

 

 

5. Накази

Про запровадження дистанційної форми навчання

Про відновлення освітнього процесу у змішаній формі

грудень

 

Наказ

 

 

 

 

 

6. Фінансово-господарська робота.

1. Проведення рейдів по перевірці участі працівників і учнів у заходах з енергозбереження.

Про-м місяця

Полупанов М. П.

Інформація

 

7. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

Методичний діалог «Академічна доброчесність педагога в контексті Європейських практик» http://surl.li/eqhqdg

31.12

Дирекція закладу освіти

фотозвіт

 

 

Січень

 

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

І. Освітнє середовище закладу освіти

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

1. Контроль за дотриманням вчителями вимог ТБ і охорони праці в освітньому процесі.

2. Проведення повторних інструктажів та  бесід з учнями щодо правил з техніки безпеки, охорони життєдіяльності учнів під час освітнього процесу. http://surl.li/iyvbx

3. Посипання піском доріжок і території школи, покритих кригою.

Пр-м місяця

Ткаченко А. І.

Полупанов М. П.

Довідка

 

Інструктажі

 

 

Інформація

 

 

Повторний інструктаж з ОП, протипожежної безпеки для працівників http://surl.li/iyvcu

03.01

Класні керівники

журнал

 

Проведення просвітницької та консультативної роботи серед дітей, батьків та вчителів « Профілактика сколіозу» https://zmdl5.zp.ua/profilaktyka-skoliozu-u-ditej/

пр.місяця

Медичні сестри

план

 

Контроль за фізичним навантаженням учнів, відвідування уроків фізкультури і занять http://surl.li/iyvfg

постійно

план

 

Проведення навчання по цивільному захисту http://surl.li/iyvge

пр.місяця

 

наказ

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

Психологічна просвіта учнів 9-11кл. «Майбутня професія»

Січень

Класні керівники

 

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

1. Формування позитивної самооцінки учнів (5, 10 кл.).

ІІ т.

Опенько Л.

Протокол

 

2 Психологічні спостереження за станом адаптації учнів 1 класу до навчання у школі

січень

Вчителі 1-х класів

 

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

1. Співпраця з правоохоронними органами,  службою у справах дітей  та шкільними офіцерами поліції .

ІІІ т.

 

 

Опенько Л. М.

Бесіди

 

 

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

1. Оновлення сайту, ФБ-сторінки школи освітніми матеріалами

пр.місяця

Опенько Л. М.

інформація

 

2. Освітній хаб «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям» https://www.unicef.org/ukraine/documents/acquired-disability

08.01

Асистенти вчителів

матеріали

 

3. Залучення учнів до гурткової роботи, конкурсів, проєктів, змагань, турнірів, заходів

пр.місяця

Опенько Л. М.

план

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників

освітнь­ого процесу

1. Різдвяні свята.

 

 

2. День Соборності України. День пам’яті героїв Крут.

ІІ т.

 

 

IV т.

 

Розгорнута книжкова виставка

Книжкова виставка

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

1. Проведення моніторингу стану успішності здобувачів освіти за І семестр.

2. Проведення моніторингу стану відвідування  навчальних занять здобувачами освіти за І семестр.

І-ІІ т.

 

 

І-ІІ т.

Дирекція закладу

Довідка

Діаграми

 

Довідка

діаграми

 

Дайджест «Рекомендації щодо перезарахування оцінок із закордонних шкіл» http://surl.li/gutpro

02.01

Дирекція закладу

брошура

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

Забезпечити участь педагогів школи  у роботі зимової Національної «Веб-STEM школи»

Січень,

2025 р.

Єлісєєв А.В.

 

 

Планування роботи кар’єрного  консультанта  у школі

Січень 2025

Рашевська Т.В.

 

 

Проведення заходів з підвищення кваліфікації педагогів за темою «Кар’єрний супровід»

Протягом року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

 

 

Забезпечити участь педагогів школи  у роботі зимової та літньої Національної «Веб-STEM школи»

Протягом року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.,

Солодовник І.В.

 

 

Прийняти участь у конкурсідитячоїмедіатворчості«Разомумайбутнє»

Січень 2025

Блоха О.М.

Єлісєєв А.В.

 

 

Прийняти участь у марафоні публікацій “Винаходи українців, які змінили Світ” до дня юного винахідника

Січень 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Підсумкова записка, сертифікат учасника

 

Провести майстер-клас «Мейкерство у новій українській школі»

 

Січень 2025

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Виставкові матеріали

 

3.  Наскрізний виховний процес

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

1. Інформ-дайджест «День Соборності – день єднання».

ІІІт.

Опенько Л. М.

Кл.керівники

Звіт

План

 

Уроки пам’яті «Свіча Голокосту не згасне» до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту

Січень 2025

Опенько Л.М.

Ткаченко А.І.

 

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

 

 

 

 

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

 

 

 

 

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

 

 

 

 

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

Цикл бесід «Профілактика коронавірусу, грипу, ОРВІ».

Січень 2025

Сестра медична

Протокол

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

 

 

 

 

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

 

 

 

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

1.Спортивне змагання «Через Крути у майбуття».

ІVт.

Ільченко В. В.

Сценарій

 

4. Психологічна служба:

 

4.1. Діагностика

1. Визначення професійної спрямованості старшокласників:

IV т.

Опенько Л.М.

Ткаченко А.І.

Протокол

 

4.2. Профілактика 

1. Профілактика девіантної поведінки учнів.

ІІІ т.

Опенько Л.М.

Протокол

 

4.3. Консультування

1. Індивідуальні  психологічні консультування, бесіди з учнями «групи ризику».

ІІІ т.

Опенько Л.М.

Кл.керівники

Протокол

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

Психологічна просвіта учнів 9-11кл. «Майбутня професія»

Січень

Класні керівники

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

1. Засідання учнівської ради.

2. Рейд перевірка по прибиранню класних кімнат.

ІІІт.

ІІІ т.

Ткаченко А. І.

Протокол

Звіт

 

3 Засідання учнівського самоврядування:

4 Проведення тренінгового заняття «Мистецтво створення команди»

5 Інтернет-форум «Мистецтво, що звертається до серця»

6 Рольова гра «Інтернет – добро чи зло?»

Січень 2025

Педагог-організатор

 

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

1. Засідання методичної ради та МО класних керівників.

ІІ т.

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

Протокол

 

Засідання методичної ради

1.Про результати моніторингу якості викладання предметів за  І семестр

2.Про шляхи формування ключових компетентностей учнів НУШ

3. Майстерка «12 м’яких навичок, важливих для життя, та як їх розвинути» http://surl.li/kqtkme

10.01.2025

протокол

 

 

Залучення  педагогів ліцею до роботи зимової та літньої Національної STEM-школи

Січень, червень 2025 року 

 

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Інформаційні листи

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

1. Проходження курсової підготовки

 

 

Сертифікат

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

Засідання атестаційної комісії

1. Про розгляд, перевірку достовірності документів педагогічних працівників, які атестуються, встановлення дотримання вимог п. 8, 9 Положення про атестацію.

2. Про оцінку професійних компетентностей педагогічних працівників з урахуванням їх посадових обов’язків і вимог професійного стандарту (за наявності).

3. Вивчення роботи педагогічних працівників, які атестуються. Персональний контроль за роботою вчителя англійської мови Моргун А. О.., асистента вчителя Корж Н. В.., вчителя початкових класів Шаповал В. В.

 

до 15.01

 

Пр-м місяця

 

Протокол

 

 

Висновки

 

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

1. Розміщення матеріалів для батьків,  учнів на сайті, у групі ФБ

пр.місяця

Класні керівники, вчителі

інформація

 

 

 

2. Індивідуальні зустрічі з батьками

пр..місяця

бесіди

 

3. Засідання Ради школи

1.Про охорону здоров'я та збереження життя учнів і працівників закладу.

2. Дотримання вимог санітарно-гігієнічного режиму в закладі.

10.01

Рашевська Т. В., Солдатова Ю. А., Смірнова В. Г.

протокол

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

1. Уточнення розкладу уроків, факультативів, гуртків.

2. Уточнення, погодження календарно-тематичних планів та виховних вчителів.

4. Складання та затвердження графіка проведення контрольних робіт на ІІ семестр.

4. Внесення і коригування даних в інформаційну систему КУРС ШКОЛА.

5. Організація участі учнів 10-11 класів у пробному ЗНО.

6. Аналіз та корекція річного плану.

Протягом місяця.

Блоха О. М.

Розклад

 

2. Нарада при директору

1. Про ведення класних журналів за І семестр.

2. Про стан відвідування учнями школи за І семестр.

3. Про стан успішності здобувачів освіти за І семестр.

4. Про стан збереження учнями підручників за І семестр.

5. Про стан  виконання угоди з ОП між  дирекцією школи та профспілковим комітетом за 2024 р.

ІІІ т.

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

3. Педагогічна рада

1.Про виконання рішень педагогічної ради від 28.10.2023 р.

2.Про підсумки моніторингу навчальних досягнень здобувачів освіти Царичанського ліцею та філій.

3 Про академічну доброчесність як інструмент якісної освіти учителів, які атестуються.

4. Про штучний інтелект, нейромережі і академічну доброчесність у наскізному  виховному процесі.

5 Про погодження орієнтовного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників Царичанського ліцею та філій у 2024 р.

6. Пр визнання/невизнання документів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу , отриманих ними поза закладами світи , що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою

7.Про результати роботи із звернення громадян за 2024 рік

10.01.2025

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1. Контроль за веденням електронних класних журналів.

2. Моніторинг виконання навчальних планів і програм за І семестр.

3. Моніторинг стану відвідування здобувачами освіти школи за І семестр.

4. Моніторинг стану успішності здобувачів освіти за І семестр.

5. Вивчення стану охорони праці та техніки безпеки під час освітнього процесу

 

І т.

I т.

 

І т.

 

 

I т.

 

І-ІІ т.

 

І-ІІ т.

Пр-м місяця

Рашевська т. В.

Блоха О. М.

Ткаченко А. І.

.

 

 

Довідка

до наради

/

 

5. Накази

Про затвердження номенклатури справ та призначення відповідальних осіб за організацію та ведення діловодства 

Про підсумки роботи із зверненнями громадян                                                                                              у Царичанському ліцеї  на 2024 рік

Про  затвердження бланків

організаційно-розпорядчої документації

Царичанського ліцею Царичанської

селищної ради

Про призначення відповідального

за організацію ведення військового обліку

військовозобов’язаних, призовників та бронювання військовозобов’язаних на період

мобілізації та воєнного часу

Про організацію

мобілізаційної підготовки

Про організацію харчування

в закладах освіти Царичанської селищної ради у ІІ семестрі

2024/2025 навчального року

Про організацію пільгового  харчування  в закладах освіти Царичанської селищної ради у ІІ семестрі

2024/2025 навчального року

Про затвердження рішень педради № 3 від 11.01.2025

Про затвердження графіка роботи логопеда, психолога, дефектолога

Про виконання навчальних планів і програм за І семестр 2024/2025 навчального року у  Царичанському ліцеї

Про підсумки навчальних досягнень здобувачів освіти Царичанського ліцею за І семестр 2024/2025  н.р

Про   підсумки    ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  навчальних предметів  у Царичанському ліцеї у 2024/2025 навчальному  році

Про підсумки проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Про підсумки адаптації учнів перших класів

Про підсумки адаптації учнів п’ятих класів

Про моніторинг ведення класних журналів

Про організацію початкових, І (територіального) та участь у II (обласному) етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

 

Пр-м місяця

 

Рашевська Т. В.

Наказ

 

 

 

 

 

6. Фінансово-господарська робота.

1. Перевірка справності електровимикачів, розеток в приміщенні школи.

2. Проведення рейдів по перевірці участі працівників і учнів у заходах з енергозбереження.

3. Аналіз використання енергоносіїв.

I т.

 

Пр-м місяця

 

ІІ т.

Полупанов М. П.

Інформація

 

 

 

 

7. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

Майстер - клас «Як правильно оформити використану літературу, інтернет-джерела при підготовці авторських матеріалів »

02.01

Дирекція

інформування

 

 

Лютий

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

І. Освітнє середовище закладу освіти

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

1. Посипання піском доріжок і території школи, покритих кригою.

2. Проведення навчання з радіаційної безпеки  http://surl.li/iyvqy

           

Пр-м місяця

 

Полупанов М. П.

Інформація

 

наказ

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

 

 

 

 

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

1. «Формування навчальної мотивації» (1, 5 , 10 кл.).

ІІІ т.

Блоха О. М.

Вч-предметники

Протокол

 

Участь у круглому столі «Управління адаптацією учнів 1-х кл.до навчання в школі І ступеню».

Лютий

Рашевська Т. В.

 

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

1. Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки https://naurok.com.ua/metodichna-rozrobka-stop-buling-336120.html

2. Засідання ради профілактики.

І т.

 

 

 

IV т.

Опенько Л. М.

Протокол

 

Інформація

 

Протокол

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

1 Розглянути на нарадах при директорові питання організації інклюзивного навчання:

Упродовж навч. р.

 Рашевська Т. В

Протокол

 

2 Залучення дітей з ООП до Інженерного тижня https://engineeringweek.org.ua/

Лютий 2025

Рашевська Т. В

 

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників

освітнь­ого процесу

2. Міжнародний день рідної мови.

3. День пам’яті Героїв Небесної сотні.

4. День народження Лесі Українки.

ІІ т.

ІІІ т.

ІІІ т.

IV т.

Сало Т. І.

Інформаційна хвилинка

Книжкова виставка

 

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

1. Перевірка наявності в класних журналах медичних довідок та письмових пояснень батьків про причину відсутності учнів на навчальних заняттях. квітень

2. Результативність діяльності здобувачів освіти за наслідками контролю за станом ведення зошитів учнями 5-11 класів з математики.

I т.

 

 

 

Пр-м місяця

 

Блоха О. М.

 

Довідка

 

 

 

Довідка

 

3 Провести поглиблену діагностику пізнавальної сфери учнів, які показали низький рівень готовності до переходу у 5 клас.

Лютий

Опенько Л. М.

Класні керівники

 

 

4 Рейди-перевірки запізнень учнів на онлайн навчання.

Лютий 2025

Дирекція школи

 

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

Тиждень фізичної культури і спорту

Лютий 2025

Блоха О. М.

Ільченко В. В.

 

 

Бесіда «Формувальне оцінювання: не смайликами єдиними» http://surl.li/mumrxv

21-25.02

 

інформування

 

Проведення форуму   органів самоврядування селища,  учителів та роботодавців з питань розвитку STEM-освіти в громаді та кар’єрного супроводу молоді.

Лютий

2025 р.

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.,

Опенько Л.М.,

Малига Т.В.,

Ковтун Т.О.

 

 

Прийняти участь у заходахврамкахєвропейськоїSTEMDiscoveryCampaign

Лютий

2025 р.

Блоха О. М.

Єлісєєв А.В.

 

 

Прийняти участь у марафоні  “Експериментальна STEM-освіта Дніпропетровщини”

Лютий-травень 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали марафону

 

Забезпечити участь дівчаток ліцею у конференції школярок-дослідниць до Дня дівчат та жінок в науці

Лютий 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали конференції

 

Провести тиждень географії  «Навколо світу зі швидкістю STEM».

Лютий 2025 р.

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Фотозвіт

 

3.  Начкрізний виховний процес

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

1. Зустріч у літературній вітальні «Поетичні читання» (до Дня мови).

ІІІ т.

 

 

Сценарій

 

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

1. Дні пам’яті героїв майдану «Герої завжди поміж нас».

ІІІт.

 

 

Сценарій

 

 

Заходи  щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій  на території інших держав (за окремим планом)

Лютий 2025

Опенько Л.М.

Класні керівники

 

 

 Заходи в рамках відзначення Всесвітнього дня безпеки Інтернету ( за окремим планом)

 

Педагог-організатор

Класні керівники

 

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

 

 

 

 

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

 

 

 

 

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

1. Першість школи по волейболу в залік загальношкільної спартакіади.

Пр-м місяця

Ільченко В. В.

Протокол

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

 

 

 

 

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

 

 

 

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

 

 

 

 

 

4. Психологічна служба:

 

4.1. Діагностика

Вивчення професійних  нахилів учнів 9-го кл: психодіагностика, консультації . Психологічне вивчення учнів 9-го кл. Готовність до навчання  в школі ІІІ-го ступеню. Рівень особистісної адаптації  учнів. Психодіагностика учнів 9-го кл,групова консультація, індивідуальні консультації для вчителів, батьків(за потребою)

Лютий

Опенько Л. М.

Класні керівники

Протокол

 

4.2. Профілактика 

Санітарно-просвітницька робота із учнями, батьками, працівниками школи щодо подолання стресу http://surl.li/yervrn

постійно

Психолог

журнал

 

4.3. Консультування

1. Індивідуальні консультації для учнів 9-11 кл. з питань профорієнтації та за результатами діагностичних методик.

Пр-м місяця

 

Протокол

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

 

 

 

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

1. Засідання учнівської ради.

І т.

Педагог-організатор

Протокол

 

2 Заняття школи активу. Консультаційний пункт «Знаю права! Виконую обовязки!»

Лютий 2025

 

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

 

 

 

 

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

2.Одноденні тренінги

 

 

Атестаційна комісія

Сертифікат

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

1. Вивчення роботи педагогічних працівників, які атестуються. Персональний контроль за роботою вчителя інформатики Петриченка Р. В., вчителя біології Ткаченко А. І., аситстента вчителя з інклюзивного навчання Рижко А. В.

Про-м місяця

 

IV т.

Висновки

 

Характерис-тики

 

2. Написання характеристик діяльності педагогічних працівників, які атестуються.

 

3.Фестиваль творчих звітів та відкритих уроків

Упродовж місяця

Блоха О.М.,

 

 

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

Педагогічний  всеобуч для батьків.

Лютий

Опенько Л. М.

 

 

Розміщення матеріалів для батьків,  учнів на сайті, у групі ФБ.

пр.місяця

інформація

 

Індивідуальні зустрічі з батьками

пр..місяця

зустрічі

 

Дискусійний клуб «Освіта в умовах війни. Розставляємо пріоритети»

пр.місяця

інформування

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

 

2. Формування реєстраційних документів випускників школи до УЦОЯО.

 

ІІ т.

Блоха О. М.

 

Документи

 

2. Нарада при директору

1. Про роботу МО вчителів спортивно-трудового циклу предметів з питань підвищення професійної майстерності членів МО.

2. Про стан інклюзивної освіти в закладі освіти.

IV т.

Протокол

 

 

3 Розглянути на нараді при директорові питання про стан цивільного захисту в навчальному закладі, вивчення нормативних документів.

Лютий 2024

Рашевська Т. В. Блоха О. М.

 

 

3. Педагогічна рада

 

 

 

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1. Контроль за веденням зошитів з математики учнями 5-11 класів.

2.Контрольні зрізи знань з географії у  6 і 9 класах та предмету «Захист України» у 11 класі.

3. Вивчення стану дотримання в закладі освіти академічної доброчесності.

4. Про стан викладання географії

Пр-м місяця

 

 

 

 

Довідка

до наради

/

 

 

5. Накази

Про призначення відповідальних за підготовку замовлень на виготовлення документів про освіту державного зразка випускникам початкової шоли

Про проведення заходів з нагоди Дня безпечного Інтернету

 

 

 

Наказ

 

6. Фінансово-господарська робота.

1. Проведення рейдів по перевірці участі працівників і учнів у заходах з енергозбереження.

Пр-м місяця

 

 

Інформація

 

7. Організація педагогічної діяльності та навчання учнів на засадах академічної доброчесності.

 

Анкетування «Самооцінювання, взаємооцінювання  і академічна доброчесність»

01-04.02

 

анкета

 

 

 

 

Березень

Розділи річного плану

Назва заходів

 

 

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

І. Освітнє середовище закладу освіти

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

2 Відпрацювати з відповідними комісіями питання порядку проведення Дня цивільного захисту

Березень 2024

Блоха О. М.

Ткаченко А. І.

 

 

3 Визначити склад учасників (гостей), які залучаються та запрошуються для підготовки і проведення Дня ЦЗ

Березень 2024

Блоха О. М.

Ткаченко А. І.

 

 

4 Залучити до проведення Дня ЦЗ представників громадських організацій, фахівців із питань цивільного, екологічних організацій

Березень 2024

Блоха О. М.

Ткаченко А. І.

 

 

5 Провести інструктивно-методичне заняття членів комісії з вивчення суддівської документації, корегування плану Дня ЦЗ.

Березень 2024

Опенько Л. М.

 

 

 

6 Розробити суддівські документи та особисті плани (пам`ятки) для членів журі, класних керівників із проведення змагань, конкурсів.

Березень 2024

Опенько Л. М.

 

 

7 Узгодити питання щодо проведення заходів під час Дня цивільного захисту з представниками  МНС.

Березень 2024

Блоха О. М.

 

 

8 Провести семінар (нараду) з пед. працівниками та тех.. персоналом з основних питань ЦЗ щодо підготовки працівників об`єкту.

Березень 2024

Ткаченко А. І.

 

 

9 Перевірити підготовку місця для проведення Дня цивільного захисту, стан протипожежного захисту, стану та способів оповіщення про пожежу, надзвичайну ситуацію.

Березень 2024

Блоха О. М.

Полупанов М. П.

Ткаченко А. І.

 

 

10 Підготувати необхідні матеріали для проведення профілактичних занять, надання першої медичної допомоги

Березень 2024

Блоха О. М.

Галстян Ю. Г.

 

 

11 Провести заходи з питань ЦЗ та БЖ:

- підготувати приладдя й макети захисних споруд;

- місця для огляду засобів цивільного захисту та пожежної безпеки: захисту органів дихання та шкіри, приладів радіаційної й хімічної розвідки, макетів вибухово-небезпечних предметів, засобів пожежогасіння та іншого приладдя;

 - шкільні захисні споруди та місця для проведення змагань;

 - налагодити роботу технічних засобів навчання;

 - організувати виставки літератури;

 - підготувати плакати, схеми та пам`ятки щодо дій під час надзвичайних ситуацій, що необхідні для проведення Дня ЦЗ

Березень 2024

Опенько Л. М.

 

 

Складання та затвердження плану на весняні канікули

до 21.03

 

план

 

Первинний інструктаж на весняні канікули http://surl.li/ptttbt

до 21.03

 

журнал

 

Провести бесіди з БЖД http://surl.li/japvl

пр.місяця

 

журнал

 

Проведення заходів із кібергігєни під гаслом «Основні правила захисту даних — кібергігієна для активного Інтернет-користувача»  http://surl.li/uzrqzs

пр.місяця

 

розробки

 

Тестування учасників освітнього процесу «Чи добре ви знаєте правила пожежної безпеки?»      https://osvita.ua/news/lifelonglearn/91865/

канікули

 

тестування

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

Санітарно-просвітницька робота із учнями, батьками, працівниками щодо профілактики кишкових інфекцій http://surl.li/yzxdbr

впродовж місяця

 

план

 

 

 

 

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

1. Розвиток комунікативної сфери школярів.

ІІ т.

Блоха О. М.

Кл. керівники

Тренінг

 

2.Психологічні спостереження за станом адаптації учнів 10 класу до навчання у профільній школі

березень

 

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

1. Моніторинг безпечності та комфортності закладу освіти та освітнього середовища.

 

ІІІ т.

 

ІІІ т.

 

Опитування

 

Інформація

 

Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки. Заняття довіри «5 шляхів подолання домашнього насильства» https://www.network.rv.ua/news/1929

До 30.03

Опенько Л. М.

Кл. керівники

план

 

Оновлення телефонів довіри на сайті закладу щодо попередження булінгу, насилля, дискримінації

До 30.03

 

інформація

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

1. Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП.

ІІ т.

 Рашевська Т. В

Протокол

 

 

2 Розглянути на нарадах при директорові питання організації інклюзивного навчання:

Упродовж навч. р

 

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників

освітнь­ого процесу

1. Тиждень дитячої та юнацької книги.

 

2. Всесвітній день поезії.

 

ІІ т.

 

ІІІ т.

 

 

 

За окремим планом

Книжкова виставка

 

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

1. Профорієнтація учнів:

Групова психодіагностика професійних інтересів і нахилів учнів з обговорення результатів;

Групові консультації з питань вибору професії чи подальшого навчання в школі;

Індивідуальні консультації учнів, які мають труднощі у виборі професії

2. Мотиваційні бесіди щодо підвищення результативності у навчанні http://surl.li/usufu

Упродовж навчального року

Опенько Л. М.

Класні керівники.

 

 

3. Проведення індивідуальних та групових компенсаторних занять https://lms.e-school.net.ua/

канікули

Вчителі

графік

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

1. Підготовка матеріалів для ДПА

Пр-м місяця

 

 

Графік

Наказ

Заходи

 

 

2. Залучення усіх учасників освітнього процесу до участі у STEM - тижні https://imzo.gov.ua/stem-osvita/

за граф

Блоха О. М.

план

 

 

3. Прийняти участь у  роботі творчої лабораторії “STEM освіта в дії” для учнів та педагогів закладів П(ПТ)О та ПЗСО.  Захист проектів.

Протягом року

 

Березень 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Підсумки

 

3.  Наскрізний виховний процес

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

 

 

 

 

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

1. Відзначення річниці з дня народження Шевченка.

ІІт.

 

Сценарій

План

 

3 Цикл лекцій  “ Як попередити шкідливі звички”

Березень 2025

Сестра медична

 

 

4 Зустрічі з представниками кримінальної поліції

Березень 2025

Опенько Л.М.

 

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

1. Виставка малюнків «Тарасовими шляхами»

ІІт.

Виставка

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

1. Впорядкування території біля пам’ятника  . Шевченку.

І-ІІт.

Звіт

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

1. Першість школи по настільному тенісу в залік загальношкільної спартакіади.

Пр-м місяця.

 

Хархота В. О.

Протокол

 

 

 

2. Зустріч з медичними працівниками «Захисти себе» (до дня боротьби з туберкульозом).

ІІІ т.

Галстян Ю. С.

Бесіда

 

3 Скласти план виховної роботи на період весняних канікул

Березень 2025

Опенько Л.М.

 

План

 

4 Організація і проведення заходів під час весняних канікул ( за окремим планом)

Березень 2025

Класні керівники

Заходи

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

 

 

 

 

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

 

 

 

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

 

 

 

 

 

4. Психологічна служба:

 

4.1. Діагностика

 

 

 

 

 

4.2. Профілактика 

1. Профілактика порушень у особистісному розвитку здобувачів освіти.

Пр-м місяця

 

Протокол

 

4.3. Консультування

1. Індивідуальні консультування учнів, які мають труднощі у виборі професії.

IV т.

 

Протокол

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

 

 

 

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

1. Засідання учнівської ради.

 

Іт.

 

Опенько Л. М.

Протокол

 

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

Провести психолого-педагогічний консиліум: «Готовність учнів 4-х класів до переходу у 5 клас»

Березень

Солодовник І. В., керівник МО

План

Протокол

 

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

1. Одноденні треніги

 

Блоха О. М.

Сертифікат

 

2. Вдосконалення навичок володіння ІКТ шляхом дистанційного навчання цифрових інструментів Google для освіти, Office 365 Education, Цифрова освіта тощо

канікули

 

сертифікат

 

3. Засідання методичної ради

1.Про проміжні результати впровадження Державного стандарту базової середньої освіти в 7 класі НУШ http://surl.li/lebgod

2. Воркшоп «Надихаємось і навчаємось. НУШ - нові можливості, нові виклики»

28.03

протокол

 

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

Засідання атестаційної комісії

1.  Про порядок голосування

2. Про результати атестації педагогічних працівників

Пр-м місяця

 

ІІІ т.

ІІІ т.

IV т.

 

IV т.

М.І.

Висновки

 

Протокол

Листи

Нарада

Атестаційні листи

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

1. Проведення класних батьківських зборів з актуальних теоретичних питань  навчання і виховання дітей.

ІІ т.

Опенько Л. М.

Протокол

 

2. Засідання Ради школи

1.Про проведення превентивних заходів щодо подолання булінгу, агресії,, насильства

2.Про підготовку до відпочинку та оздоровлення

26.03

протокол

 

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

 

 

 

 

 

2. Нарада при директору

1. Про стан ведення класних журналів.

 

IV т.

Блоха О. М

Протокол

 

 

3. Педагогічна рада

1. Про виконання рішень попередньої педради.

2. . Про вибір нових затребуваних професій та здатність випускників ліцею реалізувати себе в житті.

3. Про організацію системи роботи щодо розвитку в учнів та педагогів навичок 4К: креативність, критичне мислення, комунікація та командна праця

 

ІІІ т.

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1. Ведення класних журналів педагогами школи щодо повторення навчального матеріалу

2. Вивчення стану дотримання в закладі освіти академічної доброчесності.

Пр-м місяця

 

 

 

Дирекція школи

Довідка

до наради

/

 

5. Накази

1. Про створення робочої групи з підготовки проекту плану роботи школи на 2024-2025н.р.

2. Про закінчення 2024-2025 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.

3. Про підсумки атестації педпрацівників за результатами засідання шкільної комісії. – к

4. Про підсумки проведення Шевченківського тижня «Слово Тараса живе у віках».

5. Протидія булінгу у школі

6. Про затвердження рішень педагогічної ради

 

 

Рашевська Т. В.

Наказ

 

6. Фінансово-господарська робота.

1. Перевірка стану збереження шкільного майна.

Про-м місяця

 

 

Звіт

 

7. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

Випуск газети «Рецепти академічної доброчесності»

до 24.03

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю. А.

Смірнова В. Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Квітень

 

 

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

І. Освітнє середовище закладу освіти

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

 

 

 

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

1. Практичні заняття щодо відпрацювання планів евакуації учасників освітнього процесу.

ІІ т.

Штаб ЦЗ

Інформація

 

2 Провести практичні тренування з учнями  щодо дій у разі виникнення пожежі 

Упродовж  навч. р.

Рашевська Т. В.

Кл. керівники

 

 

3 Провести збір керівного та навчальницького складу ЦЗ.

Квітень 2025

Рашевська Т. В.

Блоха О. М.

 

 

4 Провести  лінійку з дотриманням карантинних вимог, відкриті уроки.

Квітень 2025

 

 

Заходи в рамках Тижня охорони праці http://surl.li/jcexr

до 28.04

 

 

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

 

 

5 Провести огляд-конкурс стіннівок, малюнків, плакатів за темою «Дії населення та захист людини в надзвичайних ситуаціях».

Квітень 2025

 

 

6 Відпрацювати дії учнівського колективу та постійного складу працівників школи у різноманітних надзвичайних ситуаціях

Квітень 2025

 

 

7 Провести практичне заняття з питань застосування засобів протипожежного захисту.

Квітень 2025

 

 

8 Провести вікторини з учнями з питань БЖ, ЦЗ, практичні заняття щодо виконання нормативів цивільного захисту та пожежної безпеки.

Квітень 2025

Опенько Л. М.

 

 

9 Організувати інформування про хід проведення заходів Дня ЦЗ

Квітень 2025

Рашевська Т. В.

 

 

10 Провести збір педагогічного й учнівського колективів для підбиття підсумків Дня цивільного захисту.

Квітень 2025

Блоха О. М.

 

 

11 Провести підсумки проведення Дня ЦЗ та визначити завдання щодо охорони життя та здоров`я учнів на новий навчальний рік.

Квітень 2025

Рашевська Т. В.

 

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

Санітарно-просвітницька робота із учнями, батьками, працівниками щодо попередження отруєнь http://surl.li/jceuj

 

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

Практичні рекомендації підготовки до ЗНО (організаційно-адаптаційні моменти) -11 кл.

ІІ т.

Блоха О. М.

Тренінг

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки. Робота відеозалу «Поведінка в школі» https://www.youtube.com/watch?v=p_QRMZzSI00

21-25.04

Опенько Л. М.

ролик

 

Заходи в рамках Тижня психологічної служби http://surl.li/jceya

за графіком

Психолог, класні керівники

план

 

Заняття з елементами тренінгу "Всі труднощі здоланні" (профілактика суїцидальної поведінки) http://surl.li/yxwlhx

30.04

розробка

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

Наповнення сайту, ФБ-сторінки освітніми матеріалами, результатами роботи

пр.місяця

Асистенти вчителя

інформація

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників

освітнь­ого процесу

1. Міжнародний день дитячої книги.

2. Міжнародний день птахів.

3. День пам’яті Чорнобильської трагедії.

 4. Всесвітній День Землі

І т.

І т.

IV т.

IV т

Сало Т. І.

Книжкова поличка

Виставка-огляд

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

1  Проводити попереднє опитування випускників 9-х,11-х класів щодо їх професійного самовизначення

 

Квітень 2025

травень  2025

Опенько Л. М..,

Класні керівники

Анкети

 

2 Організовувати профорієнтаційні екскурсії до навчальних закладів селища, підприємств, організацій

Квітень2025

Опенько Л.М.

 

 

 

 3 Приймати участь у проведенні підприємствами та навчальними закладами «Днів відкритих дверей»

Березень 2025

Опенько Л.М.

Педагог соціальний

 

 

4. Бесіди «Як підготуватися до ДПА, НТН»  http://surl.li/dvxebl

01-04.04

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

бесіда

 

5. Корекція графіку контрольних та діагностувальних робіт за ІІ семестр

18-22.04

 

графік

 

2.Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

 

Участь здобувачів  у STEM- тижні https://imzo.gov.ua/events/stem-tyzhden-2023/

пр.місяця

 

сертифікати

 

2 Прийняти участь в обласному  фестивалі  заходів до тижня STEM-освіти «STEM-весна»

Квітень

2025  р.

Блоха О. М.

Заходи

 

3 Провести тематичний тиждень «STEM-освіта в дії» у рамках проведення Національного STEM тижня «STEM-весна»

Квітень

2025 р.

Заходи

 

4 Оформлення банера з питань впровадження  STEM-освіти.

Квітень

2025 р.

Банер

 

Провести навчальний хакатон «STEM-освіта в дії!»

Квітень 2025 р

План проведення

 

5 Продовжити співпрацю з Царичанським аграрним професійним ліцеєм

Квітень

2025 р.

Угода

 

3.  Наскрізний виховний процес

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

1. Підготовка до участі у виступі «Козацькі звитяги».

ІVт.

Опенько Л. М.

Тищенко О. І.

Звіт

Наказ

 

2. Провести цикл бесід з правового виховання:

« Правила поводження в громадських місцях.»

Квітень 2025

Класні керівники

Бесіди

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

 

 

 

 

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

1. «Воскресіння Христове». Виставка великодніх кошиків.

ІVт.

 

 

 

Виставка

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

           

 

 

 

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

1. Першість школи з баскетболу в залік загальношкільної спартакіади.

2. Всесвітній День здоров’я. «Хочу, можу, треба».

ІІІ т.

 

ІV т.

Хархота В. О.

Протокол

 

Звіт

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

1. «Свіча поминальна над Чорнобилем»

ІVт.

Опенько Л. М.

Ткаченко А. І.

Флешмоб

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

 

 

 

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

 

 

 

 

 

4.  Психологічна служба :

 

4.1. Діагностика

1. Психологічно-організаційна готовність випускників до ЗНО.

ІІІ т.

Блоха О. М.

Кл. керівники

Тест

 

4.2. Профілактика 

.

 

 

 

 

4.3. Консультування

1. Індивідуальні та групові консультування старшокласників з питань самоорганізації до іспитів.

IV т.

Блоха О. М.

Кл. керівники

Консультації

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

 

 

 

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

1. Засідання учнівської ради.

2. Ділова гра «Безпечна школа. Маски булінгу».

3. Акція «Благоустрій».

І т.

Іт.

Пр-м місяця

Опенько Л. М.

Ткаченко А. І.

Протокол

План

Акція

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

Співбесіди з учителями тих предметів , де обдаровані знижують успішність.

Квітень

Блоха О. М.

План

 

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

1. Проходження курсової підготовки:

 

 

Сертифікат

 

Прийняти участь у V Всеукраїнській конференції «Освітня робототехніка та штучний інтелект»

Квітень 2025 року

Директор ліцею Рашевська Т.В.,

учитель інформатики

Єлісєєв А.В.

Збірник статей

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

1. Атестація педагогічних працівників у відділі освіти.

І т.

 

Атестаційні листи

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

1 Вивчити особливості психологічного клімату в сім’ях учнів 5-х класів та виступити з інформацією на батьківських зборах: «Сімейний мікроклімат очима дитини».

Квітень

Опенько Л. М.

 

Виступ

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

 

 

 

 

 

2. Нарада при директору

1. Про організацію закінчення навчального року та проведення державної підсумкової   атестації.

2. Про підсумки проведення атестації педагогічних працівників.

IV т.

 

 

 

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

3. Педагогічна рада

 

 

 

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1  Майстер-класи досвідчених колег для малодосвідчених «Найкращі інструменти для педагогів 2024 для найефективнішого керування класом»  https://zhzh.info/publ/9-1-0-20721

2. Вивчення роботи шкільної їдальні та стану харчування учнів.

3. Вивчення стану виконання плану заходів запобігання та протидії булінгу і дискримінації за 2023-2024 н. р.

Пр-м місяця

 

 

 

Опенько Л. М.

 

Рашевська Т. В.

 

Опенько Л. М.

.

Довідка

до наказу

 

 

Рейди-перевірки запізнень учнів на навчання.

Квітень 2025

Дирекція школи

 

 

5. Накази

1 Про підсумки атестації педпрацівників за результатами засідання комісії відділу освіти. - к.

2.Про проведення  тижня  ЦЗ,  Дня ЦЗ ,безпеки  дитини, охорони здоров’я та відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2024-2025 н.р.

3 Про проведення місячника «Щодо дотримання законодавства про загальну середню освіту» у 2024-2025 н.р.

5 Про звільнення учнів від ДПА  2024-2025 н.р.

6 Про підсумки проведення місячника «Щодо дотримання  законодавства про загальну середню освіту» у 2024-2025 н.р.

 

Рашевська Т. В.

Наказ

 

 

 

 

6. Фінансово-господарська робота.

1. Прибирання закріплених територій.

2. Підготовка до проведення поточного ремонту.

 3 Складання плану та заявки на будівельні матеріали.

Щотижня

 

Полупанов М. П.

Акція

План

Заявка

 

7.Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

Бесіда «ГДЗ - добре чи погано?» https://zhzh.info/publ/9-1-0-20721

07-11.04

Дирекція

бесіда

 

2. Онлайн-курс з медіаграмотності, зорієнтований на попередження загроз дезінформації від мережі ІНТЕРНЕТ

Квітень

2025

Рашевська Т. В.

Блоха О. М.

 

 


Травень

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

І. Освітнє середовище закладу освіти

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

1.Проведення інструктажів та  бесід з учнями щодо правил з техніки безпеки, охорони життєдіяльності учнів під час літніх канікул.

IV т.

Ткаченко А. І.

Інструктажі

 

2 Організувати навчання та перевірку знань працівників школи з питань охорони праці вчителів-предметників.

квітень

Ткаченко А. І.

Тести

 

3 Цикл профілактичних бесід «Я і літні канікули». Зустрічі з працівниками ювенальної превенції

Травень 2024

Ткаченко А.І.

Класні керівники

 

 

Зарахування учнів до 1 класу. Оформлення особових справ, розміщення наказу на сайті http://surl.li/burit

31.05

Рашевська Т. В.

наказ

 

Підсумки організації та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи та спортивно-масової роботи

пр.місяця

Блоха О. М.

план

 

Провести бесіди з БЖД на літні канікули https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/92211/

пр.місяця

Опенько Л. М.

журнал

 

Санітарно-просвітницька робота із учнями, батьками, працівниками школи щодо попередження теплових та сонячних  ударів http://surl.li/jcbyj   http://surl.li/jcbzj

постійно

Медичні сестри

інформація

 

Проведення заходів в рамках Тижня дорожнього руху http://surl.li/woqpeu

за графіком

Опенько Л. М.

план

 

Проведення Дня ЦЗ, об’єктового тренування http://surl.li/jcemn

.05

Блоха О. М.

наказ

 

Підготовка закладу, документів організації відпочинку та оздоровлення http://surl.li/jcenf

пр.місяця

Рашевська Т. В.

Солдатова Ю.А.

Смірнова В. Г.

наказ

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

1. Вивчення роботи шкільної їдальні та стану організації харчування в закладі освіти.

Пр-м місяця

 

Рашевська Т. В.

Довідка

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

1. Психолого-педагогічна допомога підліткам в період підготовки до іспитів (формула успіху) – 4, 9 кл.

І т.

Опенько Л. М.

Тренінг

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

Опрацювання методичного посібника «Протидія булінгу в закладі освіти:

системний підхід» http://surl.li/agfoo

до 31.05

план

 

Інтерактивне заняття  з учнями «Протидія булінгу»  http://surl.li/jccgi

03-06.05

заняття

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

1. Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП.

ІІІ т.

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

2 Здійснювати моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти, їх динаміки та результативності для підвищення якості освіти у закладі

Упродовж 2023/2024 навчального року

 Рашевська Т. В.

Асистенти вчителя

Моніторинг

 

3 Розглянути на нарадах при директорові питання організації інклюзивного навчання: Забезпечення якості та доступності освіти для кожної дитини, включаючи дітей з особливими освітніми потребами, які проживають в освітньому окрузі закладу

Упродовж 2023/2024 навчального року

 Рашевська Т. В

Інформація

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників

освітнь­ого процесу

1. Міжнародний день праці.

2. День пам’яті жертв Другої світової війни.

3. День вишиванки.

І т.

ІІ т.

ІІІ т.

Сало Т. І.

Інформаційна хвилинка

Книжкова виставка

 

 

ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

1. Проведення моніторингу стану успішностіздобувачів освіти за І семестр.

2. Проведення моніторингу стану відвідування  навчальних занять здобувачами освіти за І семестр.

IV т.

 

 

IV т.

Блоха О. М.

Малига Т. В.

Ковтун Т. О.

 

Довідка

 

 

Діаграми

 

3.Розміщення QR-кодів із інформацією «Процедура коригування оцінок» http://surl.li/yrwdrm

до 31.05

код

 

4. Рівень  знань, умінь і навичок учнів з базових дисциплін

травень

Кваліметрична модель,

.

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

Моніторинг роботи з обдарованими

учнями

травень

 

 

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.,

Опенько Л.М.

 

Провести ІY Кар’єрний Хаб  роботодавців та майбутніх молодих спеціалістів.

Травень

2024 р.

Звіт

 

Прийняти участь у засіданні круглого столу “Кар’єрний супровід молоді в контексті STEM-освіти”

Травень 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали круглого столу

 

 

Прийняти участь у науковій конференції юних дослідників та винахідників до Дня науки “Твої винаходи, які змінять Світ”

Травень 2025 року

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.

Матеріали конференції

 

3.  Наскрізнийиховний процес

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

1. Проведення свята Останнього дзвоника.

ІVт.

Опенько Л. М.

Ткаченко А. І.

Сценарій

 

2 Заходи щодо відзначення Дня Європи (за окремим планом):

- Конференції «Твої права та обов’язки», «Магдебурзьке право: історія і сучасність»

- Диспути «Повага та недискримінація по відношенню до людей з особливими потребами», «Упередження, що базуються на релігійній, мовній, культурній та сексуальній орієнтації», «Європейська демократія: реальність чи фікція»

- Вікторини до Дня Європи

- Дебати «Україна – держава європейська»

Травень 2025

Опенько Л.М.

Класнікерівники

 

Заходи

Звіт

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

1. Свято матері.

ІІ т.

Ткаченко А.І. Класні керівники

Сценарій

 

2 Заходи до Міжнародного Дня родини (за окремим планом)

Травень 2025

Заходи

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

1. Свято вишиванки.

2. Букварикове свято.

ІІІт.

ІІ т.

Опенько Л. М.

Класоводи 1 класів

Флешмоб

Виступ

Сценарій

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

1. Фотоколаж«Чий квітник найкращий?»

Пр-м місяця

Опенько Л. М.

Звіт

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

 

 

 

 

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

 

 

 

 

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

 

 

 

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

1. «Козацькі звитяги».

Іт.

Опенько Л. М.

Тищенко О. І.

Виступ

 

2. Місячник національно – патріотичного – виховання до Дня  памяті та примирення, присвяченого памяті жертв Другої світової війни та Дня Перемоги (за окремим планом)

3.  Конкурс асфальтового живопису «Ціна свободи!»

Травень 2024

Опенько Л.М.

Класні керівники

 

 

4. Психологічна служба:

 

4.1. Діагностика

 

 

 

 

 

4.2. Профілактика 

1. Інформаційний діалог «Адаптація до нового життя з його вимогами і труднощами».

ІІ т.

Опенько Л. М.

Інформація

 

4.3. Консультування

1. Індивідуальні та групові консультування здобувачів освіти з питань контролю над екзаменаційним стресом.

ІІІ т.

Блоха О. М.

Консультації

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

 

 

 

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

1. Засідання учнівської ради.

2. Підведення підсумків роботи учнівської ради за рік.

Іт.

І т.

Ткаченко А. І.

Протокол

Звіт

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

1. Система методичної роботи

1. Засідання методичної ради та МО педпрацівників.

2. Наповнення бази електронних педагогічних портфоліо педагогічних працівників

 

 

ІІ т.

ІІ т.

Блоха О. М.

Керівники МО

Протокол

 

Портфоліо

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

1. Проходження курсової підготовки:

Ваховська В. П., Опенько Л. М., Палагута Н. А.

 

 

Сертифікат

 

2.Засідання методичної ради

1. Про результати моніторингових досліджень якості викладання предметів

2. Про результати роботи над науково-методичним питанням за навчальний рік

3. Про результати роботи з обдарованими за навчальний рік

30.05

Блоха О. М.

протокол

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

Складання списків для проходження атестації та курсів підвищення кваліфікації в наступному році

14.05.

Блоха О. М.

Списки

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

1. Проведення класних батьківських зборів з  питань  закінчення навчального року.

ІІ т.

 

Опенько Л. М.

Протокол

 

 

2. Проведення звіту директора школи перед громадськістю.

IV т.

 

Рашевська Т. В.

Протокол

 

3 Консультації для батьків майбутніх першокласників.

Травень

Рашевська Т. В.

 

 

4 Індивідуальна робота з батьками учнів з питань оздоровлення школярів

Травень 2024

Ткаченко А.І.

Класні керівники

 

 

Оновлення сайту, ФБ-сторінки освітніми матеріалами щодо відпочинку http://surl.li/jceob

пр.місяця

Опенько Л. М.

інформація

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

1. Підготовка і погодження завдань для проведення ДПА в 4.9 класах.

2. Інформування випускників щодо основної сесії ЗНО (запрошення, графік проведення, місце проведення).

3. Складання графіка проходження учнями ДПА в 4, 9 класах.

4. Коригування інформації в інформаційній системі КУРС ШКОЛА.

І т.

 

І т.

 

 

ІІ т.

 

ІІ т.

 

 

Завдання

 

Графік

 

 

Графік

 

Інформація

 

2. Нарада при директору

1. Про підготовку школи до нового навчального року.

2. Про набір учнів до 1 класу.

3. Про підсумки роботи шкільної їдальні та стану харчування учнів за 2024-2025 н. р..

4. Про виконання графіка курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками закладу освіти у 2024-2025 н. р.

5. Про виконання плану заходів запобігання та протидії булінгу і дискримінації 2024-2025 н. р.

IV т.

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

3. Педагогічна рада

1. Про виконання рішень попередньої педради.

2. Про перевід учнів 1-8. 10 класів.

3. Про нагородження учнів 2-8, 10 класів

4. Про організацію оздоровлення у пришкільному таборі влітку 2025 р.

IV т.

Рашевська Т. В.

Протокол

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1. Вивчення роботи шкільної їдальні та стану харчування учнів.

2. Вивчення стану виконання плану заходів запобігання та протидії булінгу і дискримінації за 2024-2025 н. р.

3. Вивчення роботи класних керівників щодо забезпечення творчого співробітництва школи, учнів та батьків.

4. Вивчення роботи шкільної бібліотеки.

5. Вивчення стану збереження учнями підручників

6. Стан виконання навчальних планів і програм за рік.

7. Ведення класних журналів.

8. Моніторинг стану відвідування учнями школи за рік.

9.. Підготовка звітної та статистичної документації за підсумками атестації поточного навчального року

10. Вивчення стану військово-патріотичного виховання в закладі

Пр-м місяця

 

Пр-м місяця

 

 

Пр-м місяця

 

 

Пр-м місяця

IV т.

 

IV т.

 

IV т.

IV т.

 

Пр-м місяця

 

 

IV т.

 

 

Довідка

до наради

 

 

5. Накази

1.  Про переведення учнів 1-8. 10 класів до наступних класів.

2. Про нагородження учнів 2-8, 10 класів.

3 . Про зарахування учнів до 1 класу.

4 Про виконання навчальних планів, програм, повторення навчального матеріалу у ІІ семестрі  2024-2025 н.р.

5 Про проведення місячника національно-патріотичного виховання у 2024-2025  н.р.

6 Про підсумки підсумкових контрольних робіт (ДПА) у 4-х класах у 2024-2025 н.р.

7. Про підсумки проведення місячника національно-патріотичного виховання у 2024-2025 н.р.

8 Про підсумки  науково-методичної роботи у школі у 2024-2025 н.р

 

Рашевська Т. В.

Наказ

 

 

 

 

 

6. Фінансово-господарська робота.

1. Підготовка до поточного ремонту класних приміщень.

Пр-м місяця

Полупанов М. П.

План

 

7. Організація педагогічної діяльності та навчання учнів на засадах академічної доброчесності.

 

Усний журнал «Плагіат і його різновиди» http://surl.li/jcdje

до 03.05

Дирекція закладу

інформація

 

 

Червень

 

Розділи річного плану

Назва заходів

Термін

виконання

Відповідальний

Форма

 узагальнення

Стан

вико-

нання

 

І. Освітнє середовище закладу освіти

 

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

1.1. Забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу

 

 

 

 

 

 

 

Організація та проведення літнього відпочинку та оздоровлення http://surl.li/bpsgf

до 21.06

Опенько Л. М.

наказ

 

 

 

Цільовий інструктаж щодо відвідування табору

03.06

Опенько Л. М.

журнал

 

 

 

Підготовка простору, кабінетів для проведення ДПА

до 03.06

Дирекція закладу

інформування

 

 

 

Проведення інструктажів, бесід з БЖД під час оздоровлення та відпочинку http://surl.li/jcukn

пр.місяця

Опенько Л. М.

журнал

 

 

 

Переведення учнів на наступний рік навчання, випуск, відрахування  http://surl.li/dcaiu

до 03.06

Дирекція закладу

наказ

 

 

 

Оновлення даних  в АІКОМ (відрахування, зарахування учнів)

до 20.06

Блоха О. М.

інформація

 

 

 

Оформлення особових справ, класних журналів, іншої документації

до 21.06

Дирекція закладу

наказ

 

 

 

Оформлення документів про освіту

до 20.06

Дирекція закладу

книга

 

 

 

Контроль чергування технічного персоналу в навчальних кабінетах, приміщеннях, харчоблокові на території закладу

щоденно

Дирекція закладу

табель

 

 

 

Візуальний огляд приміщень закладу: стелі, підлоги, сходів, меблів, техніки, комунікацій, території закладу тощо

щоденно

Дирекція закладу

журнал

 

 

 

Підготовка закладу до роботи у новому навчальному році

пр.місяця

Дирекція закладу

наказ

 

 

 

Санітарно-просвітницька робота із учнями, батьками щодо літнього оздоровлення  http://surl.li/jcuom

постійно

Опенько Л. М.

журнал

 

 

 

Підготовка заявки на придбання необхідних матеріалів на н.н.р

до 15.06

Дирекція закладу

відомість

 

 

1.2. Організація харчування здобувачів освіти та працівників

 

 

 

 

 

 

1.3. Адаптація та інтеграція здобувачів освіти до освітнього процесу

 

 

 

 

 

 

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь яких форм насильства та дискримінації

Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки під час оздоровлення та відпочинку http://surl.li/agfoo

ІІ т.

 

Опенько Л. М.

Рекомендації

 

 

 

3. Формування інклюзивного освітнього простору

Наповнення сайту, ФБ-сторінки освітніми матеріалами щодо надолуження навчальних втрат впродовж літа http://surl.li/jcusu

 

 

 

 

 

4. Бібліотека як простір інформаційної взаємодії та соціально- культурної комунікації учас­ників

освітнь­ого процесу

1. Міжнародний день захисту дітей.

2. День Конституції України.

І т.

IV т.

Опенько Л. М.

Книжкова виставка

 

 

3 Інвентаризація фонду підручників на 10.06.2024

червень

Сало Т. І

Матеріали

 

 

4 Перспективний план роботи на 2024-2025н.р.

червень

План

 

 

5 Звіт про роботу

бібліотеки(текстовий,цифровий).

червень

Звіт

 

 

 

 

1. Внутрішній моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

 

 

 

 

 

 

Внутрішній моніторинг виконання навчальних правил і програм

до 10.06

Дирекція закладу

наказ

 

 

Внутрішній моніторинг відвідування учнями навчального закладу

до 10.06

наказ

 

 

Аналіз роботи з ОП

до 15.06

наказ

 

 

Аналіз роботи з ЦЗ

до 15.06

наказ

 

 

Аналіз ведення та заповнення класних журналів

до 15.06

наказ

 

 

Аналіз методичної роботи

до 15.06

наказ

 

 

Порівняльний аналіз між результатами ДПА та підсумковим оцінюванням з предметів, з метою визначення надійності системи оцінювання результатів навчання учнів;

до 21.06

форма

 

 

2. Управління навчально-пізнавальною діяльністю та інтелектуальним розвитком учнів

Бесіда «Як налаштуватися на ДПА»  http://surl.li/jcpql

до 02.06

Вчителі

бесіда

 

 

3.  Наскрізнийиховний процес

 

 

3.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

 

 

 

 

 

 

3.2. Ціннісне ставлення особистості до людей

Організувати учнів на участь у заходах, присвячених Дню захисту дітей.

01 червня 2024

Опенько Л. М

Кл. керівники Ткаченко А. І.

Звіт

 

 

3.3. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва

 

 

 

 

 

 

3.4. Ціннісне ставлення особистості до праці

 

 

 

 

 

 

3.5. Ціннісне ставлення особистості до себе

 

 

 

 

 

 

3.6. Ціннісне ставлення особистості до природи

 

 

 

 

 

 

3.7. Туристично-краєзнавча робота

 

 

 

 

 

 

3.8. Військово-

патріотичне виховання

 

 

 

 

 

 

4. Психологічна служба:

 

 

4.1. Діагностика

1. Самодіагностика психологічного вигорання педагога.

І т.

Спеціалісти ІРЦ

Індивід.

хар-тика

 

 

4.2. Профілактика 

 

 

 

 

 

 

4.3. Консультування

1. Консультування педагогів з приводу емоційного вигорання.

І т.

Спеціалісти ІРЦ

Рекомендації

 

 

5. Соціальний захист здобувачів освіти

 

 

 

 

 

 

6. Робота органів учнівського самоврядування

 

 

 

 

 

 

IІІ. Педагогічна діяльність педагогічних працівників

 

1. Система методичної роботи

1. Співбесіда з керівниками МО щодо планування МО на наступний навчальний рік.

І т.

Блоха О. М.

Бесіда

 

 

2. Провести анкетування вчителів щодо  результативності проведеної методичної роботи за рік.

ІІІ т.

Блоха О. М.

Довідка

 

 

3. Забезпечити участь педагогів школи  у роботі зимової та літньої Національної «Веб-STEM школи»

Січень, червень

2024 р.

Єлісєєв А.В.

Звіт

 

 

4. Забезпечити функціонування загону «STEM»  під час роботи відпочинкового табору «Пурпурові вітрила»

Червень

2024 р.

Рашевська Т.В.,

Ткаченко А.І.

План

 

 

5. Підготовка матеріалів у педагогічній та місцевій пресі з питань STEM-освіти

Постійно

Рашевська Т.В.,

Блоха О.М.,

Опенько Л.М.

 

Матеріали

 

 

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

1. Проходження курсової підготовки:

Стратій А. А.

 

 

Сертифікат

 

 

3. Заходи з атестації педагогічних працівників

 

 

 

 

 

 

4. Співпраця з сім’єю та громадськістю

1. Залучення батьків до ремонту класних приміщень.

2. Урочистості по  врученню свідоцтв про повну загальну середню освіту.

Пр-м місяця

 

IV т.

Рашевська Т. В.

 

 

Сценарій

 

 

IV. Управлінські процеси закладу освіти

 

1. Організаційні заходи та робота з діловою документацією

.

 

 

 

 

 

2. Нарада при директору

1.Про ведення шкільної документації за рік.

 

ІІ т.

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

 

3. Педагогічна рада

1 Про переведення учнів 9 класу до наступного класу та видачу свідоцтв про базову загальну середню освіту.

ІІІ засідання:

2 .Про випуск зі школи учнів 11 класу.

3. Про нагородження учнів 11 класу.

ІІ т.

 

 

 

ІІІ т.

 

 

Рашевська Т. В.

Протокол

 

 

 

 

 

4. Внутрішкільний контроль і керівництво

1. Організувати оздоровлення дітей, в тому числі й пільгового контингенту, під час літніх канікул  в закладі з денним перебуванням  «Пурпурові вітрила»

червень 2024

Опенько Л. М

Довідка

до наради

 

 

 

 

2 Результати ДПА, ЗНО

Блоха О. М.

Квадрант-аналіз,

 

 

3. Здійснити перевірку ведення особових справ працівників.

 

червень

Блоха О. М. Сахно О. С.

Інформація

 

 

4. Річний звіт керівника перед громадськістю, висвітлення діяльності на сайті    

до 21.06

 

звіт

 

 

5. Накази

1. Про підсумки виховної роботи  за 2024-2025 навчальний рік.

2. Про зарахування результатів ЗНО як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи 4року.

3. Про переведення учнів 9 класу до наступного класу та видачу свідоцтв про базову загальну середню освіту

4. Про випуск зі школи та  нагородження учнів 11 класу.

5. Про нагородження учнів 11 класу.

6. Про підготовку школи до нового навчального року. –

7 Про  підсумки перевірки ведення шкільної документації у 2024-2025 н.р.

8 Про  підсумки шкільних моніторингів у 2024-2025 н.р.

9 Про  організацію і проведення літніх канікул у

2024-2025 н.р.

10 Про виписку додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту у 2024-2025 н.р.

11 Про виписку додатків до свідоцтв про повну загальну середню освіту у 2024-2025 н.р.

12 Про нагородження Похвальними листами за високі досягнення у навчанні учнів 2-8,10 класів у 2024-2025 н.р.

18 Про організований початок 2025-2026 н. р .

 

Рашевська Т. В.

Наказ

 

 

 

 

6. Фінансово-господарська робота.

1. Проведення поточного ремонту класних та адміністративних приміщень.

Про-м місяця

Полупанов М. П.

Інформація

 

 

7. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

 

 

 

 

 Діалог «Академічна доброчесність під час ДПА» Поради для учнів https://www.youtube.com/watch?v=EuADvoUAe2U

03.06

 

інформування